Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
283 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bosch Susara Maxx 7 Sensitive 7kg

Malku koristena masina za susenje Bosch Maxx Sensitive 7kg. Energetsk...


230 €
или предлог цена
31 јул 14:48Промовирано

EcoBoy - уред за заштеда на енергија(струја) do 30%

2+1 gratis EcoBoy - нови уреди за заштеда на енергиј(струја) до 30%,...


300 МКД
или предлог цена
03 авг 08:25Se prodava zamrznuvac nov so garancija

Zamrznuvac nov so garancija ne koristen mnogu kupen 12000den se proda...


8.000 МКД
или предлог цена
02 авг 21:06Frizider Whirlpool

Se prodava frizider Whirlpool vo dobra sostojba, odlicno ladi, ima 3 ...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
02 авг 07:03Сандак замрзнуваш LTH 450 лит

Целосно исправен, ниска цена


3.000 МКД
или предлог цена
01 авг 11:52Se prodava zamrznuvac

Se prodava zamrznuvac vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
31 јул 16:11FRIZIDER ZA DLABOKO ZAMRZNUVANJE

GORENJE 310L


3.500 МКД
или предлог цена
30 јул 13:08FRIZIDER GORENJE

SE PRODAVA FRIZIDER GORENJE INTERNACIONAL 230L ISPRAVEN I MNOGU SOCUV...


5.000 МКД
или предлог цена
30 јул 13:04Frizhider za dlaboko 310 litri

Ispraven e, ladi. Sostojbata mozhe da se vidi na slikite. Fiksno 1000...


1.000 МКД
или предлог цена
28 јул 21:42Gorenje

Frizider gorenje neispraven ne drzi freon poveke info na 071 352 849


По Договор
или предлог цена
28 јул 17:56Frizider za dlaboko фрижидер

Se prodava frizider za dlaboko zamrznuvanje,380 litri gorenje. Rabot...


3.500 МКД
или предлог цена
28 јул 14:55Frizider Vaga

Се продава фрижидер замрзнувач користен 6 месеци и вага GRAMOV до 500...


1 МКД
или предлог цена
28 јул 13:23Frizider vitrina za pijaloci

Ispraven so proba


200 €
или предлог цена
27 јул 22:35Boks za razladuvanje

Prodavam nov boks za razladuvanje marka Iglo, mnogu kvaliteten 51lita...


230 €
или предлог цена
27 јул 15:47Zamrzivac Rade Koncar 200 litri

Prodavam frizider za dlaboko zamrznuvnje Rade Koncar so kapacitet 200...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

26 јул 11:03PRODAVAM FRIZIDER FRINKO ПРОДАВАМ ФРИЖИДЕР ФРИНКО

ФРИЖИДЕР ФРИНКО информации на тел. 070/577-553


8.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

25 јул 12:04Frizider

Frizider


2.000 МКД
или предлог цена
24 јул 19:15Vitrina LTX

Se prodava vitrina LTX 12000 DENARI TONI 071536336


12.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

24 јул 17:26Prodava ispraven zamrznuvac so fioki

Zamrznuvac so fioki , ispraven vo super sostojba. Zoran 072919939


3.000 МКД
или предлог цена
24 јул 11:52Whirlpool frizider za dlaboko

Se prodava Whirlpool frizider za dlaboko zameznuvanje. Ispraven i vo ...


12.000 МКД
или предлог цена
24 јул 11:06Frinko Komora zo Fioki

Dojdi vidi zemi, korekcija cena na lice mesto


5.000 МКД
или предлог цена
23 јул 17:00Фрижидер

Продавам фрижидер за длабоко замрзнување gorenje,410л.користен во исп...


5.000 МКД
или предлог цена
21 јул 13:29Frizider Frizhider Фрижидер

За повеќе инфо јавете се тука ПЕЦЕ 078 272 840 ПЕЦЕ 078 272 840 ПЕ...


6.000 МКД
или предлог цена
20 јул 15:42Prodavam frizider, kafemat, pecka za pici, friteza

Prodavam Frizider Gorenje 370lit. 20000den. (koristen 6 meseci) Fri...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

20 јул 13:06Dispanzer za voda

Dispanzerot e vo odlicna sostojba so komresor.tel za kontakt 075 272-...


5.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

19 јул 08:29FRIZIDER FAVORIT

FRIZIDER FAVORIT KOMBINIRAN SO 4 KOMORI ZA DLABOKO KORISTEN SE PROD...


5.990 МКД
или предлог цена
17 јул 18:07frizider i sporet

prodavam frizider (obodin ) i sporet ( sloboda). Dvata se bez kabli. ...


900 МКД
или предлог цена
16 јул 19:33Fizider zamrznivac 310L i 410L

Funkcionalni so proba bez problem Ceni po dogovor


1 МКД
или предлог цена
14 јул 18:55Frizider

Prodavam frizider LG, visina 188 cm. Telefon za kontakt. 070 598 335


10.000 МКД
или предлог цена
13 јул 17:26Dva skoro novi frizideri za dlaboko zamrznuvanje 070727902

Dva skoro novi frizideri za dlaboko zamrznuvanje za povekje informaci...


400 €
или предлог цена
08 јул 18:5050 lit. Frizider.

Prepraveno za obicno ladenje. Ispravno.


2.000 МКД
или предлог цена
07 јул 07:54LTH 380l

Frizider za dlaboko LTH 380 litri ispraven potpolno inf. samo na tel....


6.000 МКД
или предлог цена
02 јул 18:25Се продава професионален фрижидер за замрзнување

Се продава професионален фрижидер за замрзнување. Комплетно исправ...


30.000 МКД
или предлог цена
02 јул 01:15Frizderi za sladoled

Frizderite se novi edna sezona raboteni !!! ...


1 €
или предлог цена
30 јун 21:33Zamrznivac so stakla za vo prodavnica

Ispraven


8.000 МКД
или предлог цена
30 јун 12:18Horizontalen zamrznuvac gorenje

Se prodava horizontalen zamrznuvac gorenje 450litra kupen 2015 godina...


13.000 €
или предлог цена
28 јун 14:32Beko frizider

Prodavam frizider Beko eksterierot i enterierot e socuvan i e vo rabo...


7.000 МКД
или предлог цена
24 јун 13:08Frizideri za sladolet

Se prodavat frizideri za sladolet po 300 € i vnatre i nadvor se od ro...


300 €
или предлог цена
Врапчиште / Гостивар

Апарати за домаќинство / Фрижидери

17 јун 10:22Frizider WHIRLPOOL W5 811E OX 1

Se prodava frizider WHIRLPOOL W5 811E OX 1, kupen od Setec juni 2020g...


16.000 МКД
или предлог цена
16 јун 20:58Frižider

Sank so vgradeni 2 frizidera


9.990 МКД
или предлог цена
16 јун 12:15Sanduk za zameznuvanje, zamrznuvac, ,замрзнувач, сандук

Се продава сандук за замрзнување, замрзнувач, марка LTH (словенечки),...


2.000 МКД
или предлог цена
10 јун 12:40Страна 2 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам