Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
47 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Aluminumski Radiatori

Vo ekstra sostojba 100% ispravni , 9x 15 rebra, 1x 10 rebra. Cena po...


1 €
или предлог цена
21 сеп 21:22Промовирано

GREALKA ---NEO WCH 1550 IX

Ispravna- so daljinsko odlichno gree greachi 2 x 1000 w = 2000w ...


1.800 МКД
или предлог цена
25 сеп 00:08GREALKA ekonomicna podvizna

Grealka podvizna Lesna za upotreba Se uklucuva na bilo koj steker...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Калорифери

24 сеп 18:24Kvarcna grealka

Kvarcna grealka koper negotini so 3 greaci vo odlicna sostojba


950 МКД
или предлог цена
23 сеп 22:05KALORIFER---GREALKA DYNAMIC TG-200 B5

Ispravna kako nova --voopshto ne koristena 2 x 1000 w = 2000 w ...


1.300 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.400 МКД
23 сеп 06:17Kalorifer Калорифер

Нов, не е Турки или Кинески, него Германски


1.500 МКД
или предлог цена
22 сеп 17:17Fen grealka kalorifer so ventilator 2kw novi DYNAMIC

Gralka fen kalorifer So ventilator So dalecinsoo Vodootporen 12 m...


2.999 МКД
или предлог цена
19 сеп 19:34GREALKA -SEVER YUGOSLAVIJA 21 RTS 1

Ispravna grealka model 21 RTS 1 odlichno gree --mala potroshuvachka...


1.500 МКД
или предлог цена
17 сеп 22:32Тајфун

Се продава тајфун (калорифер) не е исправен не сака да уклучи .


3.900 МКД
или предлог цена
16 сеп 14:19Tajfun Rade Koncar

Vo bezprekorna sostojba


150 €
или предлог цена
13 сеп 15:49Evtino novi original Rowenta kaloriferi so digitalni tajmeri

Евтино, нови оригинал Германски калорифери (лади-грее 2000W) RОWENTA ...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Калорифери

09 сеп 17:07Ефтино, ГРЕАЛИЦА Tesy 2400 W

Продавам греалица греалица Tesy 2400 W - снага 2400 W - со термоста...


1 €
или предлог цена
09 сеп 14:44Prodavam Kalorifer Tajfun 5 KW

Prodavam Kalorifer Tajfun 5 KW, trofazen priklucok, Rade Koncar proiz...


140 €
или предлог цена
08 сеп 14:29Termo pecka 6 - Ohrid

Prodavam tremo pecka 6 vo Ohrid vo solidna sostojba.


2.900 МКД
или предлог цена
04 сеп 01:15Kalorifer konvektor fenhojler

Se prodava konvektor fenhojler za parno greenje ispraven. Informacii ...


1 МКД
или предлог цена
02 сеп 12:21Grealka

Grealka , panelka


1.200 МКД
или предлог цена
30 авг 11:14Kalorifer, tajfun za 100 m2

Kalorifer, tajfun za 100 m2


5.000 МКД
или предлог цена
07 авг 10:12Grealka Iskra

Nekoristena 075490108


500 МКД
или предлог цена
30 јул 09:28Grealka Max

Mnogu malce koristena keramicki greaci 2 stepena 750w i 1500w sigurn...


800 МКД
или предлог цена
25 јул 08:06Elektricen kalorifer

Ispravna


600 МКД
или предлог цена
23 јул 17:32Tajfun 9kw

Nov voopshto ne koristen tajfun so jachina od 9 kw


200 €
или предлог цена
06 јул 14:02Roventa Duolio grealka

Roventa duolio 1000 1000w. Kako nova koristena 2 meseci. https://set...


4.800 МКД
или предлог цена
19 јун 17:12Grealka mala

So doagjanjeto na zimata se prodava mala grealka ispravna. Tel za kon...


500 МКД
или предлог цена
24 мај 12:04Tajfun - kalorifer

Prodavam dva tajfun - kaloriferi kupeni od Bane Air 2018 godina, kori...


8.000 МКД
или предлог цена
18 мај 19:20KALORIFER GREALKA BN-944 T

Olichno gree ------ i ladi 1500 W - ventilator so potenciometar ...


1.500 МКД
или предлог цена
29 апр 08:17Fenkoiler x18 industriski za greenje i ladenje

Opremata e od jugoslovensko poteklo So izmenuvaci so sitni lameli so...


10.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Калорифери

06 апр 12:26Industriski Kalorifer na PELETI

prodavam industriski kalorifer so topol vozduh za zagrevanje na hali ...


1.550 €
или предлог цена
27 фев 16:57Тајфун Хаваи

Тајфун Хаваи со подесива јачина од 10,8 и 6 kW, погоден за загревање ...


По Договор
или предлог цена
23 фев 22:14DIMPLEX KALORIFER GREALKA,KUPATILO,SOBA I TN

DIMPLEX FX20V KALORIFER E GLAVNO ZA GREENJE NA BANJA-KUPATILO,A MOZE ...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Калорифери

07 фев 13:45Led grealka kalorifer 750w novi!!

Redovna cena:2650 den 🔥🔥🔥🔥 xena na popust:2199🔥🔥🔥🔥 Подд...


2.190 МКД
или предлог цена
03 фев 09:58Elektricna grealka zidna 2000w novi!

Redovna cena:2.950 den 🔥🔥🔥🔥 cena na popust:2.299 den🔥🔥🔥🔥 ...


2.299 МКД
или предлог цена
03 фев 09:54Grijalica Fuego

Nov, nekoristen.


5.000 МКД
или предлог цена
27 јан 21:57Kalorifer grealka kvarcna elektricna novi !!

800w elektricna grealka Redovna cena 1950 den 🔥🔥🔥Cena na po...


1.650 МКД
или предлог цена
25 јан 15:50Fen grealka DYNAMIC

Redovna cena:2650 den 🔥🔥🔥 cena na popust:1699 den 🔥🔥🔥 Моќно...


1.699 МКД
или предлог цена
25 јан 10:36Се продава калорифер

Се продава калорифер, цена поволна добро зачуван! Телефон за конта...


1 €
или предлог цена
21 дек 14:47TAJFUN KALORIFER ТАФУН КАЛОРИФЕР

Нови тајфуни/калорифер на нафта со голема топлотна моќност 20kw -80...


30.000 МКД
или предлог цена
13 дек 17:24Flame Heater 900W - Aparat za zatopluvanje

🏠 Ослободете се од големите греалки кои зафаќаат многу простор. Ви г...


1.100 МКД
или предлог цена
01 дек 10:42Калорифер

Продавам трофазен калорифер 6KW со термостат користен една сезона. Ин...


100 €
или предлог цена
06 сеп 19:09Kalorifer kvarcen

kvarcen so tri greaci, ispraven


1.000 МКД
или предлог цена
20 авг 21:22Kalorifer KUMTEL-KS2035

kvarcen so tri greaci


1.000 МКД
или предлог цена
20 авг 21:21Handy Heater MINI kalorifer

✅Најбараната Handy Heater мини греалка која троши само 2 ден. на час ...


599 МКД
или предлог цена
22 дек 19:33Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам