Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1341 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ПРОДАЖБА НА НОВИ ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕДИ ЕФТИНО СО ГАРАНЦИЈА! !

Проектирање, продажба. сервис и изведба на разладни и грејни системи,...


16.999 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Klima servis Клима сервис se za klimi servis montaza cistenj

Klima Servis,se za klima,Prodazba na novi klimi Montaza,Demontaza,Ant...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

26 јул 18:35Промовирано

Pelet Peleti Пелет Пелети ENplus

АЛПИН ПЕЛЕТ A1 Состав : 100% бука (без кора и адитиви) Енергетска м...


176 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Пелети

Вчера 13:00Промовирано

SPORET ZA PARNO

Se prodava sporet MBS TERMOVULKAN MAGNUM na drva za parno greenje..


500 €
или предлог цена
Денес 12:49ŠPORET NA DRVA

Se prodavaat dva šporeti na drva dvete po 5000 denari.


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:43Термо Цер 6кв.

Исправна термо печка 6кв. Цена по договор. тел. 078 360 138


1 €
или предлог цена
Денес 12:34Termo pecka mnogu dobro socuvana AEG 6kW

Peckata e vo odlicna sostojba. So kompletna oprema (so postolje).


100 €
или предлог цена
Денес 12:26Pecka na drva, sporet

Se prodava trajno zarecka pečka na drva magma gus, ocuvana. Povolno.


2.300 МКД
или предлог цена
Денес 12:21Термо печка 3 киловати

Продавам термо печка од 3 киловати, користена но сочувана и во исправ...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:05Teremo pecka 4.5kw

Pecka e trofazna, dobro socuvana. Tel. 070 326 249


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:22Termo pecka CER 6kw Термо Печка ЦЕР

Se prodava termo.pecka od proizvoditel CER (fabrika Cacak). Peckata e...


100 €
или предлог цена
Денес 11:13TA Pecka 6KW

Peckata e kako nova vo potpolno ispravna sostojba.


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:45KOTEL NA DRVA SO VOZDUSNO GREENJE

Se prodava kotel na drva ednas samo proban so prenamena na peleti so ...


1.900 €
или предлог цена
Денес 09:23Шпорет за парно Alfa Term - 20

Се продава шпорет за поврзување на систем со радијатори заедно со цир...


27.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:04  НОВ ОГЛАС

Termo pecka 6kw Sloboda

Prodavam termo pecka vo odlicna sostojba so postolje na trkalca.


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:01Alfa plam 27

Kotelot e vo odlicna sostojba se prodava so ekspanzipazionen sad i pu...


550 €
или предлог цена
Вчера 21:31Продавам термо печка АМГ, termo pecka AMG

Продавам термо печкa модел (AMG). 1. AMG термо печка 3.5kw. 2. На п...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:05Termo pecka 6kw

prodavam termoakomulaciona pecka 6ka vo ispravna sostojba


50 €
или предлог цена
Вчера 18:45Termo Pecka - 5KW - Термо Печка

Се продава термо печка Слобода, со снага 5KW.


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:38Prodavam termo pecka 3.5

Prodavam polovna termo pecka ELIND 3.5 ka vo odlicna sostojba. Cena p...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:41Termo pecka

Termo pecka vo ispravna sostojba stara preku 100 godini kupena od Ger...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:59Kotel parno

Kotelo e gusen 27kw


21.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:31Se prodava sporet namenet za parno greenje

Se prodava sporet za parno greenje dobro socuvan alfa 120


350 €
или предлог цена
Вчера 13:49  НОВ ОГЛАС

Etazen kotel 24kw italijansko proizvodstvo

Etazen kotel na cvrsto gorivo (drva, kumur, briketi) so dve mesta za ...


150 €
или предлог цена
Вчера 13:47Alfa Plam Шпорет Шпоре Spore Sporet

Се продава шпорет Алфа Плам исто како ново, како да не е воопшто кори...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00Se prodavam sporet na drva

Se prodava sporet na drva Soretot e malku koristen, ima funkcionalna...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:33Kamin Pryti 10kw

3 sezoni e koristeno


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 07:46Se prodava termo pecka

Se prodava termo pecka sloboda vo ispravna sostojba.


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 07:28Termo pecka / термо печка 6/kw

Peckata e vo solidna sostojba


4.000 €
или предлог цена
30 јул 22:25Alfa plam 70

Sporetot e vo odlichna sostojba nema korozija vredi da se vidi Ko...


8.000 €
или предлог цена
30 јул 20:03Termo Pecka AEG MagnoHrom Kraljevo 4.5 KW

Se prodava ispravna, mnogu malku koristena Termo Pecka AEG MagnoHrom ...


4.500 МКД
или предлог цена
30 јул 19:57Термо печка ЦЕР 6 KW

Продавам термо печка ЦЕР 6 KW поволно


3.000 МКД
или предлог цена
30 јул 18:51Kamin na drva so parno

Se prodava kamin na drva so parno i nov kotel kako rezerva.Kaminot e...


15.000 МКД
или предлог цена
30 јул 18:25Alfa plam term 20

Sporetot e koristen 2 godini, I e odlicen.plus ima resetka za posilno...


350 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
400 €
30 јул 18:12Sporet na drva

Se prodava sporet na drva


3.500 МКД
или предлог цена
30 јул 17:27Sporet na drva

Se prodava sporet na drva


3.500 МКД
или предлог цена
30 јул 17:27печка за греење

печка за греење на EKO гориво Watt Star произведена во Jапонија нова ...


1 €
или предлог цена
30 јул 16:07Термо Печка

Термоакомулациона Печка cer 3.5 kw солидно сочувана и малку корист...


50 €
или предлог цена
30 јул 12:47Alfa Plam 20kw

Se prodava mnogu socuvan alfa plam sporet za parno, raboten 4 sezoni!...


22.500 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
22.550 МКД
30 јул 12:24Термо печка / Termo pecka 3.5 kV

Се продава термо печка 3.5 kV, економична, одлично работи.


2.500 МКД
или предлог цена
30 јул 11:11Termo Pecka CER ispravna 4.5kw

Se prodava ispravna termo pecka CER 4.5kw vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
30 јул 10:01Termo pecka 5ka

Peckata e vo ekstra sostojba ispravni si raboti ne e voopsto ostetena...


3.500 МКД
или предлог цена
30 јул 09:28CENTRAL 23

Kotel na drva a moze da se kombinira so nafta.Kotelot e odlicno socuv...


1 €
или предлог цена
30 јул 08:26Страна 1 од 34

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам