Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
267 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bosch Susara Maxx 7 Sensitive 7kg

Malku koristena masina za susenje Bosch Maxx Sensitive 7kg. Energetsk...


230 €
или предлог цена
31 јул 14:48Промовирано

Неисправна, со расипан мотор

...


По Договор
или предлог цена
10 апр 17:16Парочистач Kärcher SC 4 EasyFix

* Тестовите покажаа дека со чистење на самото место од 30 секунди на ...


19.560 МКД
или предлог цена
09 апр 12:05Kirby Sentria

Prodavam kirby sentria G10M komplet so site dodatoci i cetki. Masina...


650 €
или предлог цена
05 апр 18:37Prodavam polovni pravosmukalki ispravni i neispravni motori

Prodavam razni polovni pravosmukalki ispravni ne ispravni motori i de...


79 МКД
или предлог цена
03 апр 20:01Parocistac

Kako nov , dezinficira sekakvi povrsini, korisen za dom so mali deca


3.200 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.300 МКД
03 апр 17:18Se prodava RAINBOW

Se prodava RAINBOW eSeries Power Nozzle mashina za profesionalno, dla...


1 €
или предлог цена
01 апр 01:09Kirby pravosmukalka

Se prodava Kirby pravosmukalka, koristena nekolku godini vo odlicna s...


500 €
или предлог цена
20 мар 18:04Правосмукалка на пареа Kärcher SV 7

Чистење со пареа, вшмукување и сушење во еден чекор – парната правосм...


54.000 МКД
или предлог цена
17 мар 21:11Правосмукалка KÄRCHER WD 3

Дали груба нечистотија, фина прашина или воден отпад, Kärcher секогаш...


6.350 МКД
или предлог цена
17 мар 21:10Правосмукалки со воден филтер Karcher DS 6 *EU

Правосмукалка со иновативна технологија за филтрирање на вода што исп...


24.900 МКД
или предлог цена
17 мар 21:09SE PRODAVA KIRBI

Се продава правосмукалка Кирби, цената и е 2000 евра со можност за до...


2.000 €
или предлог цена
15 мар 13:44Pravosmukalka Cistac na parea

Prodavam cistac na parea vo odlicna sostojba. Kontakt mob i viber 0...


2.799 МКД
или предлог цена
05 мар 07:36Pravosmukalka na voda skoro nova

Se prodava pravosmukalka so voda ST Carisma, malku koristena vo mno...


1 €
или предлог цена
01 мар 23:40Prodavam pravosmukalka na voda

Prodavam pravosmukalka na Voda, mnogu malku koristena Kontakt: 078...


1.800 МКД
или предлог цена
28 фев 22:10Pravosmukalka za vo kola

Mesko pravosmukalka voopsto ne koristena 48w na 12v vo upaljac raboti


500 МКД
или предлог цена
27 фев 17:44NAGAZEN PREKINUVAC ZA GERMANSKA PRAVOSMUKALKI

PRODAVAM NAGAZEN PREKINUVAC MADE IN GERMANU BAKELITNO KUKISTE moze i ...


250 МКД
или предлог цена
27 фев 17:25Motor za pravosmukalka

Ispraven motor 1200 W.


10 €
или предлог цена
26 фев 18:07Pravosmukalka 1.9 vo dobra. Sostojba

Telefon za kontakt


1 €
или предлог цена
24 фев 00:27ROVUS PAROCISTAC NOV

Se prodava nov nekoristen ROVUS parocistach, daden e kako podarok od ...


1 €
или предлог цена
15 фев 15:02Продавам нова Кирби - Kirby Sentria G10E комплет со додатоци

Продавам нова Кирби - Kirby Sentria G10E комплет со додатоци. Ниту ед...


1.250 €
или предлог цена
30 јан 13:02Dyson pravosmukalka

Doneseni od svajcarija vo ispravna sostojba Prakjam po kargo Cena...


130 €
или предлог цена
20 јан 10:46Karcher za cistenje prozori na polnac

Donesen od svajcarija Prakjam po kargo


2.000 МКД
или предлог цена
20 јан 10:33Kirby G 5

Prodavam Kirbi model G5 vo odlicna sostojba,cena 200 evra


200 €
или предлог цена
20 јан 02:07Se prodava nov Iskra cistav na parea

Se prodava nov Iskra cistac na parea, so 2 godini garancija kupe...


3.500 МКД
или предлог цена
19 јан 13:33Rezervoar za Rainbow SE D4

Продавам нов оргинал резервоар за реинбо СЕ Д4.


5.300 МКД
или предлог цена
18 јан 18:49Kirby

Prodavam Kirby nov nekoristen tel za kontkat 070679938


1.600 €
или предлог цена
18 јан 11:18Motor za pravosmukalka

Motor za pravosmukalka so se kukiste, ispraven,


1.200 МКД
или предлог цена
17 јан 13:07Pravosmukalka SAMSUNG 1400W

Prodavam pravosmukalka SAMSUNG 1400W. Koristen e 5 godini no pred 1 g...


2.000 МКД
или предлог цена
06 јан 13:55Pravosmukalka , usisivac

Prodavam pravosmukalka , malku koristena, kako nova, 1600 W. Kontakt...


2.200 МКД
или предлог цена
06 јан 11:59pravosmukalka kirby so site dodatoci

Poveke info na 071 337 318


По Договор
или предлог цена
31 дек 14:27Батериски уред за чистење прозорци Karcher WV 2 Plus N *EU

Иновативното вшмукување на вода од новиот електричен уред за чистењ...


4.900 МКД
или предлог цена
29 дек 07:49Kirby Ultimate G

Правосмукалката е со додатоци: папуча за длабинско тресење на теписи,...


450 €
или предлог цена
28 дек 14:49Kirbi

Se prodava Kirbi vo odlicna sostojba, od oprema ima se, hemisko, pare...


По Договор
или предлог цена
22 дек 20:52KIRBY AVALIR

Se prodava KIRBY. Mnogu malku koristena I vo ispravna sostojba. Ko...


1.500 €
или предлог цена
22 дек 14:49ROVUS pravosmukalka papuca so UV UVACUUM 3IN1 i baterija

Nova papuca za Rovus pravosmukalka so UV lamba - 1000den i baterija 1...


По Договор
или предлог цена
14 дек 20:38Kärcher VC 5

Мала, но силна: Компактна правосмукалка на Kärcher за чистење без вр...


14.499 МКД
или предлог цена
09 дек 09:09KÄRCHER Машини за чистење за домашна употреба

Дали груба нечистотија, фина прашина или воден отпад, Kärcher секогаш...


6.350 МКД
или предлог цена
09 дек 09:08Kärcher Правосмукалки VC 3 *EU

Заштедете на замена и дополнително купување на филтер кеси: VC 3 Pre...


11.730 МКД
или предлог цена
09 дек 09:07PRODAVAM PLASTICEN KANISTER ZA PRAVOSMUKALKA ROWENTA

PRODAVAM PLASTICEN KANISTER ZA PRAVOSMUKALKA ROWENTA, SAMO KANISTER B...


1.500 МКД
или предлог цена
07 дек 11:22NOVI mali trkalca za Shark Navigator NV350 NV350SL

Мали тркалца (предни) за Шарк Навигатор модел NV350. Цената е за пар...


390 МКД
или предлог цена
05 дек 15:56Страна 4 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам