Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
285 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam samsung 8 kg skoro nova

Prodavam masina za alista Samsung 8 kg so add wash tehnology, wifi i ...


250 €
или предлог цена
27 јун 07:52Промовирано

Frizider peralna polovni

Socuvani i ispravni za upotreba Ceni po dogovor


50 €
или предлог цена
30 апр 21:11Се продава фрижидер - AMSA (Швајцарски)

Се продава швајцарски АМСА фрижидер за длабоко замрзнување со 5 фиоки...


1 МКД
или предлог цена
27 апр 15:22Frizider vitrina Coca Cola

Mozi da se vidi proba


200 €
или предлог цена
22 апр 08:41Фрижидер

Продавам исправен Горење фрижидер.тел.078360138, 070555509


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

18 апр 22:56FRIZIDER ZA DLABOKO ZAMRZNUVANJE

GORENJE 310 L


4.000 МКД
или предлог цена
14 апр 16:30Frizider Side by side/ФРИЖИДЕР

Prodavam frizider side by side FUEGO so 4 godini i 6 meseci garancija...


26.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

14 апр 12:46Frizideri peracki i drugo

Info. Na tell


1 €
или предлог цена
14 апр 10:16Frizider na 24V za Kamion

Se prodava poveke info na tel.


100 €
или предлог цена
13 апр 08:19Se prodava Frizider

Frizider


4.500 МКД
или предлог цена
11 апр 13:27Prodavam frizider beko so neispreven motor

Frizider beko so neispraven motor tel 076 261 330


1 €
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

05 апр 13:22Se prodava frizider

Se prodava frizider za zamrznuvanje, ochuvan, vo dobra sostojba.


230 €
или предлог цена
05 апр 13:00Замрзнувач OBOD-iberna 410л

Продавам замрзнувач за длабоко OBOD-iberna 410л. Зачуван и во исправн...


3.500 МКД
или предлог цена
04 апр 18:01Se prodava BLOMBERG frizider

Se prodava frizider BLOMBERG so dimenzii 192 na 75 dlaboko110l dupli ...


30.000 МКД
или предлог цена
31 мар 10:09Zamrznuvac 400 Litra

Ispraven vo odlicna sostojba... Tel- 075 601 647 odgovaram i na em...


6.000 МКД
или предлог цена
28 мар 22:13Frizhider za dlaboko Whirpool

Se prodava frizhider za dlaboko zamrznuvanje Whirpool 110 litri. Friz...


5.000 МКД
или предлог цена
28 мар 12:29Фрижидер Zanussi

Се продава вградлив фрижидер Zanussi, сочуван, на едно место има мало...


3.000 МКД
или предлог цена
22 мар 20:24Kombiniran frizider

Se prodava kombiniran frizider Favorit. Friziderot e vo odlicna sosto...


7.000 МКД
или предлог цена
22 мар 13:17Motor komresor za vitrini

Komresorot e odlicna italijanska marka profesionalen i e mnogu malku ...


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

21 мар 08:31Zamrznuvac Frizider

Se prodava, odlicno odrzan Mnogu malku koristen Cuvan na suvo Zamr...


3.800 €
или предлог цена
19 мар 00:13Indesit frizider

Bela боја NO FROST дел за замрзнување Super cooling дел за одржувањ...


220 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

14 мар 14:51Molderi za jajce, palacinki i dr.

Set od 5 molderi


300 МКД
или предлог цена
09 мар 21:06ФРИЖИДЕР ЗА ДЛАБОКО ЗАМРЗНУВАЊЕ OBODIN 310L

Се продава фрижидер за длабоко замрзнување OBODIN 310L. Фрижидерот е...


6.000 МКД
или предлог цена
01 мар 16:53Dvodelen frizider kako nov

Dobro socuvan ispraven


8.500 МКД
или предлог цена
28 фев 21:47Фрижидер со фиоки

Се продава фрижидер марка Gorenje со фиоки во исправна состојба. Ц...


По Договор
или предлог цена
24 фев 18:22Frinko zamrznuvac

Frinko zamrznuvac so 6 fioki


3.000 €
или предлог цена
13 фев 18:37Се продава фрижидер за сладолед

се продава фрижидер за сладолед во многу добра состојба инфо само н...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

12 фев 15:04Samsung frižider

Prodavam Samsung frižider ne e koristen mogu vo ispravna sostojba. C...


7.000 МКД
или предлог цена
09 фев 13:44Се продаваат фрижидери комбиниран Горење и за замрзнување Бе

Комбиниран фрижидер користен во исправна состојба -8000 ден. и мал за...


10.000 МКД
или предлог цена
05 фев 15:41Frizider Samsung

Prodavam frizider samsung so komora Cena 7000 denari


6.999 МКД
или предлог цена
21 јан 20:03Frizider

Vo odlicna soatojba Toni 070234999


150 €
или предлог цена
20 јан 20:13Frizider

Vo odlicna sostojba Toni 070234999


130 €
или предлог цена
20 јан 20:13Motor

Motori za frizider ispravni


1 €
или предлог цена
08 јан 21:40Се продава замрзнувач

Се продава користен замрзнувач. Цена по договор. Тел 076 341 141


По Договор
или предлог цена
06 јан 11:19prodavam motori za frizidrer

prodavam dva motora za frizider vo ispravna sostojba skoro novi odlic...


1 €
или предлог цена
23 дек 20:46Se prodava frizider BEKO i zamrznuvac BIRA

Se prodava frizider BEKO i zamrznuvac BIRA. Cena za dvata: 18.000...


18.000 МКД
или предлог цена
11 дек 11:15Kombiniran frižider

ARISTON Dimenzii: 190x70x65 cm. Kapacitet 380 Litri.


14.990 МКД
или предлог цена
08 дек 13:41Frizider 110litri zamrznuvac

Socuvani ispravno


1 МКД
или предлог цена
07 дек 09:05Motor za frizider

Prodavam motor za frizider, ispraven, kupen nov, malku koristen.


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

02 дек 19:27фрижидер за длабоко 250

Се продава исправен фрижидер за длабоко 250 литри.KONCAR производство.


4.800 МКД
или предлог цена
01 дек 07:44Фрижидер за длабоко замрзнување

Се продава фрижидер за длабоко замрзнување.Цена по договор


1 МКД
или предлог цена
26 ное 13:00Страна 3 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам