Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
358 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bojler

Bojler-Marka HIT.80litarski.Grejac 2000 wati.


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

24 јун 17:38Промовирано

Prodavam samsung 8 kg skoro nova

Prodavam masina za alista Samsung 8 kg so add wash tehnology, wifi i ...


250 €
или предлог цена
27 јун 07:52Промовирано

Се продаваат стакла и врати за шпорети

Се продаваат стакла и врати за шпорети


1 МКД
или предлог цена
21 јун 12:01Се продава врата за кончар шпоред

Се продава врата за кончар шпоред


1.200 МКД
или предлог цена
21 јун 12:01Се продаваат механизми за шпорети

Се продаваат механизми за шпорети за врати и федери


1 МКД
или предлог цена
21 јун 12:01Се продаваат стакла и механизми за шпорети

Се продаваат стакла и механизми за шпорети Кончар,Слобода,горење


1 €
или предлог цена
21 јун 12:01Shporet

Kompletno ispraven sporet so site ringli i rerna. Zoran 072919939


2.000 МКД
или предлог цена
20 јун 16:54Alfa Plam Como 21kw

Се продава печка на пелети: - alfa plam como 21 - Купена 2020 Јуни -...


60.000 МКД
или предлог цена
20 јун 00:01Kombiniran sporet na struja i plin

Se prodava kombiniran sporet na plin i struja. Cena 3500. Telefon za ...


2.500 МКД
или предлог цена
19 јун 20:06Продавам мини шпорет со 2 плочи

Продавам мини шпорет со 2 плочи и релна многу малку користен,марка LU...


3.990 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

19 јун 12:41Pecka kako nova

Prodavam pecka kako nova koristena edna sezona Kontakt broj. 07648...


210 €
или предлог цена
19 јун 08:25Шпорет на дрва Plamen

Се продава шпорет на дрва Plamen, со гусена плоча.


10.000 МКД
или предлог цена
16 јун 22:16VRGADNA PLOTNA NARDI PVL4EX

Se prodava vrgadna plotna NARDI model PVL4EX 6KW rabotat 2 od 4 g...


2.500 МКД
или предлог цена
16 јун 15:14PRODAVAM ELEKTRICEN SPORET

ПРОДАВАМ ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ ГОРЕЊЕ ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА!


5.000 МКД
или предлог цена
15 јун 14:17Mini shporet

Моќност на рерната: врвот 650 W+ долниот дел 800 W • Моќност на пло...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.999 МКД
15 јун 07:22Elektricno spore koncar

Elektricno spore koncar vo odlicna sostojba relnata mnogu ubo si peci...


1.200 МКД
или предлог цена
14 јун 01:00Poloven ugraden vgraden sporet plotna rerna relna inox

Prodavam koristena vgradna rerna inox so ventilator Nardi 60cm i senz...


2.500 МКД
или предлог цена
12 јун 14:40Se prodava elektricen sporet ARTUR MARTIN

Se prodava el.sporet ARTUR MARTIN-ITNO vo odlicna sostojba.


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

10 јун 22:54вградлива рерна

Ефтино се продава вградлива рерна марка Candy. Цена по договор


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

09 јун 20:41се продава шпорет плотна

Ефтино се продава керамичkа плотна- шпорет со 4 рингли, марка Candy. ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

09 јун 20:33Se prodava masicka od masivno drvo Natuzzi 11500den

Se prodava masicka za dnevna 130*70 od masivno drvo kupena 28000 den....


8.500 МКД
или предлог цена
09 јун 17:21PRODAVAM EL. SPORET SLOBODA

PRODAVAM EL. SPORET SLOBODA 50 SM ISPRAVEN SO TROFAZEN PRIKLUCOK INFO...


2.000 МКД
или предлог цена
09 јун 12:05Електричен шпорет Quadro

Продавам Електричен шпорет Quadro не многу користен..


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

08 јун 22:45Se prodavaat dva sporeti

Se prodavaat dva polovni sporeti. Edniot so ispravni ringli I rerna ,...


2.000 МКД
или предлог цена
07 јун 20:26Se prodava Elektricen Sporet

Se prodava Elektricen Sporet ispraven 100%.Povekje info 077-989-062


По Договор
или предлог цена
07 јун 13:09Се продава шпорет на дрва - калорекс

Се продава шпорет на дрва - калорекс. Скоро нов, цена 7000 денари. Те...


7.000 МКД
или предлог цена
07 јун 10:43Се продава електричен шпорет за вградување

Се продава електричен шпорет за вградување. Цена: 9000 денари. Телефо...


9.000 МКД
или предлог цена
07 јун 10:43Se prodavaat sporet i masina za perenje

Se prodavaat sporet i masina za perenje vo ispravna sostojba. Cena p...


1.500 €
или предлог цена
06 јун 22:31Prodavam sporet i plotna od inox

Prodavam sporet na plin i plotna kombinirana dve ringli na struja dve...


100 €
или предлог цена
03 јун 16:43Alfa Plam шпорет електричен и плин

Продавам две години користен комбиниран шпорет на струја и на плин (д...


12.000 МКД
или предлог цена
31 мај 10:22Reso na Plin Rosfraj

1. 38x27 899den 🌟 2. 70x40 1399den 🌟 3. 70x40 1599den 🌟 ...


899 МКД
или предлог цена
23 мај 11:26Gorenje elektricen sporet

Se prodava Gorenje elektricen sporet Povolno tel. za kontakt 078-3...


1 МКД
или предлог цена
21 мај 00:22Шпорет на дрва Алфа плам

Се продава шпорет на дрва Алфа Плам користено е 3 сезони. Димензии 9...


6.000 МКД
или предлог цена
19 мај 15:31Kombiniran sporet

Prodavam sporet gorenje 4 na plin,2 na struja,ispraven


4.000 МКД
или предлог цена
18 мај 22:51sporet elektricen po dogovor

se prodava elektricen sporet marka beko malku koristen kupen od neptu...


6.000.000 МКД
или предлог цена
18 мај 13:11Soba na drvo

Se prodavat novi sobi na drvo ( 3 kom) .


3.000 МКД
или предлог цена
18 мај 09:30Alfa plam 20 kw

Se prodava sporet za parno Alfa plam 20 kw Koristen 3 sezoni odlicno ...


250 €
или предлог цена
16 мај 15:14Вградена плотна за готвење / Vgradena plotna za gotvenje

Prodavam nova ploca za gotvenje Gorenje so 4 godini garancija. Nikoga...


12.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

14 мај 13:10SPORET NA DRVA KORISTEN SAMO 1 GOD 10.000 denaru

Sporetot e na drva kako nov koristen e samo edna godina 075 514 037


10.000 МКД
или предлог цена
Босилово / Струмица

Апарати за домаќинство / Шпорети

13 мај 09:38Elektricen sporet

Se prodava elektricen sporet povolen vo ispravna sostojba, bez kabel....


3.000 МКД
или предлог цена
11 мај 14:11Shporet za parno

Se pridava dhporet za parno na drva. Odlichno sochuvan. Cena po dogov...


200 €
или предлог цена
07 мај 12:25Електрично шпоре 'Делиград'

Ел.шпоре е во одлична состојба. Звонете на овој број 075 720 425


По Договор
или предлог цена
04 мај 18:59Страна 2 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам