Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
171 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

LED 15 i 20W Plafonki Vgradni

Se prodavaat 12 parcina 15W vgradni LED Plafonki odlichen kvalitet i ...


300 МКД
или предлог цена
Вчера 20:31LED Plafonki 18W Vgradni

Se prodavaat 18W LED Plafonki vgradni 30x30cm 6500K ladno bela svetli...


320 МКД
или предлог цена
Вчера 20:31LED Уличен Рефлектор 100W IP65

ЛЕД Уличен Рефлектор 100W IP65 НОВ. Одличен квалитет, водоотпорен. За...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:31ИЗРАБОТКА НА СЕКАКОВ ВИД LED РАСВЕТ, ТРАКИ, ОГЛЕДАЛА.. ШТИП

Секаков вид на ЛЕД траки Огледала со заднинско осветлување за wc/hodn...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:13Се продават половни лед цевки

Лед цевки 60 цм комплет со светилка.. 60-тина парчиња .. плус 5 вгра...


60 МКД
или предлог цена
Вчера 15:15Led Nov od Germanija od Paul Neuhaus.de

Se Prodava NOVA Nekoristena Vo originalno pakuvanje so dokumenti i s...


По Договор
или предлог цена
25 ное 15:50SOLAR LED LIGHT 100% ZASTEDA NA STRUJA 200w 300w 400w

ULICNI SOLARNI LED LAMPI - BESPLATNA SVETLINA MNOGU KVALITETEN I P...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

25 ное 10:14Kako novi,vo kutija,malku koristeno osvetluvanje,evtino!

Se prodava odlicno socuvano,malku koristeno, plafonsko osvetluvanje,8...


1 €
или предлог цена
23 ное 19:32Napojuvanje za LED Lenti 12V / 150W

Prodavam dve neotpakuvani Napojuvanja za LED Lenti : 12V /150W Mod...


1.200 МКД
или предлог цена
23 ное 01:45LED LASER PROJECTOR DJ DISCO LIGHTSHOW ZABAVА KAFIC IGROTEKA

Нови лед ротирачки LASER , кој може да се користат во разни прилики и...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

22 ное 18:37led reflektori 20w

NOVI led reflektori 20w 30w 50w 100w odlicen kvalitet 20w 399 den...


399 МКД
или предлог цена
21 ное 14:46LED Trafo 40A 200W x2

Се продава 1 трафо 5V 40 амперски до 200W приклучоци на лед траки-лен...


1.000 МКД
или предлог цена
19 ное 09:55Led Nov od Germanija od Paul Neuhaus.de

Se Prodava NOVA Nekoristena Vo originalno pakuvanje so dokumenti i s...


По Договор
или предлог цена
18 ное 15:59DOMASNI APARATI LUSTERI I PRAVOSMUKALKI

LUSTERI OBICNI I LED


1 €
или предлог цена
18 ное 12:41LED PANELI

LED PANELI LED SVETLA VNATRESNI I NADVORESNI PANELI SEKOJA DIMENZIJA ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

18 ное 09:35LED FENER ZA ZASTITA OD DIVI ZIVOTNI DO1000m2

- LED FENERI ZA ZASTITA OD SEKAKVI DIVI ZIVOTNI SO OSVETLUVANJE I TRE...


1.200 МКД
или предлог цена
17 ное 18:24LED SVETLA

LED PANELI PREMIUM QUALITY . . . AKCIJA!!! LED SVETLA VNATRESNI ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

17 ное 12:55LED SIJALICI E14 - 5W - 4000K!!!

077-940-500 Prodavam novi led sijalicki E14 - 5W - 4000K na golemo 1...


9.000 МКД
или предлог цена
14 ное 15:03Smart RGB Led Lenta 5metri- menuva boi preku Android Telefon

novi led lenti so dolzina 5 metri.... Moze da se kontrolira preku da...


1.200 МКД
или предлог цена
11 ное 00:54Лед led neonki cevki 120cm

Лед неонка 18w 6500k


80 €
или предлог цена
03 ное 21:22Лустер

Се продава лустер стар 1 година,одлично сочуван, како нов... 071/528-...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

02 ное 17:31Bluetooth muzicka (led) sijalica

Novi Bluetooth Muzicki Sijalici za poveke od 5 kupeni po 350den nad...


400 МКД
или предлог цена
31 окт 21:38Prodavam LED lenti 5 metri 300 diodi so dalecinsko i adapter

Високо квалитетна самолеплива ЛЕД лента. Должина 5 метри,300 Диоди т...


800 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

30 окт 20:34Audi, VW, Mercedes, Honda...

Лед светло 5 волти микро усб, ноќна лампа, троши помалку од 1W. Диме...


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

29 окт 20:42Лед лента 220v 15w бела водоодпорна cиликонска заштита

1m do 20m = 150 den 20m do 50m = 135 50m do 100m=120 den cиликонс...


120 МКД
или предлог цена
29 окт 12:59Лед лого , led logo.

Лед лого микро усб 5 волти, ноќна лампа. Димензии 120мм x 120мм. Le...


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

22 окт 18:49LED SOLARNI LAMPI - 100% ZASTEDA NA STRUJA 100W 200W 300W

ULICNI SOLARNI LED LAMPI - BESPLATNA SVETLINA MNOGU KVALITETEN I P...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

21 окт 11:05LED DRL SVETLA VO POVEKE BOI VODOOTPORNI (LED SVETLO)

Нови LED DRL светла со голема моќност и произведени според најновата ...


400 МКД
или предлог цена
18 окт 11:17LED SVETLA

LED PANELI LED SVETLA VNATRESNI I NADVORESNI PANELI SEKOJA DIMENZIJA ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
50 МКД
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

13 окт 22:02RGB LED Lenta so 16 razni boi na dalinsko - 5 Metri

Led lenta so 16 razlicni boi koi se kontroliraat so dalecinsko, plus ...


500 МКД
или предлог цена
13 окт 10:44LED SIJALICI

PRODAVAM LED SIJALICI 200 DENARI KOMAD ,TELEFON ZA KONTAKT 070 239 56...


200 МКД
или предлог цена
03 окт 00:20Led Feneri koristeni

Fenerite se koristeni i se vo dobra sostojba! Cenata e za dvata fener...


3.000 МКД
или предлог цена
02 окт 15:03LED POWER BLUE RED WHITE GREEN 1W

3.6V, 350mA, 20-30lm, 460-465K, 1W, Power Лед Диода


45 МКД
или предлог цена
02 окт 07:56LED RGB REFLEKTORI 50 WAT

LED RGB REFLEKTORI SO REMOTE CONTROL 10 wat 20 euro 30 wat 35 euro...


2.200 МКД
или предлог цена
02 окт 07:55Лед панел led panel vgraden 600x600

2 нови некористени лед панели. Едниот е со панично светло во случај н...


1.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 15:00Лед светло. Led svetlo micro usb 5v.

Лед светло 5 волти, троши помалку од 1W. Димензии 120мм x 120мм. Le...


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

30 сеп 07:14NOVO LED LENTI RGB 5050 SO USB PRIKLUCOK

Prodavam led lenti RGB 5050 so usb priklucok,kontroler I dalecinsko s...


800 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

14 сеп 09:26Novi LED sijalici А+ класа doneseni od Germanija.

Нови лед светла енергетска А+ класа донесени од Германија. (основа ал...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

01 сеп 08:40Led panel krug - kocka paneli, Лед ленти.

NOVO NA PAZAROT - LED PANELI. LED traki, LED sijalici www.faceboo...


60 МКД
или предлог цена
30 авг 00:32Ambientalna LED Lampa za Bazen - i bilo kade pod voda

Ova lampa raboti so 3 mali AAA baterii, i e vodootporna.. Ima dale...


500 МКД
или предлог цена
15 авг 18:04Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам