Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
179 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

РАСПРОДАЖБА НА РАЗНИ ВИДОВИ НА ЛУСТЕРИ!!!

Се продаваат разни видови на лустери на големо или мало. Лустерите се...


По Договор
или предлог цена
23 јун 21:20Промовирано

РЕФЛЕКТОРИ НА БАТЕРИИ

РЕФЛЕКТОР НА БАТЕРИИ СО 4 РАЗЛИЧНИ


6.990 МКД
или предлог цена
30 сеп 12:56Фасадно осветлување ГУ10 Спот

Понуда на Фасадно осветлување - избор на боја црна и сребрена. Корист...


999 МКД
или предлог цена
30 сеп 12:51Се продаваат нови сијалици

Се продаваат 2 вградни сијалици оригинал марка Philips, купени по гр...


1.200 МКД
или предлог цена
16 сеп 19:51UV ANTIVIRUSNA LAMPA СТОП КОРОНА

ИСЧИСТЕТЕ ГО ВАШИОТ ДОМ ИЛИ БИЗНИС ОД ШТЕТНИТЕ ВИРУСИ И БАКТЕРИИ ЗА С...


2.999 МКД
или предлог цена
15 сеп 16:54КАБЕЛ СО СВЕТИЛКИ

НАЈДОБРА ПОНУДА НА МЕГАПОПУЛАРНИТЕ ВОДООТПОРНИ КАБЛИ СО ФАСОНКИ 7,5М ...


999 МКД
или предлог цена
15 сеп 16:53LED SIJALICI

PRODAVAM LED SIJALICI 200 DENARI KOMAD ,TELEFON ZA KONTAKT 070 239 56...


200 МКД
или предлог цена
11 сеп 22:27Solaren LED reflektor so senzor

Надворешен соларен LED рефлектор со сензор. ✅ LED моќност - 0,55W/...


350 МКД
или предлог цена
02 сеп 11:3910W LED RGB vodootporni reflektori

Се продават ЛЕД Рефлектори, РГБ 16 разни нијанси, далечинско управува...


980 МКД
или предлог цена
31 авг 22:44Povolno

Tri lusteri komplet koristeni 1 godina


3.000 €
или предлог цена
25 авг 22:38LED SIJALICKI PO NAJNISKA CENA!!!!!!!

Prodavam plafonski led sijalicinja idealni za ZVEZDENO NEBO imam 3 go...


100 МКД
или предлог цена
22 авг 14:42Armaturi so 4x LED Neonki 60cm

Вградна и надградна арматура со 4 неонки 60cm. 60x60cm. 4x ЛЕД Неонк...


900 МКД
или предлог цена
03 авг 12:11NAVLINGE LED ламба со клип / ИКЕА

Код на производ: 704.498.88 Карактеристики на производот: > Матер...


1.160 МКД
или предлог цена
30 јул 14:56Reflektor led so solaren na senzor

Solarna Lampa so Senzor so 40diodi ☑️AKCISKA CENA: 499denari ⤵️...


499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

14 јул 14:09Соларна ЛЕД сијалица (Solarna LED svetilka)

ЛЕД светилка со соларен фотоволтаичен панел и многу моќен рефлектор. ...


490 МКД
или предлог цена
09 јул 13:38RGB LED Лента за сите ТВ за само: 399денари *Со далинско

RGB LED Лента за сите ТВ за само: 399денари👌 *Со далинско


399 МКД
или предлог цена
08 јул 08:41LED so senzor den/nokj so vremetraenje do 25god+

LED OSRAM 8,5W = 60W Warm White 25 years + avtomatski senzor za d...


900 МКД
или предлог цена
06 јун 23:57Prodavam LED plafonki ( lusteri , svetla, )

Продавам вградни LED плафонки округли и коцкеси 18 W -160 денари 24 ...


160 МКД
или предлог цена
01 јун 20:343D LUSTERI 4 MODELI

PRODAVAME 3D LUSTERI NA MALO I GOLEMO EXTRA CENI 1250 DEN


1.250 МКД
или предлог цена
15 мај 15:22Се продаваат нови сијалици

Се продаваат 2 вградни сијалици оригинал марка Philips, купени по гр...


2.000 МКД
или предлог цена
08 апр 20:25Се продаваат нови сијалици

Се продаваат 2 вградни сијалици оригинал марка Philips, купени по гр...


2.000 МКД
или предлог цена
08 апр 20:24Се продаваат нови сијалици

Се продаваат 2 вградни сијалици оригинал марка Philips, купени по гр...


2.000 €
или предлог цена
08 апр 20:24Hyundai LED plafonska lampa

Se prodava polovna LED lampa 40w (3200Lm) marka Hyundai koristena sam...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

11 мар 19:35НОВ Соларен LED Рефлектор со сензор

⚠️⚡ Соларен LED Рефлектор со сензор – 4 диоди 🔥САМО: 499 ДЕН🔥


499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

02 мар 11:34Sijalicki

Se prodavaat, novi! Parce 100 denari


100 МКД
или предлог цена
04 фев 15:16RGB LED лента

НОВО !!! RGB лента - 5050 300 диоди, 5 метри - 750 денари Контро...


750 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

03 фев 20:11LED svetlo za plakar so baterija

LED светло за осветлување на внатрешноста на плакар кое се монтира на...


120 МКД
или предлог цена
12 јан 11:483D LUSTERI 4 MODELI

PRODAVAME 3D LUSTERI NA MALO I GOLEMO EXTRA CENI 1250 DEN


1.250 МКД
или предлог цена
12 јан 09:12LED SIJALICA "Fan" E27 45W 4050Lm

LED SIJALICA "Fan" E27 45W 4050Lm


350 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

10 јан 15:15Led svetlo so baterija se polni.

Novo ne koristeno doneseno od Svajcarija.Koga ce se napolni baterija ...


900 МКД
или предлог цена
28 дек 11:02G9 sijalici - 60W

Se prodavaat 6 sijalici G9 - 60W


20 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

23 дек 20:35LED WALLWASHER ------RGB----SITE BOI

12 CM 3 LED WALLWASHER 19 CM 6 LED WALLWASHER 27 CM 9 LED WALLWASH...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

10 дек 09:41LED panel vgraden 1295х295, 40W, 6400К – Lambario

ЛЕД Панел вграден 1295х295, 40W, 6400К – Lambario 2 Godini Garanci...


1.549 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

03 дек 12:59ЛЕД Панел вграден 1295х295, 40W, 6400К – Lambario

2 godini garancija


1.349 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

03 дек 12:59led reflektori 20w

NOVI led reflektori 20w 30w 50w 100w odlicen kvalitet 20w 399 den...


399 МКД
или предлог цена
30 ное 15:28Horoz elektrik

Prodavame cel asortiman na Horoz so najpocolni ceni http://www.hor...


48 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

25 ное 17:23RGB LED ленти 5 метра со далечински управувач + адаптер

ГОЛЕМ ПОПУСТ!!!!!! СЕГА ЗА САМО 500 ДЕН!!!!!! - Продаваме нови, не...


599 МКД
или предлог цена
23 ное 15:16SMART LED СВЕТИЛКИ

Продавам водоотпорни (IP67) SMART LED светилки со WIFI контролер. 5 ...


2.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

17 окт 23:40ТОТАЛНА РАСПРОДАЖБА на ЛЕД СВЕТИЛКИ

Лајкнете ја нашата ФБ-страна и бидете во тек со најновите ПРОМОЦИ кои...


1 МКД
или предлог цена
02 окт 12:11LED MODULI 220Volti 2-WAT NEW MODEL 2019

Naj novi moduli 220v 2 wat bez trafo i so extra cena 50 denari kom


50 МКД
или предлог цена
19 сеп 09:03Vgradna sijalica

Prodavam vgradna sijalica za vo gips, hanter daglas, armstrong ili bi...


500 МКД
или предлог цена
03 сеп 07:47Страна 3 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам