Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
285 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam samsung 8 kg skoro nova

Prodavam masina za alista Samsung 8 kg so add wash tehnology, wifi i ...


250 €
или предлог цена
27 јун 07:52Промовирано

LTH Фрижидер / ладилник за длабоко замрзнување

Фрижидерот е во функционална состојба 410L


2.000 МКД
или предлог цена
23 ное 12:33PTC стартно реле 4.7 Ohm за компресор

Ново стартно реле за компресор за фрижидер, 4.7 Ohm. Не го менувајте ...


500 МКД
или предлог цена
21 ное 23:04Prodavam nov midea frizider

Prodavam nov neupotreben frizider Midea kupen od Setek


9.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

21 ное 12:13Frižider Gorenje mal

Prodavam frižider Gorenje mal pogoden i za kampuvanje


3.000 МКД
или предлог цена
20 ное 21:58Продавам фрижидер/ витрина

Евтино продавам хоризонтална фрижидер/ витрина должина 1,30, во испра...


По Договор
или предлог цена
15 ное 13:08frizider

se prodava frizider kombiniran gorenje. 300l.ispraven.Dimenzii 54x52x...


1 МКД
или предлог цена
12 ное 22:14Фрижидер најповолно

Продавам комбиниран фрижидер со замрзнувач марка Gorenje сива боја. К...


5.000 €
или предлог цена
11 ное 17:07Komora za zamrznuvanje 360L (motor ne cini)

Se prodava komora za zamrznuvanje 360L. Ne funkcionira motorot i treb...


1.000 МКД
или предлог цена
07 ное 20:47Aparati (Dispanzeri) za Ladna i Topla Voda

Aparati (Dispanzeri) za Ladna i Topla Voda Najgolem izbor-Najdobri c...


3.490 МКД
или предлог цена
03 ное 13:22Zamrznuvac so fioki

Prodavam zamrznuvac so fioki Gorenje. Zamrznuvacot e ispraven i vo od...


6.500 МКД
или предлог цена
02 ное 13:01Витрина за ладење Vitrina Razladna

Се продава витрина за ладење (разладна витрина). Година на производс...


1.300 €
или предлог цена
27 окт 13:48Frizider

Frizider Favorit. Koristen 4 meseci. Skoro nov. Kontakt 071 306 823-V...


8.000 €
или предлог цена
22 окт 10:32DLABOKO ZAMRZNUVAC 380L

Prodavam dlaboko zamrznuvac malku upotreben donesen od svajcarija mar...


140 €
или предлог цена
20 окт 14:03Frizider

Frizider Favorit. Koristen 4 meseci. Skoro nov. Kontakt 071 306 823-V...


11.000 МКД
или предлог цена
20 окт 01:17Фрижидер најповолно

Продавам комбиниран фрижидер со замрзнувач марка Gorenje со одвоена к...


4.000 МКД
или предлог цена
19 окт 15:27Frizideri odrzuvaci I kombinirani

Продавам комбиниран фрижидер со замрзнувач марка Gorenje со одвоена к...


4.000 МКД
или предлог цена
19 окт 15:26Vitrina ladilnik

Se prodava vitrina ladilnik za podetalni informavii na Telefon : 07...


2 €
или предлог цена
16 окт 18:01Se prodava frizider

Se prodava frizider vo ispravna sostojba tel.broj za kontakt 02 3...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

13 окт 15:10Неисправен фрижидер

Продавам неисправен фрижидер 1000ден во нас.Ченто 070388481 после 1...


1.000 МКД
или предлог цена
11 окт 10:08Продавам неисправен Gorenje фрижидер

Фрижидерот е стар 8 години и има проблем со моторот, не функционира....


1.000 МКД
или предлог цена
09 окт 20:12se prodava frigorifer

shitet frigorifer ne gjendje te mir cmimi sipas marrveshjes numri kon...


1 €
или предлог цена
06 окт 22:15Zamrznuvac Novum

ladi prefektno staklen kapak so ogledalo folija se vadi po zelba Vi...


7.000 МКД
или предлог цена
06 окт 21:21Dispanzer za voda

Dispanzerot e vo odlicna sostojba so komresor.tel za kontakt 075 272-...


5.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

04 окт 18:15Frizider za dlaboko zamrznuvanje

se prodava frizider za dlaboko 250 litri ispraven i ist takov neisp...


3.500 МКД
или предлог цена
28 сеп 18:27Zamrznuvac 310 litri socuvan

Funkcionalen bes prooblem


1 €
или предлог цена
27 сеп 21:15Замрзнувач

Се продава замрзнувач сандак од 380 литри мотор 8,5 со вентилатор со ...


6.000 МКД
или предлог цена
25 сеп 18:42frizider i sporet

prodavam frizider (obodin ) i sporet ( sloboda). Dvata se bez kabli. ...


900 МКД
или предлог цена
24 сеп 12:27OBODIN 80 - славниот фрижидер од YU

Продавам фрижидер OBODIN 80 литри Фрижидерот е со исправен компресор...


1 €
или предлог цена
24 сеп 08:16FRIZDER GORENJE

Se prodava frizder gorenje, ispraven, vo dobra sostojba


4.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 11:16BELA TEHNIKA

HITNO PRODAVAM BELA TEHNIKA, PORADI RENOVIRANJE LICE ZA KONTAKT BOBA...


1 МКД
или предлог цена
18 сеп 22:00LEDOMAT SCOTSMAN ACM-45

Ledomatot e vo ispravna sostojba i raboti momentalno moze da se vidi ...


400 €
или предлог цена
06 сеп 16:13Frizideri

Ednokrilni, dvokrilni i trokrilni Cena po dogovor +38978888858


1 €
или предлог цена
05 сеп 10:21Sandak za dlaboko zamrznuvanje

Se prodava sandak za dlaboko zamrznuvanje vo odlicna sostojba.


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

04 сеп 20:45Замрзнувач со фиоки 260L

Марка: OBOD-BAUKNECHT 260L


4.000 МКД
или предлог цена
31 авг 10:05Sandak za dlaboko zamrznuvanje

Se prodava sandak za dlaboko zamrznuvanje vo dobra rabotna sosto...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

30 авг 20:09Boks za razladuvanje

Prodavam nov boks za razladuvanje marka Iglo, mnogu kvaliteten 51lita...


230 €
или предлог цена
28 авг 11:46Zamrznuvac - Exellence Automatic

KONTAKT: Gordana - 078 474 043 Cena po dogovor.


1 МКД
или предлог цена
16 авг 19:30Frizider NEO

ProDaVam PolOVEn FRIZIDER NEO. Ima PROBLEM SAMO SO LADENJETO _ NE LAD...


3.000 МКД
или предлог цена
11 авг 13:11Frizder za dlaboko zamrznuvanje

KORISTEN SAMO NEKOLKU MESECI ODLICNO SOCUVAN


9.000 МКД
или предлог цена
04 авг 06:28Фрижидер за длабоко Горење

Фрижидер за длабоко ладење со капацитет од 310 Литри


4.000 МКД
или предлог цена
03 авг 17:08Страна 4 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам