Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
357 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam samsung 8 kg skoro nova

Prodavam masina za alista Samsung 8 kg so add wash tehnology, wifi i ...


250 €
или предлог цена
27 јун 07:52Промовирано

Bojler

Bojler-Marka HIT.80litarski.Grejac 2000 wati.


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

24 јун 17:38Промовирано

SE PRODAVA KOTEL ZA PARNO

se prodava kotel za za parno kombiniran na drva i na struja kotelot n...


1 €
или предлог цена
14 окт 00:00Prodavam sporet i podvizna stalaza

Prodavam sporet na drva koristen 2 sezoni vo vikendica. Prodavam i po...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

04 окт 21:59Се продава камин-шпорет.

Се продава камин -шпорет, за подетални информации на телефон 071 392 ...


По Договор
или предлог цена
02 окт 15:12Vgradliv socuvan slovenski sporet

Vgradliv socuvan slovenski sporet


45 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

29 сеп 10:15Elektricna ringla, reso, resho, решо

Продавам решо на струја. Kafeno okruglo 800den (dijametar 16cm) ...


800 МКД
или предлог цена
25 сеп 11:15Alfa

Alfa 27 kw komplet


400 €
или предлог цена
18 сеп 18:26Alfa

Sporet alfa Komplet


350 €
или предлог цена
18 сеп 18:19Термо печка

Се продваат две термо печки Термо печка 3.5kw Термо печка 6kw М...


4.000 МКД
или предлог цена
17 сеп 14:11Продавам половна вградна рерна FABER I NARDI

Продавам половна вградна рерна FABER I NARDI


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

15 сеп 13:00Elektricen shporet Sloboda cacak

Inf. na tel: 076/691-142.Shporetor e potpolno zdrav bez nikakvi man i...


6.000 МКД
или предлог цена
15 сеп 09:31Alfa Plam 120ka za parno

5 godini koristen,dobro socuvan


250 €
или предлог цена
14 сеп 16:58ELEKTRICEN SPORET ШПОРЕТ

фУНКЦИОНАЛЕН РАБОТАТ СИТЕ РИНГЛИ И РЕЛНАТА САМО НА РЕЛНАТА Е ИЗГОРЕН ...


2.000 МКД
или предлог цена
14 сеп 08:30Furna i plotna vgradni Gorenje

Se prodavaat vgradna furna i plotna Gorenje. Plotnata e puknata (kako...


6.000 МКД
или предлог цена
12 сеп 09:13Pecka na drva i radiatori aluminski za parno

Se prodava mnogu dobra pecka malku koristena gusena.


По Договор
или предлог цена
11 сеп 09:12Elektricno Reso (reshov) Novi

😍Elektricno Reso😍 ☑️CENA: 499 denari ⤵️Za naracka treba ime a...


499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

10 сеп 22:27Reso na struja (reshov) NOVI

Reso na struja 🔥Akcia Cena: 999den🔥 🏯Za naracka treba ime a...


999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

10 сеп 22:25ventil za plinska boca

novi ! prajcame po kargo niz cela mk


299 МКД
или предлог цена
08 сеп 22:27Beko elektricen sporet dobro socuvan

Funkcionalen celosno


5.000 МКД
или предлог цена
01 сеп 12:01Продавам половна вградна рерна FABER I NARDI

Продаван половна вградна рерна FABER I NARDI


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

31 авг 23:01Продавам половна вградна рерна FABER I NARDI

Продаван половна вградна рерна FABER I NARDI


4.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

31 авг 22:59Се продава Електричен шпорет

Се продава Електричен шпорет во добра состојба без никаков дефект


4.500 МКД
или предлог цена
26 авг 23:09ПЕЧКА (ШПОРЕТ) НА НАФТА

Се продава ПЕЧКА (Шпорет) на нафта, која може да се користи за греење...


По Договор
или предлог цена
21 авг 11:58Се продава шпорет на дрва, цена по договор.

Се продава шпорет на дрва, цена по договор.


1 €
или предлог цена
18 авг 13:06ALFA TERM 20

Kotel za parno greenje na drva, zagreva okolu 200 M2, ispraven, odlic...


20.000 МКД
или предлог цена
16 авг 20:27Sporet na drva

Kako so gledate na skika se prodava poloven. Marka Alfaplam


2.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

16 авг 16:54Kaloreks

Se prodava kaloreks koristen edna sezona. Cena 2.000 den Kontakt 078...


2.000 МКД
или предлог цена
10 авг 13:31Alfa term20 шпорет за парно

Шпорет на дрва, наменет за парно греење. Во одлична состојба, користе...


400 €
или предлог цена
10 авг 10:05Se prodava kamin na peleti

Se prodava kamin na peleti,koristen 2 sezoni,cena po dogovor .0764324...


1 €
или предлог цена
09 авг 20:30Prodavam sporet na drva za parno alfa 20

Prodavam alfa plam 20 .barajte na brojov +38976812898


1 €
или предлог цена
30 јул 20:08Se prodava Plinsko

Se prodava plinsko so boca, nekoristeno, ispravno i sochuvano. Za ...


5.000 МКД
или предлог цена
27 јул 19:56шпорет со плин

се продава шпорет со плин со оригинал боца шпоретот е нов цена 15...


150 €
или предлог цена
13 јул 14:04Вградена плинска плотна Electrolux

Се продава вградена плинска плотна од марка Electrolux во одлична сос...


2.500 МКД
или предлог цена
12 јул 15:44prodavam sporet ,,bekko,,

sporetot e 5 godini star i e ispraven


6.000 МКД
или предлог цена
11 јул 19:49pecka печка

077546836


2.000 МКД
или предлог цена
03 јул 21:16Стакла за шпорети

Се продаваад стакла за шпорети од 600 до 900 денари кончар,горење,сло...


1 МКД
или предлог цена
29 јун 13:56ALPHA PLAM

3 godini koristeno kako novo komplet


10.000 МКД
или предлог цена
26 јун 08:19Relna na plin Turska

Relnata gi zadovoluva site standardi ,za pecenje ekonomicna ine e mno...


1.500 €
или предлог цена
23 јун 14:11Se prodavSporet Indesit+masina

Sporet Indesit+masina za perenje Beko 3000den. tel.079 298 984


3.000 МКД
или предлог цена
21 јун 10:02Се продава шпорет на дрва / Sporet na drva / Shporet

Се продава Шпорет на дрва со рерна. Дафинка 071 506 932.


6.000 МКД
или предлог цена
Ранковце / Крива Паланка

Апарати за домаќинство / Шпорети

20 јун 08:53Prodavam sporet

Sporet Beko 2 god star 5000 den. Tel 077817788


5.000 МКД
или предлог цена
08 јун 11:09Страна 5 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам