Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
284 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bosch Susara Maxx 7 Sensitive 7kg

Malku koristena masina za susenje Bosch Maxx Sensitive 7kg. Energetsk...


230 €
или предлог цена
31 јул 14:48Промовирано

Frizider NEO

ProDaVam PolOVEn FRIZIDER NEO. Ima PROBLEM SAMO SO LADENJETO _ NE LAD...


3.000 МКД
или предлог цена
11 авг 13:11Frizder za dlaboko zamrznuvanje

KORISTEN SAMO NEKOLKU MESECI ODLICNO SOCUVAN


9.000 МКД
или предлог цена
04 авг 06:28Фрижидер за длабоко Горење

Фрижидер за длабоко ладење со капацитет од 310 Литри


4.000 МКД
или предлог цена
03 авг 17:08NOVA VRATA za Frizider Gorenje R6295 W!!!

Se prodava NOVA VRATA za Frizider Gorenje R 6295. NE CEL FRIZIDER.SA...


2.500 МКД
или предлог цена
27 јул 10:42Frizideri

se prodavat dva frizideri vo odlicna sostojba.Edniot e na fioki zamrz...


1 €
или предлог цена
20 јул 18:14Frinko frizider / Фринко фрижидер

Zdravo, Prodavam Frinko frizider ispraven i socuvan, so obicen del...


3.000 МКД
или предлог цена
18 јул 14:03FRIZIDER ZA DLABOKO ZAMRZNUVAC KUPUVAM

Nov Ili malku koristen


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

15 јул 16:48Beko

Se prodava


По Договор
или предлог цена
29 јун 12:11Se prodava Frizider beko

Frizider beko+ zamrznuvac libher 4000den.tel.079 298 984


4.000 МКД
или предлог цена
21 јун 11:59Frizider Venus 4000 den

Funkcionalen


4.000 МКД
или предлог цена
17 јун 00:49Se prodava Frizider beko

Frizider beko,zamrzivach libher,sport ,masons za perenje.tel.079 298 ...


2.000 €
или предлог цена
15 јун 20:05Zamrznuvac fiokar

Ispraven i socuvan


4.500 МКД
или предлог цена
14 јун 14:23FRIZIDER ZA DLABOKO ZAMRZNUVANJE

За инфо јави се на 070 212 914 Половен фрижидер за сладолед во ис...


100 €
или предлог цена
13 јун 22:17PRODAVAM RAMKA ZA ZAKLUCUVANJE NA FRIZIDER!

PRODAVAM RAMKA ZA ZAKLUCUVANJE NA FRIZIDER ZA SLADOLED. T.E FRIZIDER ...


1.000 МКД
или предлог цена
04 јун 13:41Se prodavat dva frizider

Se prodavaat poradi nemanje mesto Dvata 4000 Eden 2500 Dvata se vo...


4.000 МКД
или предлог цена
29 мај 18:58Se prodava Frizidet,

Frizidet, El sport I sadoper so cesma 3vo 1 se e funkcionalno


7.000 МКД
или предлог цена
28 мај 22:52Зил москва

Продавам многу сочуван фрижидер само за љубители на стари работи, исп...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

02 мај 15:36Frizideri

Prodavam dva ispavni dobro socuvani frizideri marka Obodin Ekselens ...


9.000 €
или предлог цена
20 апр 08:42Beko frizder

Se prodava Beko frizder odlicno socuvan i mnogu malku koristen.Kontak...


6.000 МКД
или предлог цена
11 апр 16:11PROFESIONALNI APARATI ZA KOCKI OD MRAZ

SE RABOTI ZA PROFESIONALNI APARATI ZA PRAVANJE NA KOCKI OD MRAZ SO KA...


9.400 €
или предлог цена
03 апр 21:17prodavam frizider beko

prodavam beko frizider od 380 l 150l komora za dlaboko, i 240 l obice...


3.500 МКД
или предлог цена
23 мар 10:23frizider za dlaboko zamrznu.410l.kako nov

friziderot e malku koristen


9.000 МКД
или предлог цена
21 мар 09:20Продавам половен фрижидер

Продавам половен фрижидер Кончар.


1.000 МКД
или предлог цена
20 мар 19:20prodavam dva frizideri i eden ledomat

prodavam dva frizideri i eden ledomat


1 €
или предлог цена
08 мар 02:24No Frost Samsung фрижидер

Продавам фрижидер Samsung, NoFrost, во одлична состојба. Детални кар...


7.000 МКД
или предлог цена
04 мар 19:21FRIZIDER SO KOMORA- NO FROST

Samo na tel - Info posle 10:00 Sabota i Nedela posle - 12:00


По Договор
или предлог цена
02 мар 13:56prodavam dva frizideri i eden ledomat

prodavam dva frizideri i eden ledomat


1 €
или предлог цена
22 фев 21:12Frizider za dlaboko odlicno ladi 4500 fiksna

Friziderot e odlicno socuvan super ladi


4.000 МКД
или предлог цена
09 фев 20:37Gorenje горење Фрижидер frizider

Gorenje frizider, raboti samo ladilnikot, zamrznuvacot e rasipan


3.000 МКД
или предлог цена
04 фев 00:26Novii 3 tavi za 650den

Set tri novi tavi za 650den Neleplivi Isporaka so Kargo niz Mkd


650 МКД
или предлог цена
31 јан 18:17Се продава фридижер Фаворит

се продава фрижидер во одлична состојба , многу малку е користен б...


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

20 јан 16:23Frizider

Se prodava frizider


По Договор
или предлог цена
20 јан 11:42Motori za vrizideri polovni

Vo ispravna sostojba I polovni termostati tel. 077 544 941


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

18 јан 17:40Frizider za dlaboko 310l OBOD-iberna

Prodavam frizider za dlaboko 310l OBOD-iberna. Friziderot e zacuvan i...


По Договор
или предлог цена
14 јан 18:55PRODAVAM FRIŽIDER KONČAR-ФРИЖИДЕР

......................ПРОДАДЕН.......................... ..............


500 МКД
или предлог цена
16 дек 17:17Се продава фрижидер

Се продава половен фрижидер, 300 литри, во исправна состојба. Цена 20...


2.000 €
или предлог цена
13 дек 17:11SE PRODAVA FRIZIDERI GORENJE I SPORET

Se prodava frizideri gorenje elektricen sporet marka sloboda site ...


По Договор
или предлог цена
21 ное 13:00Продавам половен фрижидер за замрзнување

Фрижидер за замрзнување со фиоки марка Фаворит


6.000 МКД
или предлог цена
10 ное 18:49Socuvan frizider

Se prodava ne mnogu koristen frizider. Telefon za kontakt 075457241


1 €
или предлог цена
07 ное 09:02Frizidere za odrzuvanje Liebherr 360 l

Se prodava poloven frizider za odrzuvanje Liebherr 360 litri.


8.000 МКД
или предлог цена
03 ное 23:13Страна 5 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам