Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
183 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

LED RGB REFLEKTORI 50 WAT

LED RGB REFLEKTORI SO REMOTE CONTROL 10 wat 20 euro 30 wat 35 euro...


2.200 МКД
или предлог цена
27 апр 04:49Osvetluvanje na Benzinski Pumpi

МОДЕРНО И ЕФИКАСНО РЕШЕНИЕ ЗА ОСВЕТЛУВАЊЕ НА БЕНЗИНСКА ПУМПА. Конвенц...


75 €
или предлог цена
27 апр 04:48Led osvetluvanje za Hali i Benzinski Pumpi indudtrial

Led osvetluvanje 150 wat 2 god garancija moze i montaza naj niski ceni


125 €
или предлог цена
27 апр 04:44Prodavam LED lenti 5 metri 300 diodi so dalecinsko i adapter

Високо квалитетна самолеплива водоотпорна ЛЕД лента. Должина 5...


1.400 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

22 апр 11:21novi led diodi RGB 5m

Лентата е долга 5 метри, можете да ја сечете доколку ви е предолга, с...


499 МКД
или предлог цена
20 апр 16:04Led lambi (samoleplivi)

Prodavam led lambi (samoleplivi) Rabotat na baterii CENA - 100 de...


100 МКД
или предлог цена
11 апр 20:26Соларни светилки

Има само уште 2 парчиња на лагер од производот (бела светлина). Гл...


199 МКД
или предлог цена
10 апр 13:27LED MODULI 12V 1.5W SAMSUNG

LED MODULI 1.5W I 2W DOBRI CENI SAMSUNG CHIP


45 МКД
или предлог цена
10 апр 09:2650W 220V Бели LED Chip-ови

Идеални за рефлектори, работат директно на 220V , не треба никакво на...


199 МКД
или предлог цена
07 апр 09:12Luster

Se prodava luster 075 30 45 40


2.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

29 мар 19:08led diodi rgb 5m

Лентата е долга 5 метри, можете да ја сечете доколку ви е предолга, с...


499 МКД
или предлог цена
22 мар 16:36Моќен LED рефлектор со соларно полнење и сензор на движење

===================================== ПРОМО!!!! ♨♨♨ ЗА САМО 399ДЕН ...


399 МКД
или предлог цена
22 мар 13:55TOMAX 645W Foldable Dimmable LED Grow Light - За Раст и Цвет

TOMAX 645W ЛЕД е линеарен ЛЕД панел кој произведува висок PPF (фотоси...


79.300 МКД
или предлог цена
18 мар 14:33Apollo 4 LED (180W) - LED светло за раст и цветање

Високи перформанси и оптимизиран за PAR! Растенијата растат п...


13.660 МКД
или предлог цена
18 мар 14:33LED 300W - LED светло за раст и за цветање

Целиот спектар на LED диоди обезбедуваат одлична покриеност и максима...


6.570 МКД
или предлог цена
18 мар 14:33LED 600W - LED светло за раст и за цветање

Целиот спектар на LED диоди обезбедуваат одлична покриеност и максима...


13.140 МКД
или предлог цена
18 мар 14:33Led reflektori

Se prodavaat led reflektori 2 parcinja so shina dolga 2 metra i so po...


2.300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

17 мар 20:15Led kanali aluminiumski aluminijumski

Aluminski led kanali so mlecna pvc pokrivka 23mm sirina 10mm visina...


5 €
или предлог цена
04 мар 16:57Лустер / Luster

Се продава лустер во одлична состојба (10 пати уклучен). Има 3 разли...


6.999 МКД
или предлог цена
20 фев 23:5312W ЛЕД Сијалици со сензор на движење 85-265V AC

Најниска цена а највисок квалитет е нашиот приоритет! Имаме на лагер...


249 МКД
или предлог цена
06 фев 11:08LED Ламба со соларно полнење и сензор на движење

===================================== | Карактеристики за производот...


249 МКД
или предлог цена
06 фев 11:08Led paneli Лед панели krug / kocka

Prodazba na LED paneli ugradni / nadgradni / visecki sajla. www.face...


90 МКД
или предлог цена
31 јан 01:33LED POWER BLUE RED WHITE GREEN 1W

3.6V, 350mA, 20-30lm, 460-465K, 1W, Power Лед Диода


45 МКД
или предлог цена
01 јан 17:29LED LASER PROJECTOR DJ DISCO LIGHTSHOW ZABAVА KAFIC IGROTEKA

Нови лед ротирачки LASER , кој може да се користат во разни прилики и...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

31 дек 17:585050 RGB LED ленти 5 метра со WiFi

ПРОМОЦИЈА!!!! ЗА САМО 1200 ДЕНАРИ! ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ! WiFi RGB ленти ...


1.199 МКД
или предлог цена
31 дек 12:45ZIDNI LAMBI, LUSTERI, DETSKI TELA, LED SVETLA, FENERI

Se sto vi treba za vasiot dom vnatresno i nadvoresno osvetluvanje i s...


По Договор
или предлог цена
31 дек 07:11Led panel krug - kocka paneli, Лед ленти.

NOVO NA PAZAROT - LED PANELI. LED traki, LED sijalici www.faceboo...


60 МКД
или предлог цена
31 дек 07:10IKEA SVETILKI

RAZNI SVETILKI OD IKEA


1 €
или предлог цена
18 дек 21:00Брз конектор за лед и друго

Брз лед конектор за повеке намени


190 МКД
или предлог цена
18 дек 19:02Bela LED traka samolepliva 5m so adapter

LED Traka so adapter 5 metra bela boja Link: https://www.nikomtrade....


400 МКД
или предлог цена
16 дек 18:07Ламба / Lamba

Се продава ламба во одлична состојба (10 пати уклучена). Има 3 разли...


6.999 МКД
или предлог цена
07 дек 01:20Multicolor Led projector

Za vasata dnevna,spalna,za novogodisnite praznici


400 МКД
или предлог цена
03 дек 18:51Kvalitetna Full RGB LED Lenta - 4 Metra - Nova - ЛЕД Лента

Prodavam nekoristena led lenta RGB, so 7 osnovni boi vklucitelno i be...


300 МКД
или предлог цена
29 ное 01:00OSRAM Лед цевки

НОВИ ВИСОКОКВАЛИТЕНИ OSRAM ЦЕВКИ Карактеристики: *ОСРАМ ЛЕД ЦЕВКА...


1 МКД
или предлог цена
25 ное 08:18Led spot 7w so 3 boi

Led spotovi so 3 boi belo toplo belo i zolti so garancia F60mm


115 МКД
или предлог цена
11 ное 13:43LED Osvetluvac na fasada 20W 6500K IP65

ЛЕД Осветлувач на фасада. Должина 1 метар, заштита IP65, 6500K боја н...


1.500 МКД
или предлог цена
09 ное 21:23LED Trafo 40A 200W x2

Се продава 1 трафо 5V 40 амперски до 200W приклучоци на лед траки-лен...


1.400 МКД
или предлог цена
09 ное 21:23LED Paneli 24W Vgradni 7X

ЛЕД Панелки вградни КРУГ бела светлина 6500К 7 x 24W , една 200ден


200 МКД
или предлог цена
09 ное 21:22LED Armaturi 220V

Се продаваат ЛЕД арматури светлечки со ленти(алуминиумска основа) 120...


1 МКД
или предлог цена
07 ное 20:46SVETLO ZA RASTENIJA

Najgolem izbor na svetla za rastenija


999 МКД
или предлог цена
05 ное 14:47Страна 2 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам