Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
267 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

se prodava kirby

prodavam Kirby neupotreben so site spravi za koristenje


1 €
или предлог цена
06 сеп 20:09Продавам робот правосмукалка

Продавам робот правосмукалка со вграден моп за влажно чистење на под...


250 €
или предлог цена
04 сеп 23:10Clean robot - avtomatska pravosmukalka

Карактеристики: ✅Автоматски се движи наоколу и го чисти подот ✅Со в...


999 МКД
или предлог цена
17 авг 12:14Рачна правосмукалка БОС Račna pravosmukalka

Нова. Бабата само купува... Може да се прикачи на ѕид...


1 €
или предлог цена
13 авг 10:58Cepter

Se prodava malku koristena pravosmukalka cepter so voden filter


1 €
или предлог цена
11 авг 23:30Нова правосмукалка-не е користена

Продавам , Нова правосмукалка воопшто некористена.. Модел MAX 22A....


1.990 МКД
или предлог цена
23 јул 14:21Prodavam pravosmukalka za profesionalno chistenje

Prodavam profesionalna pravusmukalka potpolno nova samo ednash korist...


400 €
или предлог цена
10 јул 14:21НОВА Безжична Правосмукалка NOVA Bezzicna Pravosmukalka

Се продава НОВА, некористена и неотпакувана безжична правосмукалка, д...


1.999 МКД
или предлог цена
22 јун 17:12Kirby

Se prodava pravosmukalka Kirby kako nova koristena samo nekolku pati ...


1.100 €
или предлог цена
22 јун 11:01Pravosmukalka+cistac na parea 3 vo 1

Se prodava mnogu malku koristen Steam Vacuum Cleaner na Karcher model...


550 €
или предлог цена
17 јун 22:21Prodavam Pravosmukalka BOSCH

Smukalkata e vo Top Sostojba... Mnogu Malce Koristena... Kako Nova....


1.200 МКД
или предлог цена
17 јун 19:01Се продава правосмукалка Philips PowerPro Compact 1800W.

Philips PowerPro Compact 1800W Правосмукалката е во одлична состојба...


4.000 МКД
или предлог цена
24 мај 11:58100GRADI Steamatic (Чистач со пареа)

100GRADI Steamatic е правосмукалка односно повеќенаменски чистач кој ...


5.000 МКД
или предлог цена
24 мај 11:58Pravosmukalka

6000 denari ispravna pravosmukalka 075-819-701


6.000 МКД
или предлог цена
09 мај 07:25Baram pravosmukalka kako na slikite

pravosmukalkata e skrsena baram delovi za nea


1.500 МКД
или предлог цена
06 мај 05:34favorit pravosmukalka

pravosmukalkata e nova i vo odlicna sostojba 6000 denari 075819701


6.000 МКД
или предлог цена
15 фев 01:31Правосмукалака

Во исправна состојба број за инфо 071 344 371


1.000 МКД
или предлог цена
06 фев 09:50Kirby Sentria

Kirby Sentria upotrebuvana vo domasni uslovi Mnogu malku koristena ce...


450 €
или предлог цена
03 фев 00:13Pravosmukalka Fuego

Se prodava malku koristena pravosmukalka Fuego, vo odlicna sostojba.


2.000 МКД
или предлог цена
21 јан 18:06HEPA Filter za ELECTROLUX pravosmukalka EF75B nov

Prodavam HEPA Filter za ELECTROLUX pravosmukalka EF75B nov neotpakuvan


600 МКД
или предлог цена
11 јан 09:26НОВА КИРБИ ПРАВОСМУКАЛКА

Se prodava kirbi nekoristen potpolno nov so site dodatoci. Cena 800e,...


800 €
или предлог цена
29 дек 13:00НОВА ПРАВОСМУКАЛКА PHILIPS

Prodavam skoro nova pravosmulka marka Philips, cena 4000den. tel. 070...


4.000 МКД
или предлог цена
29 дек 13:00se prodava pravosmukalka na voda

se prodava pravosmukalka na voda.pravosmukalkata e zacuvana


2.000 МКД
или предлог цена
05 окт 15:57se prodava pravosmukalka na voda

se prodava pravosmukalka na voda polovna.


1.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 20:56Se prodava pravosmukalka na parea

Se prodava pravosmukalka na parea za tepisi, tepisoni i sinteloni. Ur...


3.000 МКД
или предлог цена
16 сеп 15:11USISUVACI UVEZENI OD GERMANIJA

Nudime usisuvaci uvezeni od germanija skoro novi ima i neupotrebuvani...


По Договор
или предлог цена
03 авг 13:59Pravosmukalka Kirbi skoro nova EXTRA

Pravosmukalkata e skoro nova kupena pred 2 godini.So nea odat site or...


1.500 €
или предлог цена
23 јул 20:21Страна 7 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам