Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
284 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bosch Susara Maxx 7 Sensitive 7kg

Malku koristena masina za susenje Bosch Maxx Sensitive 7kg. Energetsk...


230 €
или предлог цена
31 јул 14:48Промовирано

Obodin 410

Se prodava poloven, socuvan frizider za dlaboko zamrznuvanje, marka O...


2.400 МКД
или предлог цена
23 окт 19:33Frizider sanduk

Se prodava frizider-sanduk za dlaboko (310l). Cena po dogovor.


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

05 окт 21:28Продавам Gorenje фрижидер !!!

Продавам Gorenje фрижидер во одлична состојба.


10.000 МКД
или предлог цена
02 окт 02:29BEKO FRIZIDER ZA DLABOKO FS 225320

Продавам Беко Фрижидер за длабоко замрзнување вертикален 190 литри со...


10.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 01:30Фрижидер за ладење

Фрижидер за ладење , марка ST, нов една година користен со 5 години г...


5.000 МКД
или предлог цена
17 сеп 17:58Frizider za kola

Цена-1499 Денари ================ 🌞Мини- фрижидер (7.5 литри капац...


1.499 МКД
или предлог цена
08 сеп 18:17Prodavam dva frizideri za dlaboko

Prodavam dva frizideri za dlaboko so fioki marka Obodin i Gorenje isp...


7.000 €
или предлог цена
05 сеп 17:58Mini bar 50l (GORENJE)

Mini bar 50 lit Vo extra sostojba dosta povolno. Tel.za info *070 ...


5.000 МКД
или предлог цена
29 авг 10:39Апсорбер на непријатни миризби

За да го освежите вашиот aпсорбер доволно е да гo оставите да стои ед...


1.820 МКД
или предлог цена
11 авг 10:56Samsung RSH1UTIS

Zamrznuvachot e vo perfektna sostojba Godina garancija 077-536383


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

23 јул 09:29Komora za dlaboko zamrznuvanje

Se prodava komora za dlaboko zamrznuvaje vo ispravna sostojba. Momen...


3.500 МКД
или предлог цена
13 јул 14:46VIVAX – Ледомат

*Можете да изберете големина на мраз S (мал, мал) или L (голем, голем...


8.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

04 јул 13:39ЗАМРЗНУВАЧ OBOD 310 L

Замрзнувачот е во исправна состојба


По Договор
или предлог цена
01 јул 15:13Frizider za dlaboko zamrznuvanje

Friziderot e so fioki, zacuvan vo ispravna sostojba. Cena po dogovor.


По Договор
или предлог цена
30 јун 22:30Frizider za dlaboko zamrznuvanje

Cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
24 јун 21:24Zamrznuvac OBOD 310 L

Prodavam zamrznuvac OBOD 310L vertikalen na fioki vo ispravna sostojba


2.300 МКД
или предлог цена
23 јун 13:00Gorenje fizider

Se prodava frizider gorenje so dolen del komora za mrznenje od 95l . ...


1 €
или предлог цена
04 јун 15:30Danfos motor za frizideri i sandaci za dlaboko

Danfoss motor za frizideri i sandaci za dlaboko 8.5A 220V


2.750 МКД
или предлог цена
30 апр 12:16Zamrznuvac i masina za sienje

Masina za sienje i vezenje,kupena i koristena za domasni neprofesiona...


8.000 МКД
или предлог цена
25 апр 21:27Frizider za odrzuvanje Liebherr 490 l

Se prodava poloven frizider za odrzuvanje Liebherr 490 litri.


10.000 МКД
или предлог цена
24 апр 21:59KUPUVAM ZAMRZNUVAC 50L

Zacuvan bez mani i Bez razlika koja firma e od 50-100L Cena po dogov...


1 €
или предлог цена
23 апр 15:11Фрижидери

Се продаваат два фрижидери. Еден обичен со 50 литри комора горе, марк...


1 МКД
или предлог цена
19 апр 15:28Се продава фрижидер Gorenje

Се продава фрижидер Gorenje во одлична состојба. Висина 178cm Шир...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

31 мар 15:26Gorenje frizider za dlaboko

So rasipan motor od pred dva dena


По Договор
или предлог цена
31 мар 11:49kupuvam friziderce na plin,gas

na plin ,gas


30 €
или предлог цена
19 мар 22:04Frizder GORENjE

Frizder poloven ispraven


2.500 МКД
или предлог цена
13 мар 07:03Prodavam Shporet, marka Gorenje

Prodavam shporet vo odlichna rabotna sostojba. Cena za shporetot e 12...


120 €
или предлог цена
24 фев 20:44Motor za frizider

Poloven motor za frizider


1 €
или предлог цена
17 фев 23:04Se prodava frizider kako nov

Friziderot nov 3 godini koristen zacuvan nema defect mnogu zacuvan


8.500 МКД
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

03 фев 20:09frizider BEKO

prodavam frizider BEKO kombiniran skros malce koristen


200 €
или предлог цена
10 јан 13:51frizider GORENJE so komots

se prodava frizider Gorenje so komora vo ispravna sostojba


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

10 јан 12:16Prodavam frizider LTH 300 litri malku koristen

Prodavam frizider LTH 300 litri star 20 godini, no mnogu malku korist...


6.000 МКД
или предлог цена
27 дек 21:22Фрижид

Исправен фрижидер,дел за одржување 324 со замрзнувач 160,висина 190 ,...


1.200 €
или предлог цена
17 дек 22:53Se prodava frizider skoro nov

Skoro nov frizider st so komora


150 €
или предлог цена
16 дек 18:17frizider za dlaboko od 410 lit.so nov motor...220e.

frizider za dlaboko 410lit.so motor od pred 2 godini...stariot motor ...


200 €
или предлог цена
08 дек 08:49Frizideri sporeti

Se prodava sporeti frizideri vo odlicna sostojba ... garmin navigacii...


1 €
или предлог цена
01 дек 17:32ftizider za vgraduvanje

se prodava frizider za vgraduvanje.tel.070 390 720


2.000 МКД
или предлог цена
30 ное 07:32Frizider za dlaboko so 6 komori GORENJE

Odlicen Lice za kontakt DRAGAN 075285609 075285609 075285609


4.500 МКД
или предлог цена
29 ное 12:57WHIRLPOOL BSNF 8151 OX

Se prodava poloven frizider WHIRLPOOL BSNF 8151 OX,friziderot e star ...


1 €
или предлог цена
25 ное 22:38Комбиниран Фрижидер MIELLE

Комбиниран Фрижидер MIELLE вграден.


8.000 МКД
или предлог цена
15 ное 21:58Страна 6 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам