Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
291 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam samsung 8 kg skoro nova

Prodavam masina za alista Samsung 8 kg so add wash tehnology, wifi i ...


250 €
или предлог цена
27 јун 07:52Промовирано

Bojler

Bojler-Marka HIT.80litarski.Grejac 2000 wati.


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

24 јун 17:38Промовирано

GORENJE frizider

Se prodava. Visina 145. I'ma mala komora so svoja vrata vnatre. Se ko...


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:40  НОВ ОГЛАС

Frizider GORENJE

Se prodava. Uste eden den e vklucen Kako bi se uverile deka e ispravn...


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:37  НОВ ОГЛАС

Pordavam horizontalen i vertikalen zamrznuvac

Prodavam horizontalen LTH 380 litri i vertikalen zamrznuvac KONCAR 19...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 22:11Wirpool frizider

Se prodava frizider vo nefunkcionalna sostojba, so ispraven motor a s...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:00  НОВ ОГЛАС

Фрижидер за пијалоци | Frizider za pijaloci

Се продаваат фрижидери за пијалоци: Златен Даб - 4500денари Danone ...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:52LTH 380l

Frizider za dlaboko LTH 380 litri ispraven potpolno inf. samo na tel....


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:25  НОВ ОГЛАС

DVA FRIZIDERI - GORENJE I BEKO - ISPRAVNI

Se prodavaat dva drizideri, Gorenje obicen i Beko zamrznuvac, potpoln...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:33Se prodava frizider

Se prodava frizider Gorenje 60/60/145cm.


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вчера 13:00Zamrznuvac vertikalen so korpi "Koncar"

Prodavam horizontalen LTH 380 litri i vertikalen zamrznuvac KONCAR 19...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:46Се продава професионален фрижидер за замрзнување

Се продава професионален фрижидер за замрзнување. Комплетно исправ...


30.000 МКД
или предлог цена
Вчера 01:15Frizider zamrznuvach

Se prodava frizider za dlaboko zamrznuvanje Obodin, ispraven, 410 lit...


60 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вчера 00:25Frižider NEO

Skoro nov, mnogu kratko koristen. So komora.


100 €
или предлог цена
01 јул 18:10FRIZIDER FAVORIT

FRIZIDER FAVORIT KOMBINIRAN SO 4 KOMORI ZA DLABOKO KORISTEN SE PROD...


5.990 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
6.990 МКД
01 јул 17:30Hitno Evtino kvaliteten frizider

Хитно, Многу Евтино, поради селидба, квалитетен фрижидер многу малку ...


6.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

01 јул 09:54Frizider GORENJE

Se prodava friziderot od slikata. Sostojba odlicna, momentalno e vklu...


4.000 МКД
или предлог цена
01 јул 06:23Samsung RL24FCAS frizder / zamrznuvac

Se prodava frizder Samsung RL24FCAS vo super sostojba poradi promena ...


11.000 МКД
или предлог цена
30 јун 23:19Frizderi za sladoled

Frizderite se novi edna sezona raboteni !!! ...


1 €
или предлог цена
30 јун 21:33Frizider Vaga

Се продава фрижидер замрзнувач користен 6 месеци и вага GRAMOV до 500...


1 МКД
или предлог цена
30 јун 18:32Se prodavaat frizideri

Vertikalen frizider za zamrznuvanje so fioki


1 МКД
или предлог цена
30 јун 16:39BEKO displej i maticna ploca

Displej za BEKO kombiniran frizider model K60360NE..proizv.2012g.......


2.500 МКД
или предлог цена
30 јун 12:24Zamrznivac so stakla za vo prodavnica

Ispraven


8.000 МКД
или предлог цена
30 јун 12:18Frizider vitrina kronenbier

Ispravna


200 €
или предлог цена
30 јун 12:17Fizider zamrznivac 310L i 410L

Funkcionalni so proba bez problem Ceni po dogovor


1 МКД
или предлог цена
30 јун 09:50Frizider vitrina

Nestle


250 €
или предлог цена
30 јун 09:49Electrolux zamrznuvac

Electrolux zamrznuvac so cetri fioki Kontakt samo na ovoj broj: 072 2...


2.000 МКД
или предлог цена
29 јун 18:57frizider caso design Dry-Aged Cooler-od swiss

kvaliteten frizider caso design Dry-Aged Cooler SW-28,od swiss,inox, ...


250 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 €
29 јун 13:42EFTINO SE PRODAVAAT FRIZIDERI

SE PRODAVAAT FRIZIDERI ZA DLABOKO I OBICNI MOTOR OD RAZLADNA VITRINA...


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

29 јун 13:34Prodavam frizider, kafemat, pecka za pici, friteza

Prodavam Frizider Gorenje 370lit. 20000den. (koristen 6 meseci) Fri...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

29 јун 13:11Se prodava frizider

Se prodava frizider Gorenje 60/60/145cm.


4.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

29 јун 08:45Obodin фрижидер - 410 литри

Функционален, во исправна состојба е фрижидерот. Obodin фрижидер од ...


6.500 МКД
или предлог цена
28 јун 16:31Horizontalen zamrznuvac gorenje

Se prodava horizontalen zamrznuvac gorenje 450litra kupen 2015 godina...


13.000 €
или предлог цена
28 јун 14:32Motor za Firizider

ElektroLux motor za Firizider L45AV 200 - 220 V - 50 Hz e toj od slik...


2.100 МКД
или предлог цена
28 јун 08:12Ладилник -професионален-за пијалоци

Ладилникот е во целосно исправна состојба


12.000 МКД
или предлог цена
27 јун 08:45Gorenje Frizhider

Se prodava odlichno sochuvan frizhider Gorenje so 2 motori vo ispravn...


6.499 МКД
или предлог цена
26 јун 22:59Prodavam frizider

* Prodavam odlicno sucuvan i ispraven frizider GORENJE * 1.1 metar v...


4.500 МКД
или предлог цена
26 јун 18:29Frizder Gorenje 200 l,sandak

Frizder Gorenje 200 l,sandak Frizderot e so ispraven motor.frizderot ...


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
25 јун 22:39Beko frizider

Prodavam frizider Beko eksterierot i enterierot e socuvan i e vo rabo...


7.000 МКД
или предлог цена
24 јун 13:08Frizider

Frizider


2.000 МКД
или предлог цена
24 јун 10:50Se prodava zamrznuvac

Se prodava zamrznuvac vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
22 јун 13:44Se prodava frizider zamrznivac

Prodavam frizider ZMARZNIVAC so fioki . Znaci ne e sanduk tuk...


1 МКД
или предлог цена
21 јун 13:56Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам