Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
499 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Majstor za klimi

Vrsime sekakvi uslugi za vasite klimi -Montaza i Demontaza -Servisi...


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Воздушни завеси Bane Air

Се продаваат воздушни завеси Bane Air со ладење и греење, модел 1200 ...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Montaza i servis na klima uredi

Vrsime montaza, demontaza, antibakterisko cistenje, prodazba i servis...


1 €
или предлог цена
27 мар 14:01Промовирано

Sporet za parno 27kw Koper

Koper 27kw Vo odlicna sostojba


18.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:17Електричен котел на струја VIESSMANN Vitotron 100

Електричен котел на струја 8 kw најновиот модел на VIESSMANN.Котелот ...


500 €
или предлог цена
Денес 11:43Ruska sonda kotle vulkan 7 kw

Prodavam ruska podmornica kotle za parno od 5 do 7 kw do 70 kvadrati...


450 €
или предлог цена
Денес 11:00IZRABOTKA NA CELOSNA ISTALACIJA ZA PARNO GREENJE

izrabotuvam celosna istalacija za parno grenjee so site tipovi na mat...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:52Котел на дрва

Се продава котел Мегал Бујановац 40кв


45.000 МКД
или предлог цена
Денес 06:51  НОВ ОГЛАС

Kotel na peleti 21kw

Kotel za parno na peleti, 21kw koristen samo dve sezoni, zagreva 160m...


850 €
или предлог цена
Вчера 19:04Kotel za parno na peleti AURIGA 23KW

Se prodava kotel za parno greenje Auriga od Ecospar 23kw komplet so p...


45.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:13Kotel za parno Megal Котел за парно Мегал

Prodavam kvaliteten odlicen kotel Megal (Bujanovac) Kotelot e na drv...


580 €
или предлог цена
Вчера 18:10Radijatori algret resen

Prodavam radijatori aluminski Algreta 60 sm visina 1=25 rebr 1=16r...


4 €
или предлог цена
Вчера 13:07Alfa plam20 kw za parno

Alfata e korsten 4 sezonii e dobro zacuvana vredi dase vidi sonea odi...


6 €
или предлог цена
Вчера 13:07Kotel za panro na nafta so plamenik

Prodavam Kotel so plamenik na nafta Tel.070260927


550 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
600 €
Вчера 12:27Ekspanziona boca

Se prodava skoro nova tel 075932/313 cena po dogovor


30 МКД
или предлог цена
27 мар 18:53Kamin na pelet centralno

Kamin na pelet za centralno greanje Palazzeti 27kw Italianski 3 godin...


790 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
890 €
27 мар 13:42Paren kotel so brener za plin i nafta

Paren kotel so brener za plin i nafta. Italijansko proizvodstvo. Malk...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
900 €
25 мар 23:15Aluplast.alupex.crevo.podno.parno.pex.

Prodavam aluplast crevo italijansko. Unidelta I APE- ITALY. F16 -45...


1 МКД
или предлог цена
25 мар 19:08Radijator. Radijatori novi

Prodavam radijatori novi. Imame od site dimenzii POPUST Ekstra ...


65 €
или предлог цена
25 мар 19:08Gusan radijator so 10 rebra

Prodavam 3 gusani radijatori so po 10 rebra. Ispravni Cena 150den od...


1.500 МКД
или предлог цена
25 мар 09:19GRUNDFOS ALPHA 2

ALPHA 2 25-60-180 Nova ne koristena


1 €
или предлог цена
25 мар 08:52Radijatori algreta aluminski zdravi povolno

Ispravni komplet so ventili i drzaci 4 evra aluminski radijatori Algr...


4 €
или предлог цена
24 мар 21:21радијатори, печки на пелети, вентили за радијатори

Се продаваат по одлична цена панелни радијатори, радијаторски вентили...


1 €
или предлог цена
24 мар 09:01Alfa Term 20

Се продава Alfa Term 20 Цена: 350€ со простор за договор


20.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
24.000 МКД
21 мар 19:22RADIJATOR

Se prodavat dva koristeni radijatori, 20 i 18 rebra i eden za vo kupa...


11 МКД
или предлог цена
21 мар 15:17Панелни радиатори 100/120 cm

Се продаваат 3 панелни радиатори, исправни во супер состојба без греб...


65 €
или предлог цена
21 мар 11:03prodazba i montaza na parno greenje ( centralno greenje )

FIRE LAND е specijalizirana prodavnica za greenje, ladenje i peleti. ...


1 €
или предлог цена
21 мар 08:04Radijatori elektricen kotel 12kw ekspanziono lonce pumpi ***

elektricno kotle 12kw ekspanziono lonce pumpa za voda kontakt ...


1 €
или предлог цена
20 мар 12:06FAN COOLER

Se prodavaat fan cooleri idealni za toplovodno parno greenje i toplin...


120 €
или предлог цена
20 мар 10:15SE PRODAVA KOTEL NA DRVA (23kw)

Se prodava mnogu dobro zachuvan kotel na drva (Centrometal 23kw) so s...


1 МКД
или предлог цена
19 мар 23:12UPS za parno i solarno greenje

Novi UPS za pumpa za parno greenje i solarno so antifriz. UPS-te se s...


5.000 МКД
или предлог цена
19 мар 22:25Kotel za parno na drva i brener za nafta i cisterna 2 tona

Kotel za parno 400 evra Cisterna 2 tona 200 evra


400 €
или предлог цена
19 мар 19:16Brener na nafta

Se prodavaat dva breneri za nafta vo odlicna sostojba mnogu malce ...


150 €
или предлог цена
19 мар 09:44ALFA PLAM COMMO 21

Se prodava alfa plam commo 21kw so pelet. Korısteno 2 sezona. So odlı...


1.090 €
или предлог цена
18 мар 19:53Pumpa Grunfos

Nova pumpa Grundfos alpha 2 20-60 N150


10.000 МКД
или предлог цена
18 мар 12:00SE PRODAVA KOMPLET PARNO GRENJE

SE PRODAVA KOMPLET PARNO GREENJE 18kw - EL.-KOTEL. -PUMPA. -EKSPAN...


200 €
или предлог цена
18 мар 08:39Podavam brener za parno greenje Riello

Prodavam brener, nov ne otpakuvan marka Riello za nafta


4.000 МКД
или предлог цена
17 мар 09:45Ventili вентили за парно parno

Novi


10 €
или предлог цена
17 мар 09:22PELETI

Pellet a1 clasa


290 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
300 МКД
17 мар 09:06Brener na pregoreno maslo

Brener na pregoreno maslo


По Договор
или предлог цена
16 мар 22:41Grande 37kw Alfa Plam pelet

Se prodava kotelska sporet so pelet 37kw. Korısteno samo 2sezona. Odl...


1.390 €
или предлог цена
16 мар 21:04Ferolli Drvo-Pelet

Se prodava Ferollı sfl 5 so Brener za pelet Sun7 p12. Koristeno 3 sez...


1.500 €
или предлог цена
16 мар 21:03Ventili i dr.

Se prodavaat razni elementi, spojki, ventili itn. itn. za parno solar...


1 МКД
или предлог цена
16 мар 19:18Страна 1 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам