Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
244 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

РАСПРОДАЖБА НА РАЗНИ ВИДОВИ НА ЛУСТЕРИ!!!

Се продаваат разни видови на лустери на големо или мало. Лустерите се...


По Договор
или предлог цена
23 јун 21:20Промовирано

Prodavam pet lusteri

Prodavam 2 nekoristeni i 3 koristeni lusteri site 5 zaedno 4.0...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

16 јун 11:05Prodavam nov luster

Lusterot ne e voopshto koristen. Se prodava poradi zgreshena boja.


2.000 МКД
или предлог цена
13 јун 14:12Prodavam Luster za Trpezarija KOMBINACIJA MEDIJAPAN,METAL

PRODAVAM LUSTER ZA TRPEZARIJA KOMBINACIJA MEDIJAPAN,METAL I STAKLO CE...


1.500 МКД
или предлог цена
13 јун 08:04Golem Luster za dnevna soba

Lusterot e ekstra socvan kako nov vintidz stil


60 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

12 јун 17:14Lusteri od drvo po naracka

Се продаваат лустери од дрво, само по нарачка, големите 100 евра, мал...


60 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

12 јун 17:09DRVENI LUSTERI SO EKSTRA CENI

LUSTERI SO EKSTRA CENI NA GOLEMO I MALO


1.550 МКД
или предлог цена
12 јун 01:14LUSTERI NOVI MODELI BELI I CRNI NA GOLEMO I MALO

NOVI LUSTERI SO 3 SISINJA


2.300 МКД
или предлог цена
12 јун 01:13Luster - Nov

Se prodava Nov luster i istiot ne e koristen po YUS standard so odlic...


111.111.111 МКД
или предлог цена
11 јун 17:36Prodavam germanski luter

Prodavam germanski luster sliki vo prilog.Za istiot ima i sjalicki.Ce...


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

10 јун 07:11Lusteri 2 led 3 brzini kako novi

Se prodava 2 lusteri isti led so 3 brzini mala svetlina sredna svetli...


2.000 МКД
или предлог цена
09 јун 14:08se prodava

luster murano staklo 55cm


6.900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

07 јун 08:12Lusteri drveni so 3 topki stakleni

Lusteri drveni so 3 topki stakleni Edniot e so 3ta razlicna stakle...


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

06 јун 18:12Luster led luksuzen

Luksuzen luster namalen od 4800 na 2500.Golem izbor i na drugi luster...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

05 јун 14:37Luster luksuzen

Nov luksuzen luster namalen od 4200 na 1800.Se podesuva visina i siri...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

05 јун 14:31Лустери

Продавам перфектно сочувани: ◇ канделабри - нови некористени - со...


1 МКД
или предлог цена
04 јун 11:57Lusteri,plafonjerki,svetla..

Slika 1,2 i 3 visecki luster so 3 caski,se podesuva visina,namalen od...


700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

03 јун 15:37Lusteri luksuzni na pola cena

Luksuzni lusteri na pola cena,od 3600 namaleni na 1700.Eden golem 170...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

03 јун 15:36Luster nov luksuzen

Se prodava nov luksuzen luster namalen od 4900 na 2800.Dukjanot e zat...


2.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

03 јун 15:32Zidni svetla luksuzni,lusteri

Golem izbor na zidni svetla,lusteri,vgradni svetla za u gips,vodootpo...


250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

03 јун 15:31Lusteri novi na pola cena

Golem izbor na lusteri,vgradni svetla za u gips,plafonjerki,zidni sve...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

03 јун 15:31Lusteri novi rasprodazba

Dukjanot e zatvoren i se prodavaat po eftini ceni.Golem izbor na plaf...


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

03 јун 15:30Lusteri,svetla na pola cena

Dukjanot e zatvoren i svetlata se prodavaat otprilika na pola cena.Im...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

03 јун 14:52Luster

Se prodava luster kupen od germanija pred 3 meseci 120 evra, a se pro...


50 €
или предлог цена
02 јун 22:31Se prodavaat lusteri

Se prodavaat lusteri so cena od 1000 den., a dvata 1600


1.000 МКД
или предлог цена
02 јун 14:20Lusteri

Cena po dogovor.


300 МКД
или предлог цена
01 јун 19:31Plafonerki lusteri

Prodavam plafonerki Mala300 denari Sredna600denari Golema800denar...


200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

01 јун 14:03Lusteri

Lusteri za dnevna soba


4.500 МКД
или предлог цена
01 јун 04:33Plafonjerki

Se prodavaat 2 dobro socuvani koristeni plafonjerki. Cena 300 dena...


300 МКД
или предлог цена
30 мај 21:15Plafonjerka

Se prodava odlicno socuvana plafonjerka


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

28 мај 23:43nov eglo

prodavam novi eglo lusteri i neonki


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

28 мај 23:25Luster za plafon. Plafonjerka.

Skoro nova lamba za na plafon - tavan. Luster - plafonjerka.


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

26 мај 10:06Skoro nova lamba za plafon tavan zid

Skoro nova lamba luster za plafon tavan zid. Komplet so sijalici.


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

26 мај 10:06Skoro novi lambi za plafon tavan zid

Skoro novi lambi za na plafon tavan zid mebel. Komplet so sijalica. C...


300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

26 мај 10:06ЛУСТЕРИ ОД БАМБУС

УНИКАТНИ ЛУСТЕРИ ОД БАМБУС НАПТАВЕНИ РАЧНО ОД ЕКОЛОШКИ МАТЕРИЈАЛИ


800 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

26 мај 08:52Moderen luster, led

Se prodava extra socuvan led luster so 8 kristalni "epruveti" Po po...


3.000 МКД
или предлог цена
25 мај 17:54Лустер

Се продаваат лустери во исправна состојба.


По Договор
или предлог цена
23 мај 18:12Lusteri

Eden luster kako na slikata i plus eden stranicen ist model pomala di...


2.500 МКД
или предлог цена
22 мај 21:51Lusteri

Luster po 25€


25 €
или предлог цена
20 мај 10:14Luster

Se prodavaat lusteri kompletno zacuvani bez niedna mana, ne se ni skr...


500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
600 МКД
18 мај 18:28Se prodavaat dva lustera

Se prodaavat dva odlicni lustera za dnevna soba kujna trpezarija cena...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

18 мај 12:18Страна 2 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам