Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
243 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

РАСПРОДАЖБА НА РАЗНИ ВИДОВИ НА ЛУСТЕРИ!!!

Се продаваат разни видови на лустери на големо или мало. Лустерите се...


По Договор
или предлог цена
23 јун 21:20Промовирано

Luster

Se prodava luster Neosteten Inf 078256358


2 €
или предлог цена
11 мај 12:36Luster

Se prodava mnogu malku koristen luster.


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

07 мај 21:28Старински лустери од месинг, дрво и вистински кристали

Старински лустери од месинг, дрво и вистински кристали, можете да ги ...


По Договор
или предлог цена
07 мај 13:00Luster

Ukrasen luster so Kristali Dužina 80cm Širina 30cm


4.000 МКД
или предлог цена
05 мај 18:19LUSTERI

PRODAVAM 2 LUSTERI 500 DENARI KOMAD.TELEFON ZA KONTAKT 070 239 561 JA...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

03 мај 20:02luster skoro nov

skoro nov luster kupen po greska, mnogu malku koristen se prodava pov...


5.500 МКД
или предлог цена
03 мај 14:08Prodavam 2lusteri extra hitno

Prodavam2 lusteri extra hitno doneseni od avstrija extra 3000 dvata v...


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

29 апр 14:44LUSTERI UNIKATNI NOVI MODELI EXTRA CENI

Novi unikatni lusteri na pazarot. Vi stoime na raspolaganje so razlic...


2.000 МКД
или предлог цена
27 апр 04:50Se prodava Luster Лустер

Продавам Лустер Сијалица за детска соба/терпезарија НОВ купен пред ед...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

24 апр 12:47DETSKI LUSTER -- HELLO KITTY --

DETSKI LUSTER HELLO KITTY


700 МКД
или предлог цена
20 апр 18:53Лустер Чист Бакар

Лустерот е чист бакар не е многу користен и е доста сочуван. Произвед...


6.000 МКД
или предлог цена
15 апр 00:41SINA SPOT 30W ARMATURA

Лед спот сијалиците нудат лесен начин да заштедите пари и да го разуб...


650 МКД
или предлог цена
10 апр 09:26Lusteri

Dva lusteri vo dobar sostojba


2.000 МКД
или предлог цена
08 апр 12:04Lusteri

Prodavam dva lustera so po pet stakleni glavi. Edniot e ukrasen so po...


1.500 МКД
или предлог цена
03 апр 18:37Luster za detska soba

Luster Massive za detska soba vo odlicna sostojba


2.500 МКД
или предлог цена
31 мар 21:012 lusteri za 1400 den.

Lusterite se se okrugli neonski sijalici. Moze i prodazba oddelno (p...


1.400 МКД
или предлог цена
30 мар 11:56Plafonjerki na pola cena

Dukjanot e zatvoren i plafonjerkite se prodavaat na pola cena.Cenite ...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

29 мар 16:30Vgradni svetla novi rasprodazba,lusteri

Golem izbor na novi luksuzni vgradni svetla.Dukjanot se zatvori pa ce...


50 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

29 мар 16:21Visecki lusteri na pola cena

Golem izbor na lusteri,zidni svetla,vgradni svetla za u gips,vodootpo...


350 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

29 мар 16:20Lusteri luksuzni rasprodazba na pola cena

Dukjanot e zatvoren i se prodavaat po eftini ceni.Golem izbor na plaf...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

29 мар 16:18Безжичен паметен прекинувач за Wi-F Smart switch

Tuya switch Wi-Fi е безжичен далечински управувач за електрични уреди...


550 МКД
или предлог цена
28 мар 23:48Лустер Орион позлатен 24К со Swarovski кристали

Во беспрекорна состојба Висина 145цм Дијаметар 110 цм Сијалични ме...


4.950 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

28 мар 10:54LUSTER

Lusterot e Nov, nekoristen


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

25 мар 23:34LUSTERI NOVI MODELI BELI I CRNI NA GOLEMO I MALO

NOVI LUSTERI SO 3 SISINJA


2.300 МКД
или предлог цена
17 мар 00:05LUSTERI NOVI SO EXTRA CENI

NOVI LUSTERI SO EXTRA CENI


1.550 МКД
или предлог цена
17 мар 00:03Eglo luster

Prodavam Eglo luster


4.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

14 мар 13:16Lusteri

Lusterite se stari 4 godini. Se prodavaat zaradi renoviranje. Lust...


1 МКД
или предлог цена
12 мар 18:17KNIXHULT Лустер / бамбус / ИКЕА

Карактеристики на производот: > Материјал: бамбус, безбоен лак > Бо...


3.050 МКД
или предлог цена
05 мар 10:33Кристален лустер за цркви

Изработуваме разни кристални лустери за цркви, манастири, џамии, угос...


950 €
или предлог цена
02 мар 12:25novi konopni lusteri

novi konopni lusteri so edna fasonka 499 denari so dve fasonki 69...


499 МКД
или предлог цена
01 мар 15:02Изработка на месингани полиелеи

Изработуваме месингани полиелеи во автентичен македонски стил за цркв...


1.999 €
или предлог цена
27 фев 18:28Izrabotka na kristalen luster / lusteri

Изработуваме кристални лустери кои перфектно ќе го оплеменат вашиот п...


999 €
или предлог цена
27 фев 18:282 Лустери со 4 и 6 сијалици.Lusteri so 4 i 6 sijalici.

Лустерите се продадени ,останати се само 4 те стаклени чашки.Чашките ...


400 МКД
или предлог цена
22 фев 20:59Luster

Luster so tri caski koj moze da se iskoristi i kako stolna lamba.Cena...


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

17 фев 18:51Svetla zidni,lusteri

Zidni lusteri ceni od 200 do 400 denari,zavisi koi i zavisi kolku kom...


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

17 фев 18:39Lusteri,svetla,plafonjerki..

Lusteri na pola cena.Dukjanot e zatvoren i se prodavaat po eftini cen...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

17 фев 18:39Luster

Nov luster


990 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

08 фев 01:42Luster, 2 parcinja

Luster, 2 parcinja vo dobra sostojba


2.000 МКД
или предлог цена
06 фев 21:40Lusteri NOVI

Novi nekoristeni Kontakt: 078323726 ceni oddelno: 40evra, 30evra ...


1.500 МКД
или предлог цена
01 фев 06:20Fener lamba luster

Klasicen interesen luster vo izgled na fener so obicna sjalica 220v.


1.100 МКД
или предлог цена
23 јан 16:28Страна 3 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам