Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
288 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bojler

Bojler-Marka HIT.80litarski.Grejac 2000 wati.


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

24 јун 17:38Промовирано

Prodavam samsung 8 kg skoro nova

Prodavam masina za alista Samsung 8 kg so add wash tehnology, wifi i ...


250 €
или предлог цена
27 јун 07:52Промовирано

Dva skoro novi frizideri za dlaboko zamrznuvanje 070727902

Dva skoro novi frizideri za dlaboko zamrznuvanje za povekje informaci...


400 €
или предлог цена
17 јун 12:56Frizideri za sladolet

Se prodavat frizideri za sladolet po 300 € i vnatre i nadvor se od ro...


300 €
или предлог цена
Врапчиште / Гостивар

Апарати за домаќинство / Фрижидери

17 јун 10:22Frizider WHIRLPOOL W5 811E OX 1

Se prodava frizider WHIRLPOOL W5 811E OX 1, kupen od Setec juni 2020g...


16.000 МКД
или предлог цена
16 јун 20:58NEO kombiniran frizider

Ako imate motor star ili nov povelete frizider mnogu zacuvan za min...


1 €
или предлог цена
16 јун 15:23Фрижидер ГОРЕЊЕ сосема малку користен

ГОРЕЊЕ стар модел, користен неполни 4 години. Целосно функционален Е...


3.600 МКД
или предлог цена
16 јун 13:46Frižider

Sank so vgradeni 2 frizidera


9.990 МКД
или предлог цена
16 јун 12:15FRIZIDER GORENJE - ODLICNA SOSTOJBA

Se prodava Frizider mnogu socuvan 145cm 250 L


5.500 МКД
или предлог цена
15 јун 21:42mini frizider

friziderce za na plaza


500 МКД
или предлог цена
14 јун 09:07СЕ ПРОДАВААТ(БИТОЛА)КРЕВЕТЧИЊА, РЕГАЛ, ШПОРЕТ, ФРИЖИДЕР ИТН.

Се продаваат половни повеќе апарати за домаќинство: машина за перење,...


1 €
или предлог цена
12 јун 10:23Фрижидер за длабоко

Замрзнувач ,фиокар со 5 фиоки,тип Горење од Југо време.Во функција ис...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

11 јун 18:06Mini frizder

Мини- фрижидер 7.5 литри Со опција за ЛАДЕЊЕ и ТОПЛЕЊЕ 12V- мо...


1.400 МКД
или предлог цена
11 јун 09:22Sanduk za zameznuvanje, zamrznuvac, ,замрзнувач, сандук

Се продава сандук за замрзнување, замрзнувач, марка LTH (словенечки),...


2.000 МКД
или предлог цена
10 јун 12:40Dva frizideri za odrzuvanje so komora i ladilnik za dlaboko

Se prodavaat dva frizideri edniot e obicen so komora za odrzuvanje vo...


1 МКД
или предлог цена
10 јун 11:04MINI FRIZIDER 10LITRI ASTRO AI

Se prodava mini frizider astro ai 10l , nov, nekoristen dosta dobar k...


4.500 МКД
или предлог цена
08 јун 23:35se prodava frizider

se prodava frizider neamortiziran, za dlaboko so komori mnogu malku k...


2.500 МКД
или предлог цена
07 јун 18:20Se prodava frizider

Se prodava frizider ispraven 100%.Povekje info 077-989-062


По Договор
или предлог цена
07 јун 13:09Prodavam frizider za dlaboko zamrznuvanje

Prodavam frizider za dlaboko zamrznuvanje.


5.600 МКД
или предлог цена
04 јун 08:44Carpigiani 4 sistemska masina toplocokolade shake sladoled!

Masinava e monofazna 4sistemska Za 4 sezoni toplocokolado Sladoled...


9 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

02 јун 11:55Dispenzer, Aparat za topla i ladna voda

Prodavam koristen dispenzer marka Royal...funkcionira se, gree za top...


2.000 МКД
или предлог цена
01 јун 14:27Замрзнувач

За повеќе информации 078 563 113


120 €
или предлог цена
01 јун 11:49Se prodava frizider gorenje malku koristen

Se prodava frizider gorenje ladilnik 220l i zamrznuvac 106l led displ...


15.000 МКД
или предлог цена
31 мај 17:37Frizider

Se peodava frizider za poveke info. Javete se na telefonskiot broj. 0...


5.900 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
6.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

30 мај 15:31фрижидер

Еден фрижидер ФРИНКО за длабоко замрзнување со комори


2.000 МКД
или предлог цена
30 мај 13:00Frizider Beko

Фрижидерот е во функционална состојба. Никогаш не бил сервисиран, не...


150 €
или предлог цена
28 мај 09:57PRODAVAM FRIZIDER FRINKO ПРОДАВАМ ФРИЖИДЕР ФРИНКО

ФРИЖИДЕР ФРИНКО информации на тел. 070/577-553


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

27 мај 15:43Фрижидер нов

Се продава фрижидер со димензии 60x60x172


12.000 МКД
или предлог цена
24 мај 16:11Фрижидер за длабоко

Фрижидер за длабоко


100 €
или предлог цена
21 мај 22:52Gorenje frizider

Gorenje frizider se prodava povolno tel. za kontakt 078-327-770


1 €
или предлог цена
21 мај 00:18frizideri peralni i.dr

cena po dogovor 075 964 255 076 967 452


1 €
или предлог цена
20 мај 07:05WIRPOL ispraven

ispraven


3.500 МКД
или предлог цена
19 мај 09:22Фрижидер за сладолед

Се продава фрижидер за сладолед голем, во супер состојба користен сам...


12.000 МКД
или предлог цена
18 мај 11:27Vitrina- frizider

Dve vitrini za odrzuvanje do +4 so razlicni golemini i edna za zamrzn...


1 €
или предлог цена
17 мај 17:37Frizider Whirpool 6th sense no frost

Prodavam frizider Whirpoll, 6th sense, no frost, srebren. Friziderot...


По Договор
или предлог цена
17 мај 16:05Замрзнувач Gorenje 220/250L

Се продава замрзнувач Gorenje користен една година…како нов. 325L


9.000 МКД
или предлог цена
16 мај 16:57Продавам BEKO RCNA366E40LZXR во одлична состојба (БЕКО)

Продавам половен фрижидер БЕКО RCNA366E40LZXR во одлична состојба. ...


29.999 МКД
или предлог цена
13 мај 01:06Frizider favorit i beko so komoora

Ispravni dosta socuvani kako novo Favorit 5000 den Beko 6000 den


100 €
или предлог цена
12 мај 07:29Ladilnik sanducar

Prodavam malce koristen ladilnik sanducar 310 litra Fonko.kako nov ...


5.000 МКД
или предлог цена
12 мај 05:38Se prodava zamrznuvac vertikalen Obodin i sandak zamrznuvac

Se prodava zamrznuvac vertikalen Obodin 265l, nov neotpakuvan i sanda...


1 МКД
или предлог цена
11 мај 15:16Фрижидер кончар и фрижидер за длабоко

Се продава фрижидер за длабоко замрзнување, цена 2000 денари.


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

09 мај 13:53ПРОДАВАМ ХОРИЗОНТАЛЕН ЗАМРЗНУВЧ

Замрзнувач LTH - 510 литри


100 €
или предлог цена
04 мај 12:02Страна 2 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам