Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
268 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kärcher VC 5

Мала, но силна: Компактна правосмукалка на Kärcher за чистење без вр...


14.499 МКД
или предлог цена
09 дек 09:09KÄRCHER Машини за чистење за домашна употреба

Дали груба нечистотија, фина прашина или воден отпад, Kärcher секогаш...


6.350 МКД
или предлог цена
09 дек 09:08Kärcher Правосмукалки VC 3 *EU

Заштедете на замена и дополнително купување на филтер кеси: VC 3 Pre...


11.730 МКД
или предлог цена
09 дек 09:07PRODAVAM PLASTICEN KANISTER ZA PRAVOSMUKALKA ROWENTA

PRODAVAM PLASTICEN KANISTER ZA PRAVOSMUKALKA ROWENTA, SAMO KANISTER B...


1.500 МКД
или предлог цена
07 дек 11:22NOVI mali trkalca za Shark Navigator NV350 NV350SL

Мали тркалца (предни) за Шарк Навигатор модел NV350. Цената е за пар...


390 МКД
или предлог цена
05 дек 15:56KÄRCHER Мултифункционални правосмукалки

Дали груба нечистотија, фина прашина или воден отпад, Kärcher секогаш...


8.500 МКД
или предлог цена
05 дек 08:47Prahosmukalka za doma i kola

Prahosmukalka za vo kola i doma boš mlogu malku koristena na polnenje...


10 МКД
или предлог цена
03 дек 15:53Нови неотпакувани микрофибер ќеси за Beko правосмукалка

Ќесите се нови и купени по цена од 600 денари од Neptun. Made in Serb...


450 МКД
или предлог цена
02 дек 12:06Kupuvam pravosmukalki neispravni, купувам неисправни правосм

Kupuvam neispravni pravosmukalki Samsung so kanister za prasina bez ...


По Договор
или предлог цена
30 ное 07:25Додаток за правосмукалка

Мал додаток за правосмукалка.


100 МКД
или предлог цена
26 ное 02:50Pravosmukalka

Правосмукалка. Добро сочувана, малку користена. Bora Arnica 4000.


1.900 МКД
или предлог цена
19 ное 18:18Samsung navibot

Se prodava navibot


150 €
или предлог цена
17 ное 11:35Grunding pravosmukalka na baterii

pravosmukalkata e so smeneti novi baterii od 2.0Ah,cenata e simbolicn...


2.500 МКД
или предлог цена
11 ное 11:51Grunding pravosmukalka na baterii

pravosmukalkata e so smeneti novi baterii od 2.0Ah,cenata e simbolicn...


2.500 МКД
или предлог цена
11 ное 11:51CONDEL Exclusiv racna pravosmukalka

Се продава рачна правосмукалка во супер состојба.


2.499 МКД
или предлог цена
04 ное 13:36Se prodava Kirby Avalir

Pravosmukalkata e skoro nova so site dodatoci. Koristena e samo za do...


1.300 €
или предлог цена
01 ное 22:55Pravosmukalki so vodena filtracija!

Pravosmukalka so vodena filtracija, vo odlicna sostojba,Rovus 2300 de...


2.300 МКД
или предлог цена
22 окт 10:18Kirby 3, so site dodadoci kompletna kutija

Kirbito nee koristeno 5 pati mn. prakticna igračka za onie koj imaat ...


290 €
или предлог цена
19 окт 20:49Pravosmukalka siemens 🇨🇭🇨🇭

2 vo 1 mnogu dobra pravosmukalka na bateria ,se deli na dva dela ,za ...


3.000 МКД
или предлог цена
03 окт 17:23ПРОДАВАМ КИРБИ Г6

Продавам кирби правосмукалка малку користена некој од деловите воопшт...


500 €
или предлог цена
23 сеп 16:17Pravosmukalka RoboMaxx

Donesen od svajcarija se.polni na bateri drzi do saat vreme bateria ....


3.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 11:59KIRBY Sentria

Prodavam Kirby sentria, komplet so cela oprema. Kirbito e kako novo, ...


850 €
или предлог цена
19 сеп 12:56Продавам робот усисисувач

Се продава Робот Виледа усисувач. Користен е една недела. Во одличн...


80 €
или предлог цена
13 сеп 10:00Robot prafosmukalka

Nov vo kutija 02/3080302


55 €
или предлог цена
06 сеп 14:37Робот-правосмукалка

Се продава робот-правосмукалка, никогаш не е употребувана. Инфрома...


4.500 МКД
или предлог цена
27 авг 15:05SHARK NAVIGATOR

SHARK NAVIGATOR


По Договор
или предлог цена
21 авг 19:51Germanska racna pravosmukalka DIRT DEVIL M680-1

Germanska rasna pravosmukalka Dirt DEVIL 3vo1 Lesna za upotreba mala...


1 МКД
или предлог цена
17 авг 21:24SE PRODAVA KIRBY

.


1.300 €
или предлог цена
09 авг 17:11Se Prodava Kirby Avalir

Se prodava Kirby masina, so garancija. Vo odlicna sostojba e, so komp...


1.000 €
или предлог цена
07 авг 13:17Kirbi/ kirby/кирби

Продавам кирби правосмукалка со основните додатоци и +додатоците за х...


1.700 €
или предлог цена
02 авг 21:58УСИСИВАЧ "SAMSUNG"1400w. ефтино 600 ден.

Продавам усисивач "SAMSUNG"1400w. не е проверен дали работи,можеби фу...


600 МКД
или предлог цена
20 јул 20:54Filtri filter za shark navigator NV500 sunger+filc

Филтрите се ИСКЛУЧИВО за NV500 серијата на Шарк правосмукалки! - Сун...


1 МКД
или предлог цена
15 јул 17:52Prodavam pravosmukalka iskra

Prodavam dobro socuvana i funkcionalna pravosmukalka so kesi za menuv...


3.000 МКД
или предлог цена
29 јун 23:23Се продава правосмукалка

Се продава правосмукалка без црево.


1.000 МКД
или предлог цена
26 јун 22:32исправна моќна правосмукалка 1400w

беспрекорно водно филтрирање, едноставна за одржување, за поголеми по...


80 €
или предлог цена
05 јун 20:58KIRBY - KIRBI SENTRIA 2

koristena vo dom. dobro socuvana, servisirana. samo seriozni povici


1.100 €
или предлог цена
04 јун 14:17Правосмукалка за пепел AGRINA

🟩Правосмукалка за пепел AGRINA К – 800W🟩 ☑️ Карактеристики и предн...


2.300 МКД
или предлог цена
04 јун 08:51Алфа Плам Правосмукалки / Alfa Plam Pravosmukalki

🟥 Алфа Плам 🟥 ☑️ Правосмукалка за пепел ☑️ 5 слојна заштита ☑️ Изд...


3.300 МКД
или предлог цена
04 јун 08:51Pravosmukalka za vo kola

Pravosmukalka za vo kola 100w prakticna


10 €
или предлог цена
09 мај 12:22iRobot Roomba e5 Pravosmukalka

iRobot Roomba e5 донесена од Америка нова, со фискална без кутија.


18.000 МКД
или предлог цена
29 апр 01:44Страна 5 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам