Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
157 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava kafemat De Longhi

Se prodava kafemat za kafe i kapucino na princip na kombinirana mleko...


2.200 МКД
или предлог цена
18 јун 20:12Philips Saeco Poemia Espresso Machine

Boiler material Stainless steel (Inox) Cord length 80 cm Power 950 ...


5.000 МКД
или предлог цена
14 јун 10:27Кафемат со капсули Tchibo Cafissimo easy Black

Кафемат со капсули Tchibo Cafissimo easy Black, 1250 W, 3 степена на ...


80 €
или предлог цена
12 јун 12:14Kafemat Delonghi Magnifica esam 3200.S

Se prodava celosno avtomatski kafemat Delonghi esam 3200.S. Kafematot...


8.500 МКД
или предлог цена
12 јун 00:48Kafemat Tchibo Cafissimo

Aparatot e kako nov i ispraven


1.700 МКД
или предлог цена
10 јун 10:13Lavazza Jolie so gratis 45 kapsuli

Nov neotpakuvan Lavazza Jolie so 45 kapsuli gratis.


5.500 МКД
или предлог цена
10 јун 08:37Krups aparat za kafe

Dolce Gusto aparat za espreso.


45 €
или предлог цена
08 јун 10:42MASINA ZA KAFE SAECO ROYAL - KAFEMAT

Se prodava Masina vo odlicna sostojba...servisirana


5.500 МКД
или предлог цена
07 јун 21:15Кафемат Krups Piccolo XS

Се продава кафемат Krups Piccolo XS KP1A0.
 Кафематот функционира од...


1.500 МКД
или предлог цена
07 јун 13:53Kafemat odlicen

Mnogu malce koristen.. raboti samo so meleno kafr


3.300 МКД
или предлог цена
06 јун 16:45De longhi EC585m espreso capucino еспресо капучино машина

Malku koristena vo domasni uslovi masina za espreso i kapucino. Vo pe...


10.500 МКД
или предлог цена
03 јун 23:03melnica profesionalna za kafe

koristena za domasni potredi


500 €
или предлог цена
01 јун 00:09kafemat profesionalen

servisiran komplet koristenza domajkinstvo


800 €
или предлог цена
01 јун 00:08Gaggia Baby(stariot model) i melnica Gaggia mdf

Se prodava komplet kafematot i melnicata. Minimalno upotrebeni vo min...


350 €
или предлог цена
31 мај 19:22Kafemat delonghi

Ispravni so sopstvena melnica pravi mnogu dobro kafe


120 €
или предлог цена
29 мај 18:54Neo ES-151 Espresso Kafemat (espreso, kafe)

Продавам користена машина за еспресо, марка Нео. Прави океј кафе, доб...


2.000 МКД
или предлог цена
29 мај 10:15Kafemat saeco so sopstvena melnica 120e

Ispraven se funkcionira pravi mnogu dobro kafe


100 €
или предлог цена
28 мај 21:06Melnica za kafe Rancilio Rocky

Se prodava melnica za kafe Rancilio Rocky malku koristena vo odlicna ...


11.000 МКД
или предлог цена
27 мај 10:07illy iperespresso 3.2

Многу малку користен.


3.900 МКД
или предлог цена
26 мај 19:32Kafemat Delimano

Prodava se kafemat Delimano mnogu malku koristen so 3 god garancija


4.500 МКД
или предлог цена
23 мај 20:33Kafemati Krups. De longhi . Lavazza.

Aparatite se ispravni


2.200 МКД
или предлог цена
21 мај 20:22ECG kafemat za espreso i makijato kafe 960-1140W

Nov, so nego se napraveni mozebi 30 kafinja.


4.500 МКД
или предлог цена
18 мај 13:38Aparat za kafe filter krem kafe makijato nova 4500drn

4500den site vidovi kafecna edno mesto 4500den nova


3.000 МКД
или предлог цена
15 мај 15:22Kafemat za espreso/makijato

Se prodava odlicno socuvan i mnogu malku koristen kafemat Muhler za e...


3.000 МКД
или предлог цена
14 мај 02:25Aparat za kafe

Se prodava mnogu kfaliteten aparat za kafe AEG electrolux malku koris...


3.500 МКД
или предлог цена
13 мај 14:57Se prodavaat kafemati

Се продаваат кафемати вои одлична состојба многу малку користени , ма...


150 €
или предлог цена
09 мај 17:16Kafemat Jura Z5

Kafemat Jura Z5 so sopstvena Melnica


180 €
или предлог цена
09 мај 10:07Jura aparat za kafe

Svajcarski kvalitet


6.000 МКД
или предлог цена
02 мај 04:56Kafemat Bosch Tassimo

Se prodava kafemat Bosch Tassimo koj koristi kapsuli Jacobs Tassimo. ...


1.800 МКД
или предлог цена
01 мај 21:21HITNO SE PRODAVAT KAFEMTI JURA.MADE IN SWISS

se prodavat kafemti jura nekolku modeli.vodecki brend vo evropa .done...


1 €
или предлог цена
29 апр 11:34Hitno se prodavat kafemati od evropski brendovi

se prodavat kafemati od evropski brnedovi jura.de longhi.saeco.siemen...


1 €
или предлог цена
28 апр 10:37APARAT ZA KAFE

Se prodava aprata za kafe, za esspreso i makiato


2.500 МКД
или предлог цена
25 апр 00:11Lavazza kafemat so patroni

Aparatot e malku koristen , vo kutija e. Kako nov.


4.500 МКД
или предлог цена
24 апр 20:15Lavazza kafemat so kapsuli i penomat

Prodavam kafemat philips saeco so kapsuli lavazza a modo mio. Kafemat...


4.000 МКД
или предлог цена
22 апр 17:08Severin kafemat

Kafemat So nego idat i soljite


1.000 МКД
или предлог цена
20 апр 00:27Illy kafemat x7.1

Crna boja,mnogu malku koristen


4.000 МКД
или предлог цена
19 апр 18:23Апарат за кафе - DELIZIO

Се продава апарат за кафе кој работи со капсули и е од познатиот брен...


50 €
или предлог цена
19 апр 02:18prodavam kafemat

Se prodava kafemat malku koristen vo ispravna sostojba, marka Coral


4.500 МКД
или предлог цена
18 апр 09:53Se prodava Kafemat odlicen

Se prodava kafemat,vo odlicna sostojba za domasna upotreba. Kafemato...


2.000 МКД
или предлог цена
07 апр 11:22Aparat za kafe

Poloven aparat za kafe za podetalno zvonete,


750 МКД
или предлог цена
02 апр 16:07Страна 2 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам