Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
265 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Frizider Beko

Frizider Beko No frost 500 l - kombiniran so despanzer za voda. Dimen...


19.000 МКД
или предлог цена
24 ное 02:01Промовирано

Se prodava kombiniran frizider marka Gorenje Simplicity

Se prodava kombiniran frizider marka Gorenje Simplicity - NO FROST ko...


13.000 МКД
или предлог цена
03 дек 18:02Промовирано

Pravosmukalka na voda skoro nova

Se prodava pravosmukalka so voda ST Carisma, malku koristena vo mno...


1 €
или предлог цена
01 мар 23:40Pravosmukalka za vo kola

Mesko pravosmukalka voopsto ne koristena 48w na 12v vo upaljac raboti


500 МКД
или предлог цена
27 фев 17:44NAGAZEN PREKINUVAC ZA GERMANSKA PRAVOSMUKALKI

PRODAVAM NAGAZEN PREKINUVAC MADE IN GERMANU BAKELITNO KUKISTE moze i ...


250 МКД
или предлог цена
27 фев 17:25Pravosmukalka 1.9 vo dobra. Sostojba

Telefon za kontakt


1 €
или предлог цена
24 фев 00:27ROVUS PAROCISTAC NOV

Se prodava nov nekoristen ROVUS parocistach, daden e kako podarok od ...


1 €
или предлог цена
15 фев 15:02Karcher za cistenje prozori na polnac

Donesen od svajcarija Prakjam po kargo


2.000 МКД
или предлог цена
20 јан 10:33Kirby G 5

Prodavam Kirbi model G5 vo odlicna sostojba,cena 200 evra


200 €
или предлог цена
20 јан 02:07Se prodava nov Iskra cistav na parea

Se prodava nov Iskra cistac na parea, so 2 godini garancija kupe...


3.500 МКД
или предлог цена
19 јан 13:33Rezervoar za Rainbow SE D4

Продавам нов оргинал резервоар за реинбо СЕ Д4.


5.300 МКД
или предлог цена
18 јан 18:49Kirby

Prodavam Kirby nov nekoristen tel za kontkat 070679938


1.600 €
или предлог цена
18 јан 11:18Pravosmukalka SAMSUNG 1400W

Prodavam pravosmukalka SAMSUNG 1400W. Koristen e 5 godini no pred 1 g...


1.500 МКД
или предлог цена
06 јан 13:55Pravosmukalka , usisivac

Prodavam pravosmukalka , malku koristena, kako nova, 1600 W. Kontakt...


2.200 МКД
или предлог цена
06 јан 11:59pravosmukalka kirby so site dodatoci

Poveke info na 071 337 318


По Договор
или предлог цена
31 дек 14:27Батериски уред за чистење прозорци Karcher WV 2 Plus N *EU

Иновативното вшмукување на вода од новиот електричен уред за чистењ...


4.900 МКД
или предлог цена
29 дек 07:49Kirby Ultimate G

Правосмукалката е со додатоци: папуча за длабинско тресење на теписи,...


450 €
или предлог цена
28 дек 14:49Kirbi

Se prodava Kirbi vo odlicna sostojba, od oprema ima se, hemisko, pare...


По Договор
или предлог цена
22 дек 20:52KIRBY AVALIR

Se prodava KIRBY. Mnogu malku koristena I vo ispravna sostojba. Ko...


1.500 €
или предлог цена
22 дек 14:49Kärcher VC 5

Мала, но силна: Компактна правосмукалка на Kärcher за чистење без вр...


14.499 МКД
или предлог цена
09 дек 09:09KÄRCHER Машини за чистење за домашна употреба

Дали груба нечистотија, фина прашина или воден отпад, Kärcher секогаш...


6.350 МКД
или предлог цена
09 дек 09:08Kärcher Правосмукалки VC 3 *EU

Заштедете на замена и дополнително купување на филтер кеси: VC 3 Pre...


11.730 МКД
или предлог цена
09 дек 09:07PRODAVAM PLASTICEN KANISTER ZA PRAVOSMUKALKA ROWENTA

PRODAVAM PLASTICEN KANISTER ZA PRAVOSMUKALKA ROWENTA, SAMO KANISTER B...


1.500 МКД
или предлог цена
07 дек 11:22NOVI mali trkalca za Shark Navigator NV350 NV350SL

Мали тркалца (предни) за Шарк Навигатор модел NV350. Цената е за пар...


390 МКД
или предлог цена
05 дек 15:56KÄRCHER Мултифункционални правосмукалки

Дали груба нечистотија, фина прашина или воден отпад, Kärcher секогаш...


8.500 МКД
или предлог цена
05 дек 08:47Prahosmukalka za doma i kola

Prahosmukalka za vo kola i doma boš mlogu malku koristena na polnenje...


10 МКД
или предлог цена
03 дек 15:53Kupuvam pravosmukalki neispravni, купувам неисправни правосм

Kupuvam neispravni pravosmukalki Samsung so kanister za prasina bez ...


По Договор
или предлог цена
30 ное 07:25Додаток за правосмукалка

Мал додаток за правосмукалка.


100 МКД
или предлог цена
26 ное 02:50Pravosmukalka

Правосмукалка. Добро сочувана, малку користена. Bora Arnica 4000.


1.900 МКД
или предлог цена
19 ное 18:18Samsung navibot

Se prodava navibot


150 €
или предлог цена
17 ное 11:35Grunding pravosmukalka na baterii

pravosmukalkata e so smeneti novi baterii od 2.0Ah,cenata e simbolicn...


2.500 МКД
или предлог цена
11 ное 11:51Grunding pravosmukalka na baterii

pravosmukalkata e so smeneti novi baterii od 2.0Ah,cenata e simbolicn...


2.500 МКД
или предлог цена
11 ное 11:51CONDEL Exclusiv racna pravosmukalka

Се продава рачна правосмукалка во супер состојба.


2.499 МКД
или предлог цена
04 ное 13:36Se prodava Kirby Avalir

Pravosmukalkata e skoro nova so site dodatoci. Koristena e samo za do...


1.300 €
или предлог цена
01 ное 22:55Pravosmukalki so vodena filtracija!

Pravosmukalka so vodena filtracija, vo odlicna sostojba,Rovus 2300 de...


2.300 МКД
или предлог цена
22 окт 10:18Kirby 3, so site dodadoci kompletna kutija

Kirbito nee koristeno 5 pati mn. prakticna igračka za onie koj imaat ...


290 €
или предлог цена
19 окт 20:49Pravosmukalka siemens 🇨🇭🇨🇭

2 vo 1 mnogu dobra pravosmukalka na bateria ,se deli na dva dela ,za ...


3.000 МКД
или предлог цена
03 окт 17:23ПРОДАВАМ КИРБИ Г6

Продавам кирби правосмукалка малку користена некој од деловите воопшт...


500 €
или предлог цена
23 сеп 16:17Pravosmukalka RoboMaxx

Donesen od svajcarija se.polni na bateri drzi do saat vreme bateria ....


3.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 11:59KIRBY Sentria

Prodavam Kirby sentria, komplet so cela oprema. Kirbito e kako novo, ...


850 €
или предлог цена
19 сеп 12:56Продавам робот усисисувач

Се продава Робот Виледа усисувач. Користен е една недела. Во одличн...


80 €
или предлог цена
13 сеп 10:00Robot prafosmukalka

Nov vo kutija 02/3080302


55 €
или предлог цена
06 сеп 14:37Страна 5 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам