Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
179 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

РАСПРОДАЖБА НА РАЗНИ ВИДОВИ НА ЛУСТЕРИ!!!

Се продаваат разни видови на лустери на големо или мало. Лустерите се...


По Договор
или предлог цена
23 јун 21:20Промовирано

NAJNOVO LED SIJALICI po magacinska cena

LED SIJALICI SO E27 STANDART EDNA LED 9w menuva 60w obicna sijalica...


150 МКД
или предлог цена
31 авг 18:54LED LENTI RGB BELI CRVENI PLAVI KONTROLLERI TRAFO

LED LENTI TRAFO KONTROLLERI SO WIFI BLUETOOTH TAUCH PALENI GASENI


95 МКД
или предлог цена
28 авг 16:1615W ЛЕД Сијалици на 12V DC

Сијалиците се исти како и оние што работат на 220V само овој модел им...


199 МКД
или предлог цена
26 авг 18:19lamba protiv komarci

-lambite se novi i efikasni 15w led -tel za kontakt 076-666-533 ...


249 МКД
или предлог цена
06 авг 11:29Led lambi za vo dvor

Lesni za montaza se polnat na sonceva energija se palat na senzor


300 МКД
или предлог цена
18 јул 14:38FSL led osvetluvanje

Golem asortiman na FSL led osvetluvanje poznata firma so 75 godini po...


1 €
или предлог цена
06 јул 17:57LED MODULI 12V 1.5W SAMSUNG

LED MODULI 1.5W I 2W DOBRI CENI SAMSUNG CHIP


45 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

03 јул 17:00RGB silikonska led traka 5mt. + trafo + rgb kontroler

Set RGB silikonska led traka 5mt. komplet so trafo i rgb kontroler po...


450 МКД
или предлог цена
26 јун 11:57Соларна лед светло

2 сензори: Сензор за светлина и чувствителен сензор за движење, заште...


350 МКД
или предлог цена
21 мај 08:26Распродажба на ЛЕД ПАНЕЛИ во ТЕХНОМАК !!!

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА НА вградни ЛЕД ПАНЕЛИ во ТЕХНОМАК ИНЖЕНЕРИНГ !!! ...


180 МКД
или предлог цена
19 мај 16:38Led sijalici G9

ЛЕД сијалица G9 од 3W во боја на светлина по избор по цена од 99ден.


99 МКД
или предлог цена
26 апр 01:44ЛЕД светло 12V DC

Се продаваат нови ЛЕД светла изработени од високо квалитетни SMD LED ...


249 МКД
или предлог цена
11 апр 21:51led osvetluvanje

led osvetluvanje isporaka za 1 den po kargo ekspres


1 €
или предлог цена
11 апр 18:42Ring Light 45cm (potenciometar)

Nov Ring Light so dijametar 45cm i potenciometri za toplina i jacina...


9.000 МКД
или предлог цена
22 мар 14:01Iznajmuvanje Ogledala za sminkanje i Ring Lights

Dokolku imate potreba od profesionalno osvetluvanje za Vasiot nastan,...


По Договор
или предлог цена
17 мар 12:39LED PANELI 18 i 24 WATT

NOVI NAJKVALITETNI LED PANELI OD CTORCH, SVETSKATA I VODECKA KOMPANIJ...


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

10 мар 11:07PRODAZBA I MONTAZA

SITE VIDOVI NA LED SVETLA SO NASA IZVEDBA I MONTAZA


10 €
или предлог цена
09 мар 19:25Led Lenti extra ceni

💡💡💡 LED Osvetluvanje 💡💡 🌅Led trake , Led lenti, kontroleri , se...


70 МКД
или предлог цена
08 мар 09:06ON LIGHT Led Svetla Luster Eftino Onligh

Onlight so najpovolni ceni Site vidovi na led sijalici lusteri i dru...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

10 фев 17:33led traka

RGB 5m led silikonska traka vo poveke boi so dalecinski upravuvac ...


599 МКД
или предлог цена
29 јан 14:42Svetlosen LED prekinuvac

💡🔋 Светлосен лед прекинувач на батерии со два моќни магнети и самол...


150 МКД
или предлог цена
21 јан 17:01led sijalica fener

fener koj vi ovozmozuva da go iskoristite za poveke nameni koga struj...


400 МКД
или предлог цена
10 дек 09:58LED Ноќна ламба

LED Quantity: 6 Rated Power: 1W Voltage: 220V/50Hz Plug Type...


250 МКД
или предлог цена
20 ное 14:48Mini USB disco LED svetlo

Мини USB Диско светло LED партија.Светлински Пренослив Кристал Магија...


200 МКД
или предлог цена
07 ное 15:25led traka so adapter//лед трака со адаптер

5 метра,бела 070 536224


350 МКД
или предлог цена
05 окт 13:34РАСПРОДАЖБА на ЛЕД ОСВЕТЛЕНИЕ со 2год. ГАРАНЦИЈА

Распродажба на лед светилки од реномираниот англиски бренд V-TACсо дв...


89 МКД
или предлог цена
30 сеп 13:46LED ugraden panel 48W

Карактеристики: - До 80% заштеда на електрична енергија - Достапни ...


999 МКД
или предлог цена
23 сеп 20:47LED nadgradni paneli - kocka

Карактеристики: - До 80% заштеда на електрична енергија - Комплет с...


189 МКД
или предлог цена
20 сеп 02:22LED bela letnta - 3528/5m

Бела самолеплива водоотпрна LED лента од 5 метри - Работи на 220V ...


299 МКД
или предлог цена
17 сеп 19:47LED mat rozetna 3W

✔Лесни за инсталација ✔Перфектни за во вашиот дом, во канцеларија, п...


99 МКД
или предлог цена
17 сеп 19:47LED torch E27

Екстра квалитет од светскиот бренд Torch - Температура на светлина...


129 МКД
или предлог цена
15 авг 04:21LED zvezdeno nebo 1W

Перфектни за декорација во вашиот дом, канцеларија и сл. - До 80% ...


129 МКД
или предлог цена
26 јул 14:13LED COB rozetna 3W

✔Лесни за инсталација ✔Перфектни за во вашиот дом, во канцеларија, п...


139 МКД
или предлог цена
26 јул 14:07LED G9 3W

- Моќност: 3W - Работи на 220V - Животен рок од 30.000 работни часо...


59 МКД
или предлог цена
26 јул 14:04LED nadgraden panel - krug

-До 80% заштеда на електрична енергија - Комплет со трафо и штрафови...


169 МКД
или предлог цена
22 јул 12:38LED panel so senzor - 18W

лтра штедливи надградни панели со сензор на движење! - До 80% зашт...


549 МКД
или предлог цена
22 јул 12:32LED panel so senzor - 24W

Ултра штедливи надградни панели со сензор на движење! - До 80% заш...


649 МКД
или предлог цена
22 јул 12:30Solarno zidno LED svetlo

🌞Соларно ѕидно лед светло Со пироелектричен сензор сами се пуштаат ...


279 МКД
или предлог цена
19 јул 12:53Грејалка за тепање инсекти

✅Грејалка за тепање инсекти и 🐜🐜🐜 комарци на струја 🐜🦟 ...


790 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

16 јул 15:53Led Panel 12w Light Novi

🔥🔥 Led Panel 🔥🔥 🔥🔥 АКЦИЈА Само за: 3️⃣9️⃣0️⃣ ден.🔥🔥 🔌...


390 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

12 јун 23:17Страна 4 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам