Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
156 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Средување / Чистење Дворови / Подруми / Кровови

●Средување на напуштен двор✅️ ●Кроење, оформување и косење на истио...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

26 мај 13:00Промовирано

KOSENJE NA ZELENA POVRSINA / TREVA

VRŠIME KOSENJE NA ZELENI POVRŠINI I VISOKI TREVI SO PROFESIONALEN T...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:39Промовирано

ZELEZNI OGRADI , CNC OGRADI, NASTRESNICI

Vrsime profesionalna izrabotka na sekakov vid: - metalni konstrukci...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Огради

26 мај 11:47Промовирано

Се издаваат Барски маси (Коњопои) за секаков вид прослав

Се издаваат Барски маси (Коњопои) за секаков вид прослави во ок...


По Договор
или предлог цена
13 мај 01:02Klupa

Se prodavaat tri drveni klupi novi ne koristeni


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Мебел за во двор

12 мај 09:58Мозаик маса

Продавам Мозаик маса за во двор со пречник 94 см.


По Договор
или предлог цена
11 мај 08:58Drvena kaca

Se prodava drveno bure Kaca 200 lit


1.500 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Градина / Мебел за во двор

08 мај 16:41Lulaska - lezalka za vo dvor

Лулашка тросед изработена од метална конструкција и квалитетно платно...


5.490 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Мебел за во двор

07 мај 16:16Fontana za nadvor ili za doma

Izrabotka na fontani po naracka ,sekoja fontana e unikat nepovtorliva...


1 МКД
или предлог цена
05 мај 14:16Prodavam maca I stolcinja (metalni)

Se prodavaat dve metalni stolcinja I edna masicka na rasklopuvanje......


3.700 МКД
или предлог цена
05 мај 12:34Klupi

Kombinacija na drvo i kovano zelezo


По Договор
или предлог цена
04 мај 07:42Drvena lezalka/lulaska

Izrabotuvam drveni lezalki od kvalitetno drvo tratiran so belocid i l...


20.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Градина / Мебел за во двор

01 мај 17:13Drvena lulaska

Izrabotka po naracka 100% kvalitet Lulaska za deca cenata e 5000den ...


5.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Градина / Мебел за во двор

01 мај 17:12Drvena piknik masa

Izrabotuvam piknik masi so lak po vasa zelba Dimenzii 126x115x75cm ...


19.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Градина / Мебел за во двор

01 мај 17:12Modern drveni stolovi

Modern “Adirondack” stolovi izlakirani so lak za nadvoresna zastita ...


6.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Градина / Мебел за во двор

01 мај 17:11Stilski drveni fotelji za terasa i dvor od Quercus i Sin

ЛЕСНА ФОТЕЉА РУБИК ОД КВЕРКУС И СИН Едноставен и бпечатлив дизајн ...


3.200 МКД
или предлог цена
Босилово / Струмица

Градина / Мебел за во двор

30 апр 16:47Set piknik masicka so stolcinja

Nov set za piknik i dvor , lesno se sklopuva tel.za kontak...


2.900 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Мебел за во двор

30 апр 09:25SE PRODAVA KLUPA

NOVA


1 €
или предлог цена
26 апр 01:53PRODAVAM MASA ZA VO DVOR

PRODAVAM MASA ZA VO DVOR SO ZELEZNA KONSTRUKCIJA DOLZINA 1...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градина / Мебел за во двор

25 апр 20:13zardineri,lulaski,masi,klupi i se od drvo

profesionalna izrabotka na mebel za dvor zardineri,lulaski,masi,klupi...


500 МКД
или предлог цена
18 апр 16:28visecka lezalka lulaska

Прекрасна шарена лулка/хамок, која овозможува неодоливо уживање. И...


499 МКД
или предлог цена
18 апр 10:50GARDEN SUN SAIL

GARDEN SUN TENDI PREMIUM QUALITY . . . BRAND: RELAX GARTEN SUN G...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Мебел за во двор

08 апр 10:04M&W Izrabotki od metal i drvo

Vrshime izrabotki od metal i drvo po vasha zelba i dimenzija Mebel z...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градина / Мебел за во двор

05 апр 21:23Гарнитура за во двор

Изработка на гарнитури за во двор маса 2 фотељи клупа направени о...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градина / Мебел за во двор

05 апр 21:23Kamp stolica i krevet na sklopuvanje

Kamp stolica i krevet na sklopuvanje


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Градина / Мебел за во двор

01 апр 14:51Sedecka garnitura za balkon ili dvor 600ЕУР

Се продава седечка гарнитура, изработена од буково дрво со висок квал...


600 €
или предлог цена
27 мар 12:49LEZALKI

Dostava niz cela MK


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Мебел за во двор

26 мар 09:04MEBEL ZA DVOR / TERASA

Se prodavaat stolici/ fotelji za vo dvor, terasa i sekakva nadvoresna...


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Мебел за во двор

20 мар 13:04Drveni lulashki

Izrabotuvame drveni lulashki 12 000 Drveni gazishta za skali 35 € L...


12.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Градина / Мебел за во двор

18 мар 03:41Letnikovci klupi i masi

Izrabotuvam letnikovci klupi i masi za povekje informacii na broj 076...


1 €
или предлог цена
04 мар 23:32Продавам влезна порта за двор

Продавам влезна порта за двор со ширина 114 висина 154 см


1 €
или предлог цена
03 мар 15:11Ljuljaska za dvor

Dobro socuvana


5.990 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Мебел за во двор

26 фев 19:44MASA KLUPA STOLICI ZA VO GRADINA LETNI BAVCI RESTORANI

masa 3m klupi 3m stolche 0.8m


1 €
или предлог цена
19 фев 22:24Бетонска маса

Се продава квалитетно изработена бетонска маса за во двор, ногарките ...


200 €
или предлог цена
24 јан 17:07Tenda Tendi Gazebo, Pagoda

Golemoprodazba na tenti so naracka! Dimenzii: 4x4m, 5x5m, 6x6m, 7x...


111.111.111 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Мебел за во двор

03 јан 08:39Гарнитури за двор од палети

Garnituri za dvor od paleti за локал, двор, викендица... KOMPLET za m...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Мебел за во двор

29 дек 12:13Prodavam 6 koristeni stolici za vo dvor.

Prodavam 6 koristeni stolici za vo dvor.


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Мебел за во двор

10 ное 12:37Masicka na rasklapanje, za 4 deca do 50kg max

Malku koristena, neostetena, masicka koja se sklapa vo oblik na kofer...


3.000 МКД
или предлог цена
03 ное 18:38Se prodava drvena masa so 2 klupi

Se prodava drvena masa so 2 klupi odlicno socuvani


8.000 МКД
или предлог цена
20 окт 16:04Nisalki. Kolicki

Se prodavaat nisalki za vo dvor. Kolicki na edno kolce i magacinski k...


18.000 МКД
или предлог цена
18 окт 20:35Garnitura za vo dvor

Odlicno socuvana, kontakt 071339245


14.500 МКД
или предлог цена
12 сеп 08:26Drveni stolici na preklop cisto novi od salon

Stolicite se novi od salon, neupotrebuvani. vo salon se po 2000 d...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Мебел за во двор

11 сеп 14:37BAZENI OPREMA

INTEX BAZENI PREMIUM QUALITY . . . INTEX PRAVOAGOLNIK DIMENZIJA...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Мебел за во двор

03 сеп 13:19Страна 2 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам