Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
295 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Frizider Beko

Frizider Beko No frost 500 l - kombiniran so despanzer za voda. Dimen...


19.000 МКД
или предлог цена
24 ное 02:01Промовирано

Prodavam frizideri i elektricen sporet.

Prodavam elektricen sporet, zamrznuvac za dlaboko, vertikalna vitrina...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:47Frizider

Friziderot e odlicen.


13.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
14.000 МКД
Вчера 17:30Zamrznuvac (dlaboko) Замрзнувач

Koristen samo 6 meseci kako nov e.


14.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
15.000 МКД
Вчера 17:30LG комбиниран фрижидер 170 цм

Се продава комбиниран (ладилник + замрзнувач) LG фрижидер 170 центиме...


99 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вчера 15:48  НОВ ОГЛАС

Frizider indesit vo ispravna sostojba

Frizider indesit vo ispravna sostojba dimenzii 200x60 od najgolemite ...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вчера 15:46Продавам фрижидер за замрзнување 400л

Продавам фрижидер за замрзнување 400л во сочувана и исправна состојба


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вчера 15:22Mal Frizhider 83cm/48cm

Se prodava okolu 4meseci koristen Mal frizhider Dimenzii: 83cm visi...


4.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вчера 15:14  НОВ ОГЛАС

Се продава обичен фрижидер и длабоко

Се продава обичен фрижидер 250л со комора од 50л по цена од 5.000 ...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:24  НОВ ОГЛАС

Indesit frizider

Bela боја NO FROST дел за замрзнување Super cooling дел за одржувањ...


220 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вчера 10:40Вградлив фрижидер

Користен помалку од 4 години, во исправна состојба. Фрижидерот не е в...


4.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
5.000 МКД
Вчера 09:52Frizider Gorenje kombiniran, ispraven

Frizider Gorenje kombiniran, ispraven


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:31Zamrznuvac

Prodavam zamrznuvac odĺicno socuvan i bez nikakov defekt. Raboti vo o...


7.000 МКД
или предлог цена
03 дек 22:01Se prodava kombiniran frizider marka Gorenje Simplicity

Se prodava kombiniran frizider marka Gorenje Simplicity - NO FROST ko...


13.000 МКД
или предлог цена
03 дек 18:02Frizider Favorit Top Sostojba

Friziderot e malku koristen i e vo top sostojba Dimenzii: - Visina...


3.000 МКД
или предлог цена
03 дек 17:13Hotpoint Ariston No Frost

Prodavam kombiniran frizider Hotpoint Ariston, bela boja, vo celosno ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

03 дек 14:59Frizider Whirlpool kombiniran !!

POVEKE INFORMACII SAMO NA BROJOT: 071 228 131 071 228 131 071 228...


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

03 дек 14:49Frizder za zamrznuvanje Gorenje 320L

Raboti perfektno termostatot isklucuva ne protekuva


По Договор
или предлог цена
03 дек 10:18LTH 380 litri slovenski

Се продава потполно исправен замрзнувач LTH 380 литри работи перфектн...


90 €
или предлог цена
03 дек 02:15LG frizider 50 litra malce koristen

Prodavam Lg frizider odlicno ladi malku koristen, dosta kvaliteten 50...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
02 дек 19:51Frizider Gorenje Ladilnik Фрижидер Ладилник odlicna sostojba

Prodavam koristen frizider Gorenje dimenzii 143,5x60x58 (V, Sh, D) ...


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

02 дек 18:47Prodavam nov frizider .( ne funkcionira).

Prodavam nov frizider .( ne funkcionira). t. 076 913 947


2.500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

02 дек 15:56Mal frizider BEKO

Se prodava Beko mal frizider vo odlicna sostojba koristen 3-4 godini.


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
02 дек 15:36FRIZIDER BIRA

PRODAVAM FRIZIDER BIRA 2500 DENARI 070/640-783


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

02 дек 14:46Zamrzñuvac mal

Ispraven


2.000 МКД
или предлог цена
02 дек 09:11Фрижидери

Продавам фрижидер за одржување Горење комплетно исправен .. Цена 480...


4.800 МКД
или предлог цена
01 дек 19:34Se prodava frizider i sporet

Se prodava spored 6m koristen (pod garancija) - 3000 mkd


3.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
4.500 МКД
01 дек 14:47NEO

50l ispraven cena50e 072 555 302


50 €
или предлог цена
01 дек 14:00Вертикален замрзнувач со фиоки

Вертикален замрзнувач со фиоки - Electrolux.


150 €
или предлог цена
01 дек 13:02Frizhider GORENJE

Se prodava frizhider slovensko GORENJE kako nov vo top sostojba moze...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

01 дек 12:18Motor komresor za vitrini

Komresorot e odlicna italijanska marka profesionalen i e mnogu malku ...


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

01 дек 11:14Frizider hyundai

Prodavam frizider Hyundai kupen nov, koristen 7 godini nikogas ne e s...


7.000 МКД
или предлог цена
30 ное 22:07Продавам ФРИЖИДЕР 220 л. ефтино

Итно и ефтино продавам фрижидер од 220 л, со комора за смзнување и об...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

30 ное 15:00BEKO displej i maticna ploca

Displej za BEKO kombiniran frizider model K60360NE..proizv.2012g.......


2.500 МКД
или предлог цена
30 ное 14:42Samsung frižider

Samsung frižider-ladilnik


3.000 МКД
или предлог цена
30 ное 13:174 frizideri Samsung Siemens so icemaker i filtrirana voda

4 frizideri Samsung i Siemens so odrzuvanje i zamrznuvanje!! so ice m...


700 €
или предлог цена
30 ное 11:35Obodin фрижидер - 410 литри

Функционален, во исправна состојба е фрижидерот. Obodin фрижидер од ...


6.500 МКД
или предлог цена
30 ное 08:44Samsung frizider No frost

prodavam ispraven 350 lit frizider so fioki za zamrznuvanje niska po...


10.000 МКД
или предлог цена
29 ное 21:13Фрижидер Фаворит/frizider Favorit

Се продава Фаворит фрижидер, димензии 125/54/54 со внатрешна комора (...


7.000 МКД
или предлог цена
29 ное 19:35Se prodava mini frizider

Se prodava mini frizider ispraven 100%.Povekje info 087-989-062


3.000 МКД
или предлог цена
29 ное 12:58Se prodava zamrznuvac Filip 070/766-843

Se prodava zamrznuvac vo ispravna sostojba 400l Cena 2500 den Resen F...


2.500 МКД
или предлог цена
29 ное 11:39Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам