Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
352 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Вградна фурна

Се продава вградна фурна Електролукс, 60 цм. Многу малку користена.


6.000 МКД
или предлог цена
28 апр 16:27SilverCrest Фурна,Режен

Немам потреба од чудово,може некој е заентересиран,фурна 30л,тајмер д...


4.500 МКД
или предлог цена
26 апр 07:33Plinski gorilnik

Prodavam dva plinski gorilnika malku koristeni Dvata se so moknost 18...


50 €
или предлог цена
25 апр 19:51Вградна рерна

Продавам вградна рерна Горење модел ораито без вратница(стакло пукнат...


1.500 МКД
или предлог цена
19 апр 13:00Vgradena RERNA BEKO

Se prodava polovna vgradena rerna Beko model OIM 22301 koristena 3 go...


2.600 МКД
или предлог цена
16 апр 21:59Електричен шпорет

Многу малку време користен. Сите ринли се исправни исто и рерната. И...


4.000 €
или предлог цена
14 апр 13:00Mini Sporet

Mini sporeti na struja i plin za povekje info 077-989-062


По Договор
или предлог цена
12 апр 17:07Vgradna rerna

Prodavam vgradna rerna so dimenzii 59.5x59.5 cm 070881000


3.000 МКД
или предлог цена
09 апр 15:37Plinski shporet sloboda cacak

Ima mesto za 4 raboti odednas da se pravat Jugoslovenski


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

08 апр 19:10Шпорет

Се продава шпорет Gorenje. Ве молам ѕвонете после 19 часот.


1.000 МКД
или предлог цена
06 апр 16:39Prodavam italijanska elektricna SKARA

Prodavam italijanska elektricna SKARA


600 МКД
или предлог цена
06 апр 00:00Elektricen sporet

Dobra sostojba ne e mnogu koristen cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Босилово / Струмица

Апарати за домаќинство / Шпорети

05 апр 21:30Врата за шпоретот беко

Стакло внатрешно 410/520


900 МКД
или предлог цена
05 апр 17:43Elektricno spore ELEGANT

Se prodava elektricno spore Elegant vo ne ispravna sostojba. Ne prajk...


500 МКД
или предлог цена
01 апр 13:09Kamin

Prodavam kamin kako nov.Informacii na telefon 077 733 583


250 €
или предлог цена
01 апр 11:10Samsung rerna

Prodavam vgradliva rerna Samsung. Rernata e potpolno ispravna no gorn...


5.500 МКД
или предлог цена
29 мар 10:03Gorenje vgradna rerna

Gorenje vgradna rerna, funkcionira se, samo ne raboti sijalickata vna...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

25 мар 11:18Продавам шпорет Горење

Горење, модел Силвер булит 85см., со 4 рингли и 2 за плин и место за ...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

23 мар 15:13RESOA DUPLI so dve ringli 2 KOM

Dvaata so odlicen kvalitet ISPRAVNI ne se turski ni kinski parce 15...


1.500 МКД
или предлог цена
20 мар 21:37Печка на пелети

Продавам печка на пелети користена 1 година. 8мица на Алфа План ...


По Договор
или предлог цена
13 мар 19:59Se prodava furna za vgraduvane beko

Se prodava furna za vgraduvane beko raboti ima mal defekt treba da se...


3.500 МКД
или предлог цена
13 мар 11:3023740 – PLINSKI MINI SHPORET RGLUX F4N40G2 INOX

Plinski Mini Shporet Relna na plin Ringli na plin: 6 komandi Duplo St...


9.390 МКД
или предлог цена
12 мар 23:52Whirpool грејна плотна вградлива, шпорет како нова

Контакт САМО на Вибер поради често отсуство од МК. Се продава епте...


8.500 МКД
или предлог цена
12 мар 16:57Pecka magma 7, kamin

Prodavam trajno zareca pecka magma 7. Vo odlicna sostojba.


2.000 МКД
или предлог цена
04 мар 23:14Sporeto na drva

Se prodavam sporeto na drva vo mnogu dobra sostojba


5.000 МКД
или предлог цена
04 мар 23:13Se prodava sporet Alfa plam 27kw

Se prodava sporet Alfa plam 27kw za Parno koristen samo dve sezoni po...


550 €
или предлог цена
27 фев 18:14Калорех шпорет

Се продава шпорет калорех зачуван многу малку користен .


4.200 МКД
или предлог цена
23 фев 11:01Alfa plam 90

Ispraven sporet za parno na drva vo izpravna sostojba. Kontakt telefo...


300 €
или предлог цена
19 фев 19:33Плински шпорет Горење

Добро сочуван плински шпорет, многу кратко време користен. Се продава...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

18 фев 22:28PRODAVAM KOMBINIRAN SPORET ,,GORENjE"

ПРОДАВАМ КОМБИНИРАН СТРУЈА-ПЛИН ШПОРЕТ „ГОРЕЊЕ“


1.900 МКД
или предлог цена
12 фев 13:16SPORET FAVORIT

Kratko koristen za vikend stan Rernata ne e ni ednas koristena


9.000 МКД
или предлог цена
09 фев 13:44Горилник плински

Гусан цена 1800ден 072 555 302


1.800 МКД
или предлог цена
08 фев 14:06Ekstra cena

Se prodava trajnozareci, povolna cena BARAJTE NA OVOJ BROJ. 072 224...


5.500 МКД
или предлог цена
01 фев 16:24Електрично шпоре (марка Шампион)

Се продава функционано електрично шпоре од марката Шампион. Може пров...


800 МКД
или предлог цена
31 јан 16:48Franciski Kamin

Se Prodava malku koristen francuski kamini Jovica 071948272


15.000 МКД
или предлог цена
24 јан 20:10Камин - гусен

Каминот е купен пред 4 месеци, речиси нов и е во одлична состојба. Це...


По Договор
или предлог цена
23 јан 20:30Продавам шпорет за 1500 ден-Слобода

Продавам шпорет Слобода со 4 рингли сите работат .Цена 1500 ден


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

23 јан 11:51Prodavam el.sporet

Prodavam el.sporet ispraven


1.000 МКД
или предлог цена
22 јан 16:03Pekac na plin (relna) shpore novii!!

Pekac na plin relna italjanski Novii !!


2.850 МКД
или предлог цена
18 јан 20:28Prodavam bela tehnika Ceni po dogovor

Info na 075 965 255


1 €
или предлог цена
16 јан 10:33Страна 3 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам