Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
283 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

se prodava

Se prodavaat pecka cer 6 informacii na tel.076518020


10 МКД
или предлог цена
30 окт 09:38Kupuvam Red bull frizider

Kupuvam Red bull frizider isklucivo nov


По Договор
или предлог цена
25 окт 11:32Frizider za dlaboko

Se prodava frizider za dlaboko, bez freon


2.000 МКД
или предлог цена
11 окт 13:49Frizider za dlaboko gorenje

Se prodava poloven frizider za dlaboko so 4 fioki,bez freon!


2.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 09:50frizider za dlaboko

Prodavan poloven mnogu socuvan frižider za slabiji LTH so staklo


1 €
или предлог цена
18 сеп 07:08Lg No Frost

Lg frizhider vo perfektna sosotojba. Raboti odlicno bez nitu eden pr...


5.200 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

04 сеп 00:12LG

LG frizhider No Frost Raboti kako nov perfektno bez nitu eden problem


6.100 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

17 авг 13:18Prodavam Samsung frizider

Prodavam koristen Samsung frizider,so komora,vo ispravna sostojba Ce...


3.000 МКД
или предлог цена
19 јул 16:16Nov Beko Frizider so 4god garancija

Se prodava frizider Beko koristen samo 6 meseci!!! Garancija ima us...


15.000 МКД
или предлог цена
17 јул 13:06Фрижидер Витрина Во екстра Состојба

Продавам Фрижидер Витрина во топ состојба за повејќе информации на т...


450 €
или предлог цена
12 јул 11:56Se prodava frizider za dlaboko zamrznuvanje

Se prodava frizider za dlaboko zamrznuvanje 450 l. Kavadarci , cena ...


1 €
или предлог цена
27 јун 19:12Фрижидер Gorenje, добра состојба, ИТНО

Се продава фрижидер Gorenje,во добра состојба, ИТНО


5.500 МКД
или предлог цена
27 апр 08:46Gorenje фрижидер одлична состојба, ИТНО

Се продава фрижидер Горење. ИТНО


9.300 МКД
или предлог цена
27 апр 08:43Фрижидер сандук Gorenje

Продавам фрижидер сандук gorenje од 410 литри зафатнина. Фрижидерот...


130 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

11 апр 17:50фрижидер за длабоко замрзнување LTH 530л.

исправен, во активна употреба.


6.000 МКД
или предлог цена
31 мар 17:44Se prodava frizider Favorit

Friziderot e vo ispravna sostojba, moze da se vidi vo sekoe vreme


6.000 МКД
или предлог цена
15 мар 00:32Se prodava Frizider Tel:071376492

Funkcionalen e celosno i komorata i dolniot del


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

07 мар 14:41ФРИЖИДЕР

Фрижидер 2 години користен .Телефон за контакт 078408334


5.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

06 мар 09:09Фрижидери

Продавам половен фрижидери Одржувачот 2000


2.000 МКД
или предлог цена
11 фев 19:44Frizider

Se prodava frizider Gorenje


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

14 јан 18:29Frizider ST odlicen

Frizider ST- Superior Technology so kapacitet od 240 L so mala komor...


7.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

07 јан 22:01Фрижидер Samsung twin cooling no frost

Се продава самсунг комбиниран фрижидер многу добро сочуван. Цена по...


1 МКД
или предлог цена
26 дек 13:00flizider

se prodava frizider za zamrznuvanje FRINKO 300l vo ispravna sostojba....


80 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

10 дек 21:33frizider

se prodava frizider za zamrznuvanje FRINKO 300l vo ispravna sostojba....


80 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

10 дек 21:32Купувам замрзнувач 50л

Купувам замрзнувач од 50л, без дефекти, зачуван. Цена по договор (во ...


50 €
или предлог цена
10 дек 14:27фрижидер

Беко една година користен уште под гаранцијс


4.000 €
или предлог цена
07 дек 13:54фрижидер

BEKO 1г.служен уште под гаранција


5.000 €
или предлог цена
07 дек 13:45Gorenje фрижидер со замрзувач, 190 лит.

Некористен фрижидер 190 л. димензии 124 x 54 x 52 цм контакт 077...


7.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

27 ное 14:33Samsung Kombi

Se prodava skoro nov Samsung frizider so 10 god garancija na motorot....


21.000 МКД
или предлог цена
22 ное 20:54Frizider gorenje

Se prodava ISPRAVEN frizider gorenje international


2.000 €
или предлог цена
18 ное 15:12Se prodavaat Frizideri / Се продаваат фрижидери

Се продаваат фрижидери, малку користени: - еден фрижидер - витрина...


1 МКД
или предлог цена
05 ное 03:09Favorit

Se prodava


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

30 окт 19:44Frizider

Se prodava frizider skoro nov nekolku meseci koristen vo dukan i pref...


8.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

30 окт 12:21Zamrznuvac Beko 350l.

Prodavam zamrznuvac Beko 350l, mnogu malce koristen, ima garancija us...


8.000 МКД
или предлог цена
20 окт 06:46Фрижифер за длабочо замрзнувањр

Продавам фрижидер за длабоко замрзнување марка "Горење" во исправна с...


2.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

14 окт 18:01FRIZIDERI UVEZENI OD SVAJCARIJA

Se prodavaat Frizideri uvezeni od Svajcarija Se naogame na vlezot ...


По Договор
или предлог цена
02 окт 08:33frizider

mal frizider dobro socuvan malku koristen


3.500 МКД
или предлог цена
21 сеп 16:09FRIZIDERI ROSFRAJNI SWIS UVOZ

Se prodavaat polovni frizideri od inox swis uvoz vo ispravna sostojba...


По Договор
или предлог цена
10 сеп 11:58Se prodava frizider.

Prodavam frizider gorenje koristen 6 godini .vo odlicna sostojba.tel ...


100 €
или предлог цена
06 сеп 11:16Poloven frizider (zamrznuvac)

Frizider zamrznuvaz GORENJE 350 litri vo dobra sosotojba, dimenzii: ...


10.000 МКД
или предлог цена
22 авг 19:52Страна 7 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам