Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
267 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Pravosmukalka (Правосмукалка)

Prodavam pravosmukalka na delovi. Modelot e prikazan na slikata. T...


111.111.111 €
или предлог цена
20 јун 18:43Pravosmukalka

Se prodava pravosmukalka na voda beko vo odlicna soatojba


1 €
или предлог цена
17 јун 19:10Продавам нов усисивачч

Продавам нив усисивач


1.200 МКД
или предлог цена
13 јун 13:43PRAVOSMUKALKA USISIVAC USISUVAC LITIUM BATERIJA NOVO proveri

SIMPEX BASIC CYCLONIC 2 in 1 MAL I MNOGU MOKJEN HEPA FILTER 18 VOL...


1.600 МКД
или предлог цена
12 јун 20:31Bezicna pravosmukalka

Sve ok raboti


10 €
или предлог цена
12 јун 13:08Кирби правосмукалка

Кирби со перач и сите елементи Направен сервис пред месец дена за п...


700 €
или предлог цена
11 јун 13:07Правосмукалка Rainbow

Поволно се продава правосмукалка Rainbow, со додаток за перење на теп...


По Договор
или предлог цена
09 јун 20:37Hepa filter za pravosmukalka Shark Navigator NV350

Нови хепа филтри за Шарк Навигатор NV350. Исто така можи да набави...


890 МКД
или предлог цена
06 јун 14:44Правосмукалка конти

Се продава правосмукалка конти на вода малку користена Телефон: 071/...


3.000 МКД
или предлог цена
06 јун 14:00Kirbi

Kirbi malku koristen Kontakt samo na ovoj broj: 072 278 851 ...


1 €
или предлог цена
05 јун 15:47Чистач на под со пареа Shark Floor & Handheld

Shark Floor & Handheld Steam Cleaner S6005UK. Се продава Shark Son...


6.200 МКД
или предлог цена
04 јун 17:56Shark Sonic Duo чистач

Се продава Shark Sonic Duo , два пати користен само, добиен на поклон...


4.200 МКД
или предлог цена
04 јун 17:44Samsung air track pravosmukalka

Kupen pred 1 godina ne raboti moze da se napravi...


1.900 МКД
или предлог цена
04 јун 07:52Prodavam reibou

Prodavam rembou vo ispravna sostojba


2 €
или предлог цена
02 јун 06:53arnica bora 5000 HEPA filter 2400w i AQUA filtration

prod. 3 ispravni pravosmukalki na voda so rezervi motori, ARNIKA BOR...


1 €
или предлог цена
01 јун 14:17Kirbi masina

Kirbi 5 performansi So site mozni delovi Moze zamena za vespa Kont...


700 €
или предлог цена
31 мај 14:33Rovus pravosmukalka

Ispravna bez cevka


1.200 МКД
или предлог цена
30 мај 21:29Kaish za cetka za Kirbi Kirby G3 G4 G5 G6 G7 i dr.

Заменски компатибилен каиш за ротирачка четка кај Кирби (Kirby), со о...


490 МКД
или предлог цена
30 мај 12:04PRODAVAM PRAVOSMUKALKA SAMSUNG 1800 W

1800 W AIR TRACK MNOGU MALKU KORISTENA


4.500 МКД
или предлог цена
26 мај 13:27servis za pravosmukalki....

servisiranje na pravosmukalki


9 €
или предлог цена
25 мај 22:47Prodavam KIRBY

Prodavam kirby 2016 god. Mnogu malku koristeno vo domasni uslovi, kak...


1.350 €
или предлог цена
24 мај 03:32Делови за Rowenta правослмукалка

Продавам делови за Ровента правосмукалка (скоро нови): Рачка за црев...


990 МКД
или предлог цена
19 мај 12:39Правосмукалка "Мидеа"

Правосмукалка "Мидеа"


900 МКД
или предлог цена
18 мај 21:29Xiomi mop lite

Xiomi mi mop 2 lite robot pravosmukalka i dzogira. Dobiena na poklon...


14.000 МКД
или предлог цена
17 мај 22:48PRODAVAM POLOVNA KIRBY PREVOSMUKALKA

Kirby vo dobra sostojba, bez dodatni delovi.


32.000 МКД
или предлог цена
16 мај 18:50KIRBI so site delovi za cistenje mebel I tepisiisi

KIRBI so site delovi za cistenje mebel I tepisi. Kupena e 2400 evra I...


1.100 €
или предлог цена
13 мај 13:35Irobot roomba 960 vacum

Se prodava irobot roomba vacum 1 godına korısten


250 €
или предлог цена
13 мај 12:48Pravosmukalka

Koristena 2 godini Inf 078256358


2 €
или предлог цена
11 мај 12:36Dyson pravosmukalki

ednata ima dobra bateria na normalna upotreba maksimum 20 min (6000 d...


6.000 МКД
или предлог цена
11 мај 01:47Правосмукалка ST 2300W

Се продава правосмукалка ST 2300W малку користена, цена 2500 денари.


2.500 МКД
или предлог цена
09 мај 13:57Нова неотворена правосмукалка PHILIPS XC8349

Продавам стик правосмукалка PHILIPS XC8349, нова неотворена. 3 во ...


33.000 МКД
или предлог цена
04 мај 14:24Робот правосмукалка Eufy RoboVac 30C

Продавам робот правосмукалка Eufy RoboVac 30C во перфектна состојба, ...


11.900 МКД
или предлог цена
30 апр 14:48Nova Bezicna Pravosmukalka

Nova,neuklucena Bezicna pravosmukalka


2.590 МКД
или предлог цена
29 апр 11:26Се продава Кирби Сентриа - Kirby Sentria

Се продава Кирби Сентриа. Со сите додатни елементи за перење и чисте...


1 МКД
или предлог цена
27 апр 15:07ARNIKA usisuvac

Prodavam


20 €
или предлог цена
26 апр 13:20Pravosmukalka

Se prodava pravosmukalka na voda,skoro nova koristena dva pati samo


3.000 МКД
или предлог цена
25 апр 23:25Peleti pravosmukalka za peleti

Se prodava pravosmukalka za peleti mnogu malce koristena pod garancij...


45 €
или предлог цена
25 апр 19:55Italijanska vodena pravosmukalka Kappa

Prodavam italijanska vodena pravosmukalka kappa 1800w kako nova vo fa...


3.000 МКД
или предлог цена
22 апр 17:08Moze zamena 4 aparati rainbow

Se prodava 4 aparati rainbow so site dodatni elementi od koj dva se v...


1 МКД
или предлог цена
20 апр 21:33Nova Bezicna Pravosmukalka Donesena od Svajcarija

Nova,Nekoristena


2.590 МКД
или предлог цена
20 апр 21:02Страна 3 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам