Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
499 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MONTAZA NA KLIMI/KLIMA UREDI

Vrsime montaza, demontaza, antibakterisko cistenje, prodazba i servis...


1 €
или предлог цена
26 мар 09:45Промовирано

Клима сервис,поправка,клими,хемиско,монтажа,фреон,клима уред

КОНТАКТ : 070-333-209 070-333-209 070-333-209 070-333-209 Компл...


600 МКД
или предлог цена
24 мар 13:18Промовирано

Majstor za klimi

Vrsime sekakvi uslugi za vasite klimi -Montaza i Demontaza -Servisi...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Ventili i dr.

Se prodavaat razni elementi, spojki, ventili itn. itn. za parno solar...


1 МКД
или предлог цена
16 мар 19:18Parno greenje

Prodavam kompletno funkcionalen i ispraven sistem za parno greenje. (...


40 €
или предлог цена
16 мар 12:58Kamini na drva i kotli za parno na drva

Se prodavaat novi kamini na drva i novi kotli za parno greenje na drv...


11.111 €
или предлог цена
15 мар 14:30Пумпа, котел 18kW и експанзиони лонец за електрично парно

Пумпа, котел 18KW и експанзиони лонец за електрично парно Во испра...


100 €
или предлог цена
15 мар 10:58ASTRA - šporet za parno so peleti

Prodavam EcoSpar ASTRA šporet za parno so peleti,vo odlicna sostojba ...


600 €
или предлог цена
14 мар 22:39Pumpa i boca 12l za parno

Pumpa i boca 12l za parno


70 €
или предлог цена
14 мар 19:18industriski stakleni termometri

8 parcinja Novo Se prodavaat vo komplet. 8x5=40


5 €
или предлог цена
14 мар 15:52Full Combi BA Pressure Regulator nov neupotreben

Full Combi BA Pressure Regulator nov neupotreben https://www.ebay...


3.500 МКД
или предлог цена
14 мар 11:36Profesionalen tim za parno greenje

Montazha na sekakov vid na parno greenje. 1.Radijatori 2.Podno ...


3 €
или предлог цена
13 мар 10:28WiFi Smart Termostat, Wi-Fi термостат

Се продава нов, погоден за котли на пелети, дрва, подно греење, центр...


5.500 МКД
или предлог цена
13 мар 09:50TOPLINSKA PUMPA BRUNO AIR 22,KW

Se Prodava Toplinska PUMPA BRUNO AIR 22,KW Nova so dve godini Garanci...


4.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.500 €
12 мар 19:53RADIJATOR

Se prodavat dva koristeni radijatori, 20 i 18 rebra i eden za vo kupa...


11 €
или предлог цена
12 мар 19:32parno greejne

Вршиме инсталација на сите видови системи за греење, електрични котли...


По Договор
или предлог цена
12 мар 10:12Izrabotka na kompletna instalacija na parno greenje

Вршиме инсталација на сите видови системи за греење, електрични котли...


По Договор
или предлог цена
12 мар 10:11Rezervar za nafta

Skoro nov


500 €
или предлог цена
11 мар 08:41професионлна монтажа на парно греење

Монтираме парно греење од било кој тип (подно, ѕидно.радијаторско, фе...


1 €
или предлог цена
11 мар 08:40parno greenje, solarno,парно греење, соларно

Монтажа на соларни колектори за топла вода со затворен и отворен сист...


1 €
или предлог цена
11 мар 08:40kotel za parno greenje

kotel central 15 od emo celje,se prodavaat i 3 aluminiumski radijato...


1 €
или предлог цена
11 мар 07:2224kw Kotel za parno greenje

Se prodava 24kw kotel za parno greenje, koristen edna sezona. So ...


250 €
или предлог цена
10 мар 22:51Podno greenje

Продажба и монтажа на грејни кабли за под плочки , во бетонски кошули...


1 €
или предлог цена
10 мар 08:16SOLARNO !!! SOLARNI !!! MONTAZA I PRODAZBA

MONTAZA I PRODAZBA NA SOLARNI SISTEMI ZA ISTITE DOBIVATE I DOKUMENTI...


17.000 МКД
или предлог цена
09 мар 21:32Parno greenje

Profesionalen tim za parno greenje izvedba na sekakov vid na instala...


1 €
или предлог цена
09 мар 09:30Kotel za parno na peleti

Se prodava kotel za parno na peleti za 100 m2 Kontakt: 075 476 950


1 €
или предлог цена
09 мар 09:19Parno greenje na struja

Se prodava parno greenje na struja , cel sistem pumpa kotel . Se prod...


1 €
или предлог цена
07 мар 19:17Prodavam radijatori

Radiator ALGRETA 36*60 -6rebra I 24*60 - 4 rebra komplet so d...


1.111 МКД
или предлог цена
06 мар 13:04Parno na struja 24kw

Potpolno funkcionalno, treba samo da se povrze na radijatori, mojknos...


350 МКД
или предлог цена
06 мар 10:05radijatori 580×3

gusani radijatori novi nekoristeni 580×3........ tel za kontakat 070 ...


7 €
или предлог цена
05 мар 18:27монтажа и сервис на парно греење

монтираме парно греење, подно радијаторско, ѕидно. котли на пелети...


25 €
или предлог цена
04 мар 21:00монтажа и сервис на парно греење

Монтираме секаков вид на парно греење. Подно, Ѕидно, Радијаторско, Ф...


25 €
или предлог цена
04 мар 21:00Продавам опрема за парно грење

Опрема за парно греење : -цистерна од 2 t за нафта -горилник -печ...


100 €
или предлог цена
04 мар 10:16CALEFFI Termozastiten Ventil

Sigurnosni termički ispusni ventil s osjetnikom i dvostrukom sigurnos...


50 €
или предлог цена
04 мар 08:33Pumpi za parno / Пумпи за парно ''Grundfos''

Се продаваат нови не користени пумпи за парно GRUNDFOS !! Тел за ко...


По Договор
или предлог цена
03 мар 14:06IZVEDBA NA INSTALACIJA ZA PARNO GREENJE

Vrsime izvedba na sekakov vid na parno greenje i servis na istite .


30 МКД
или предлог цена
03 мар 12:17Kotel na drva i jaglen

Kotelot e vo odlicna sostojba, cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
02 мар 21:30Se prodava kotel 18kw i 8 radiatori so razlicni dimenzii

Kotelot e 18kw, proizveden vo jugoslavia (mnogu malku koristen). komp...


500 €
или предлог цена
02 мар 20:24Radiatori

NOVI RADIATORI IZVADENI VOOPSTO NE SE KORISTENI NOVI!!! CENA PO DOGOV...


1 МКД
или предлог цена
02 мар 10:38Samoreguliracki green kabel

Заштита од замрзнување на цевки , олуци , водомери , вентили и др. со...


1 €
или предлог цена
01 мар 18:56Prodavam regulatorDN40 za parno greenje

Prodavam regulator DN40 za parno greenje cena 500 evra tel:071321939


500 €
или предлог цена
01 мар 18:54Prodavam regulatorDN50 za parno greenje

Prodavam regulator za parno greenje DN50 cena 500 evra tel.0713219...


500 €
или предлог цена
01 мар 18:52Котел за парно на струја

Продавам користен котел за парно на струја Ei ETK 24 kW, во одлична с...


7.000 МКД
или предлог цена
01 мар 17:52Страна 2 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам