Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
134 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Servis za klima uredi /montaza na klimi

Vrsime servis, cistenje, montaza i prodazba na klima uredi od ovlaste...


1 €
или предлог цена
28 јун 13:10Промовирано

MONTAZA I SERVIS ZA KLIMI/ KLIMA UREDI

Vrsime montaza, demontaza, antibakterisko cistenje, prodazba i servis...


1 €
или предлог цена
01 јул 12:02Промовирано

Servis montaza demontaza na novi i polovni klimi klima uredi

Servis montaza demontaza ,polnenje freon antibakterisko detalno ciste...


1 €
или предлог цена
16 мај 09:25Промовирано

Kotel na peleti cetrometal

Kotel na peleti centro metal Kako nov Info na tel 076 302 888 07...


1.900 €
или предлог цена
07 јун 20:56Kotel na pelet 30 kw

Kotel na pelet 30 kw ispravno


1.000 €
или предлог цена
07 јун 14:16Pecka na peleti

Se prodava pecka na peleti EkoSpar 33kw koristena 2 grejni sezoni, od...


1.190 €
или предлог цена
07 јун 13:46Parno na peleti

Se prodava komplet parno na peleti koristeno 2 sezoni so bakarni cevk...


1.800 €
или предлог цена
05 јун 17:13Pecka na Peleti 50kw

Prodavam Pecka na Peleti 50kw peckata e koristena zamo edna sezona i ...


1.500 €
или предлог цена
02 јун 13:33Se prodava termk peska 3ka

Peckata e vo odlicna sostojba


4.500 МКД
или предлог цена
30 мај 18:05Sporet na peleti so kotel za parno

Se prodava kotel za parno na peleti za 100 m2 Kontakt: 075 476 950


1 €
или предлог цена
30 мај 09:54Kotel za Parno so Peleti

Se prodava Kotel za Parno na Pelet 37,KW poloven mnogu malce upotrebe...


500 €
или предлог цена
29 мај 11:30Se prodava sporet na peleti 8 kw

Se prodava sporet na peleti duvalka 8kw eko spar Tukana koristen 2...


550 €
или предлог цена
24 мај 16:57Kotel na drva i peleti

Se prodava kotel na drva i peleti 37kw, marka Feroli, so bezicen term...


1.600 €
или предлог цена
20 мај 23:05Kamin na peleti 10kw 1sezona garancija

Kaminot e star 2god vo top sostojba bauger bosanski


1 МКД
или предлог цена
19 мај 15:57Милкуз 18kw

Котелот е користен една сезона и сеуште е под гаранција. Moќ на затоп...


890 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
950 €
18 мај 18:01Termo fluh kotel 2 god koristen 35kw

Kotelot na slika moze da se vidi sekoe vreme vo odlicna sostojba kori...


1.300 €
или предлог цена
16 мај 18:14Pecka na peleti

Vo ispravna sostojba, informacii na tel: 070223442 MARKO


1 €
или предлог цена
12 мај 22:12Pecka na peleti Alfa plam

Se prodava pecka na peleti dubalka Alfa plam(luka) 8.5kw idealna z...


35.000 МКД
или предлог цена
12 мај 13:00Котел на Пелети

Се продава котел на пелети 28kw во одлична состојба. Раде 075 302 10...


1.200 €
или предлог цена
23 апр 19:18Pecka na peleti duvalka DIECOTEC 13 kw

Se prodava pecka na peleti DIECOTEC duvalka 13 kw za 110 m2.koristen...


55.000 МКД
или предлог цена
19 апр 20:09Pecka na peleti duvalka 13kw diotec

Najdobriot nov model. Mnogu moken a ekonomicen i lesen za cistenje,m...


47.000 МКД
или предлог цена
14 апр 13:28Duvalka(pechka) na peleti do 60m2

Prodavam dve duvalki na peleti od 10kw -Bosansko proizvodstvo za povr...


750 €
или предлог цена
08 апр 10:25Duvalka(pechka) na peleti od 10KW do 60m2

Prodavam dve duvalki na peleti od 10kw -Bosansko proizvodstvo za povr...


750 €
или предлог цена
08 апр 10:25CENTROMETAL kotel na peleti 36kw

Центрометал Котел Техничка информација: Грејна моќност: 10,8-36 kW...


1.600 €
или предлог цена
03 апр 20:30Alfa Plam Luka Pecka na peleti

Koristena tri sezoni.Peckata e kako nova.Izgoreno otprilika okolu 5 t...


550 €
или предлог цена
30 мар 13:52Pecka na peleti

Se prodava pecka na peleti Ecospar 10KW koristena samo 3meseci. So ne...


36.000 МКД
или предлог цена
28 мар 17:56Prodavam pecka na peleti interio20kw 357 297

Prodavam pecka na peleti interio 20kw nova pod garancija 078 357 297


55.000 МКД
или предлог цена
24 мар 16:40Kombiniran kotel na drva i peleti

Se prodava kombiniran kotel na drva i peleti, kotelot e termomont bre...


600 €
или предлог цена
20 мар 15:25Prodavam pecka na peleti interio20kw 357 297

Prodavam pecka na peleti interio20kw nova tel 078 357 297


50 МКД
или предлог цена
17 мар 16:48Centrometal 40kw

Centrometal eko ckp 40 kw na peleti moze de se koristi i na drva Komp...


1.700 €
или предлог цена
13 мар 17:01Alfa plam commo 21

Се продава шпоре на пелети за парно 21kw за 150 м² Гаранција уште 3 ...


75.000 МКД
или предлог цена
09 мар 13:09ELEKTRONIKA ZA KOTEL NA PELETI

Elektronikata e vo perfektna sostojba *Thermoflux *Alfa plam i drugi ...


200 €
или предлог цена
04 мар 14:42Termostat soben pelet pecki

Wireless termostat za pecki na pelet. Ima moznost za upravuvanje prek...


90 €
или предлог цена
03 мар 12:41Servis na sekakov tip pecki na peleti

Servis steluvanje cistenje Postavuvanje na eksterni termostati ...


65 €
или предлог цена
02 мар 12:40Се продава печка на пелети

Се продава печка на пелети. Цена по договор. Повеќе информации слобо...


По Договор
или предлог цена
01 мар 00:27Se prodava pecka na peleti

Se prodava, koristena mesec ipol seuste pod garancija CENA PO DOGOVO...


43.000 МКД
или предлог цена
24 фев 13:00PECHKA --GREACHI ZA ELIND 3 D

Ispravni greachi za elind 3 d eden 500 den. dvata za 800 den.


700 МКД
или предлог цена
19 фев 20:32Kamin na peleti Minima 12 kw ecospar

Kamin na peleti za parno do 100 m2 Mnogu...


48.000 МКД
или предлог цена
17 фев 17:10Pecki na peleti Blist optima 8 kw

Редовна цена:39.950 ден 🔥🔥🔥🔥🔥 цена на попуст : 33.950 ден 🔥🔥...


33.950 МКД
или предлог цена
14 фев 09:43ALFA PLAM COMMO 15

Се продава печка на пелет АLFA PLAM COMMO 15 БЕЖ боја. Печката е со ...


99.500 МКД
или предлог цена
12 фев 12:03ALFA PLAM DINO 27

Се продава печка на пелет ALFA PLAM DINO 27 црна боја. Моќност на печ...


119.800 МКД
или предлог цена
12 фев 11:54CENTROMETAL PEL-TEC 48KW

Се продава НОВ котел на пелети CENTROMETAL PEL-TEC со топлински капац...


4.000 €
или предлог цена
12 фев 11:38Камин на пелети - BAUGER 25 kw

Се продава печка на пељети Баугер-БИХ користена 2 год Карактеристи...


1 €
или предлог цена
10 фев 18:27Страна 2 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам