Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
268 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava kirby

Kirbito e novo 3 pati iskoristeno nov model komlet so site dodatoci ...


1 МКД
или предлог цена
08 апр 13:09Чистач за подови

Се продава нов чистач за подови, електричен на пареа, погоден за почк...


2.000 МКД
или предлог цена
23 мар 22:55Pravosmukalka Zepter

Tel 071 856-176


1 €
или предлог цена
07 мар 21:25KIRBY EFTINO!!!!!

KIRBY VO ODLICNA SOTOJBA komplet so set za perenje tepisi KAKO NOV...


1.200 €
или предлог цена
06 мар 08:30Pravosmukalka Hitachi 1300W.

Pravosmukalka Hitachi 1300W.Koristena, neispravna, odlicno socuvana, ...


500 МКД
или предлог цена
06 мар 08:13Kirby avalir

Full paket so site dotatoci


1.350 €
или предлог цена
28 фев 17:26PHILIPS USISIVAC

PHILIPS mal za domain potrebi usisivac so polnac na baterii,kvalit...


1.500 МКД
или предлог цена
26 фев 14:56Robot pravosmukalka

Roomba 615 robot pravosmukalka nova vo kutija neupotrebena


16.500 €
или предлог цена
18 фев 07:58Pravosmukalka Zepter Cleansy

Се продава правосмукалка на вода во одлична состојба Zepter Cleansy м...


200 €
или предлог цена
07 фев 14:33KIRBY

Машината е купена во декември месец 2017, што значи не е воопшто кори...


1 €
или предлог цена
29 јан 14:29Se prodavaat racni pravosmukalki za vo kola

Se prodavaat racni pravosmukalki za vo kola so adapter na 12V Doagjaa...


500 МКД
или предлог цена
27 дек 09:50Aparat za cistenje so parea

Aparatot se koristi za cistenje na :tepisi,prozori,podovi so pomos n...


2.500 МКД
или предлог цена
26 дек 11:23Aparat za cistenje so parea

Aparatot se koristi za cistenje na tepisi,prozori,podovi so pomos na ...


2.500 МКД
или предлог цена
26 дек 11:14Kirby

Se prodava pravasmukalka skoro nova ,


390 €
или предлог цена
19 дек 13:12KIRBY SENTRIA 2 NOVA PRVOSMUKALKA

SE PRODAVAA NOVO KIRBY SENTRIA 2 OSNOVEN PAKET MINIMALNO KORISTENA ZA...


1.500 €
или предлог цена
11 дек 19:45Se prodava novo Kirby Avalir so full oprema

Se prodava Kirby Avalir, koristeno samo vo domasni uslovi, kupeno sep...


1.800 €
или предлог цена
04 дек 12:09KIRBY 3

Kirbi 3 so site dodatoci tel za kon. 070 233 800


470 €
или предлог цена
06 ное 22:52Cistac na parea so dodatoci

Prodavam cistac na parea malku koristen so poveke dodatoci za dezinfi...


4.300 МКД
или предлог цена
22 окт 20:41Aqua pravosmukalka na voda

Prodavam Aqua prsvosmukalka na voda. Za povekje info na 075 434054 .


2.000 МКД
или предлог цена
13 окт 22:30Pravosmukalka za kola i za na pat i odmor

Pravosmukalka so polnac i vgradena baterija koja izdrzuva tolku da mi...


990 МКД
или предлог цена
30 сеп 19:39Cepter sad za voda

Baram sad za voda za cepter ili cela pravosmukalka za delovi. Zepter


1 €
или предлог цена
22 сеп 18:41Pravosmukalka AQUAFILTER 2000

Se prodava pravosmukalka so voda, koristena e podolgo vreme no motoro...


3.500 МКД
или предлог цена
19 сеп 18:38prodavam RAINBOW masina

Продавам скоро нова реинбов машина,многу малку користена и во одлична...


111 €
или предлог цена
17 сеп 15:50PRAVOSMUKALKA NA PAREA MIDEA 1400 W

Pravosmukalkata e kako nova mnogu malku koristena.inf. na tel: 076/69...


По Договор
или предлог цена
31 авг 14:14Xiaomi S5 Max - Robot pravosmukalka i dzoger

Ласерска ориентација, моќно вшмукување од 2000pa, површина 200м2 со е...


28.990 МКД
или предлог цена
27 авг 09:16Xiaomi S5 Max - Robot pravosmukalka i dzoger crn

Ласерска ориентација, моќно вшмукување од 2000pa, површина 200м2 со е...


28.990 МКД
или предлог цена
27 авг 09:15ПРОДАВАМ ПРАВОСМУКАЛКИ

ПРОДАВАМ ПРАВОСМУКАЛКИ КТN 1000 ДЕН , ROWENTA 800 ДЕН,PANASONIC 600 Д...


1.000 МКД
или предлог цена
26 јул 13:32BAUER AQUA WF-109 ПРАВОСМУКАЛКА

* ПРАВОСМУКАЛКА НА ВОДА * МОЌНОСТ 2200 W * BY- PASS МОТОР * ВОДЕНА...


5.000 МКД
или предлог цена
23 јул 10:18VIVAX-Правосмукалка

Супер евтина правосмукалка – VIVAX * Нова еколошка правосмукалка с...


4.990 МКД
или предлог цена
02 јул 11:58VIVAX – Циклонска правосмукалка

НАЈЕВТИНА ПОНУДА НА ЦИКЛОНСКА ПРАВОСМУКАЛКА – VIVAX – Современ диз...


4.990 МКД
или предлог цена
01 јул 13:21Xiaomi Jimmy JV53 Bezzicna pravosmukalka bela

Помоќна и поекономична од било кога! Ви го претставуваме новиот член ...


11.990 МКД
или предлог цена
03 јун 10:40Pravosmukalka, Beldray

Se prodava pravosmukalka, nova, prakticna, dostapna za site delovi od...


40 €
или предлог цена
31 мај 20:07ОДЛИЧЕН УСИСИВАЧ "ROWENTA"1200w.-1600ден.

Продавам многу јак усисивач "ROWENTA"-1200w.во одлична состојба,цена ...


1.200 МКД
или предлог цена
31 мај 18:32pravosmukalka KIRBI od prvite moze zamena za kola

kirbito e novo nekoristeno moze da se vidi


1 €
или предлог цена
18 мај 20:17Xiaomi Jimmy JV53 Bezzicna pravosmukalka

Помоќна и поекономична од било кога! Ви го претставуваме новиот член ...


11.990 МКД
или предлог цена
04 апр 19:30Kirby Avalir 2 so site dodatoci

Voopsto ne koristen Kirby so site dodatoci


1 €
или предлог цена
26 фев 15:44Кирби G7Ultimate edition

Куќно користено кирби со гратис додатоци за полирање паркет,масажер и...


230 €
или предлог цена
20 фев 10:08KIRBY - KIRBI SENTRIA - 2

KIRBY - KIRBI SENTRIA - 2 koristena e samo za domasna upotreba ima i...


1.300 €
или предлог цена
16 јан 18:14Rainbow - МАШИНА ЗА ЧИСТЕЊЕ

Се продава професионална машина за чистење Rainbow по екстра цена


1 €
или предлог цена
24 окт 11:38Кирби

Се продава Кирби. Употребена 2-3 пати.


1.000 €
или предлог цена
19 окт 20:20Страна 6 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам