Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
158 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KOSENJE NA ZELENI POVRSINI / TREVI

Vrsime kosenje na visoki trevi so profesionalen trimer ili so masin...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

VELES UREDUVANJE DVOROVI I GRADINI, KOSENJE TREVA...

UREDUVAME DVOROVI, CISTENJE BAZENTI, KOSENJE TREVA, UREDUVANJE NA RAS...


1 €
или предлог цена
29 мај 22:33Промовирано

NAVODNUVANJE MK SISTEMI ZA AVTOMATSKO NAVODNUVANJE

TEL: 078/ 435 599 https://www.facebook.com/navodnuvanje/ www.navodn...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Градина Опрема

Вчера 13:35Промовирано

Se prodava drvena masa so 2 klupi

Se prodava drvena masa so 2 klupi odlicno socuvani


8.000 МКД
или предлог цена
20 окт 16:04Nisalki. Kolicki

Se prodavaat nisalki za vo dvor. Kolicki na edno kolce i magacinski k...


18.000 МКД
или предлог цена
18 окт 20:35Garnitura za vo dvor

Odlicno socuvana, kontakt 071339245


14.500 МКД
или предлог цена
12 сеп 08:26BAZENI OPREMA

INTEX BAZENI PREMIUM QUALITY . . . INTEX PRAVOAGOLNIK DIMENZIJA...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Мебел за во двор

03 сеп 13:19Тенда за двор

Продавам тенда за двор/камп. Тендата е сосема нова, неотворена, во фа...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Мебел за во двор

03 сеп 11:00Postolje za saksii

Postolje so trkalca 49na 39sm.info posle 16casot


450 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Мебел за во двор

13 авг 06:54INTEX BAZENI

INTEX BAZENI PREMIUM QUALITY . . . INTEX PRAVOAGOLNIK DIMENZIJA...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Мебел за во двор

09 авг 19:40Гарнитура за двор/тераса

Се продава гарнитура за во двор/тераса. Рачно изработена, ратан. Агол...


52.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Мебел за во двор

31 јул 16:45Flex столче

👉Купи тука https://bit.ly/3yJ0hOe ✅Погледни го целиот асортиман на ...


660 МКД
или предлог цена
20 јул 13:53Маса со преклоп

👉Купи тука https://bit.ly/3AZj6j4 ✅Погледни го целиот асортиман на ...


3.630 МКД
или предлог цена
19 јул 16:06Преклопен стол

👉Купи безбедно тука https://bit.ly/3nswWlY ✅Погледни го целиот асор...


2.370 МКД
или предлог цена
19 јул 13:25RELAX Krevet za dvajca video

Lazy Bed Koala Capacity : 300 Kg Made in Turkey 🔴🟠🟡🟢🔵🟣🟤⚫ Bo...


23.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Градина / Мебел за во двор

12 јул 22:09SET GARNITURA SO MASA

New!!! New!!!! редовна цена 24.999 👇👇👇👇👇 НАМАЛЕНА ЦЕМА 19...


19.990 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Мебел за во двор

05 јул 08:01Детска Пикник Клупа

Дрвена детска пикник клупа со димензии: Ширина: 100цм Должина: 95цм...


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Мебел за во двор

25 јун 21:04Drveni lulaski / Дрвени лулашки

Се продаваат рачно изработени дрвени лулашки и дрвен двосед, погодни ...


3.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Мебел за во двор

15 мај 16:56Trem

Trem 4m x 3m Cena 550e Tel:078450079


550 €
или предлог цена
Крива Паланка

Градина / Мебел за во двор

02 мај 17:40UKRASEN KONJOPOJ SO CADOR ZA NA DRVO OD KOVANO ZELEZO

Se prodava ukrasen konjopoj so cador od kovano zelezo za na drvo


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Мебел за во двор

19 апр 13:47Продавам мебел за во двор

Продавам сепаре за во двор. Сепарето се состои од два двоседи, четири...


200 €
или предлог цена
08 апр 17:11Masa , stolici, kovano zelezo

Unikatna masa so 6 stolici od kovano zelezo racna izrabotka.


20.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Мебел за во двор

27 мар 22:18Ograda, drveni letvi za ograda

letvi za ogradi , kapii ,porti , letnikovci od camovo drvo so poteklo...


90 МКД
или предлог цена
24 мар 09:33КЛУПА КЛУПИ KLUPA KLUPI

Klupi bez naslon otporni na atmosferski vlijanija. Boja po izbor


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Мебел за во двор

08 јан 13:28prodavam novi stolovi za vo dvor

Продаваме нови столчиња алуминиумски за во двор, балкон итн. Погодни ...


1.250 МКД
или предлог цена
15 ное 19:23Масиче за во двор

Продавм масичка за во двор со метални ногарки. Ц ена 500 денари. Конт...


500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Градина / Мебел за во двор

14 ное 15:35Garnitura

Se prodava socuvana garnitura trosed dvosed i fotelja. 070-243-553


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Мебел за во двор

13 ное 17:43Мебел од дрво и плаети

Изработка на мебел по Ваш избор и димензии. Цената се формира откак...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Мебел за во двор

15 окт 11:13Kлупи, фотељи, столчиња и масички

Изработка на мебел од масивно дрво по Ваша желба и дизајн. Уредување ...


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Мебел за во двор

04 окт 22:00Дрвена куќичка за деца

Изработуваме дрвени куќички за деца сон за секое дете 140х100х140


1 МКД
или предлог цена
12 сеп 11:45Garnituri za dvor

Garnituri za. Dvor Fotelji Dvosedi 120 sm Trosed 180 sm Masi razni ...


5.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Градина / Мебел за во двор

25 авг 09:50Mebel od paleti. 7000den

Mebel od paleti Masa i dve klupi 7000den


7.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градина / Мебел за во двор

14 авг 21:24Masa za terasa/dvor NOVA

kupena pred 1 mesec, nekoristena


1.900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Мебел за во двор

02 авг 18:40Masa za gradina

Se prodava masa bez stolici mnogu malku koristena dosta sacuvana.


2.500 €
или предлог цена
31 јул 10:13Мебел од дрво и метал

Изработка на мебел во комбинација со дрво и метал


1 МКД
или предлог цена
26 јул 13:00TARNO градинарска маса + 4 столици / ИКЕА

Код на производ: 293.937.09 Карактеристики на производот: > Матер...


11.960 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Мебел за во двор

24 јул 12:49APPLARO клупа-шкаф 80х41см / ИКЕА

Код на производ: 702.049.23 Карактеристики на производот: > Матер...


5.120 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Мебел за во двор

24 јул 12:41Дрвени столици

Се продаваат дрвени столици за во двор / градина.


1.500 МКД
или предлог цена
19 јул 09:37Mebel za dvor od kovano zelezo

Gatnitura za dvor


200 €
или предлог цена
09 јул 21:07Шанк

Одличен шанк за во летна кујна, викендичка и место за рекреација.


3.000 МКД
или предлог цена
29 јун 14:25Izrabotka na dvorski mebel po merka

Izrabotka na mebel od borovo drvo so visok kvalitel


300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Мебел за во двор

26 јун 18:22Куќичка за куче

Куќичката е цврста, многу малку користена, ја продавам поради тоа што...


60 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градина / Мебел за во двор

16 јун 20:03Гарнитури за дворови и тераси

Маса 4 фотељи - 8000 денари Маса 2 фотељи 1 двосед - 8000 денар...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Мебел за во двор

01 јун 10:21Страна 3 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам