Подкатегорија:
                   
859 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Aluminiumski,PVC roletni,venecijaner, variolajt, komarnici

Продажба, монтажа и сервис на Алуминиумски ролетни со прекршена и зао...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

17 сеп 18:56Промовирано

VLEZNI PVC VRATI 6 I 7 KOMORI

IZRABOTKA NA NAJKVALITETNI VLEZNI VRATI PO MERA IZRABOTKA VO NAJBRZ M...


5 €
или предлог цена
13 сеп 07:56Промовирано

Racki za PVC balkonski vrati za nadvoresno otvoranje 590den.

Visokokvalitetni nadvoresni racki za PVC balkonski vrati za otvoranje...


590 МКД
или предлог цена
13 сеп 13:10Промовирано

Врати внатрешни

Доста зачувани внатрешни врати. Цената е фиксна.


1.500 МКД
или предлог цена
06 сеп 16:50Mebel, vrati i prozorci

Се продаваат употребувани: - Дрвени прозорци со ролетни во повеќе ди...


100 МКД
или предлог цена
06 сеп 10:12Prozori

Se prodavaat 4 drveni prozori so roletni komplet vo odlicna sostojba,...


1.500 МКД
или предлог цена
05 сеп 21:02Drveni prozori

Se prodavaat 6 drveni prozori, ekstra socuvani bez ostetuvanja. 3 k...


По Договор
или предлог цена
05 сеп 21:00Novi drveni prozori

Novi deveni prozori so nagip i dva kedera. Dimenzi maliot 90 x 80 ...


1.111.111 МКД
или предлог цена
05 сеп 19:41Vlezna vrata ,zaedno so kasa Cena extra

Vratata e izvadena zaedno so kasa,lesna za montiranje ,kasata od kraj...


1.500 МКД
или предлог цена
05 сеп 18:14Prodavam dve vnatresni drveni vrati bez kasi

Prodavam dve vnatresni drveni vrati bez kasi,ednata so staklo ..vo Pr...


1.000 МКД
или предлог цена
05 сеп 18:06S prodavaat vrati

Se prodavaat 7 kom sobni vrati , 3 so staklo drveni , 4 bez staklo dr...


900 МКД
или предлог цена
05 сеп 14:56Vrata vlezna i prozorci

Vlezna vrata 50€ + 4 drveni prozori jelovica 50€ =100€


50 €
или предлог цена
05 сеп 13:50Prozorec drven so zastita

Dimenzija 175-135 cm vo odlicna sostojba dupli stakla


По Договор
или предлог цена
05 сеп 10:05Се продаваат зачувани

Се продаваат зачувани четири внатрешни врати комплет со каси две со с...


1.500 МКД
или предлог цена
04 сеп 16:39Vlezna Vrata

Se prodava vlezna vrata odlicno socuvana


2.000 МКД
или предлог цена
04 сеп 09:07КРОВНИ ПРОЗОРЦИ

ПРОДАВАМ КРОВНИ ПРОЗОРЦИ НОВИ,ТОНДАХ,ЕДЕН 5000,2=9000ДЕН.


5.000 МКД
или предлог цена
03 сеп 14:14Drveni vratnicki

Se prodavaat 4 drveni vratnicki (cisto drvo)za regal. Dimenzii 144cm ...


800 МКД
или предлог цена
03 сеп 12:37Vrati super zacuvani (5)

Vratite se izvadeni zaradi smena na enterier i se super zacuvani i se...


03 сеп 12:33VRATA PENDZERE 200/180cm komplet

VRATATA e socuvana zameneta so PVC pogodna Za Vikendica cena po do...


4.500 МКД
или предлог цена
03 сеп 08:00Se prodava trokrilna vrata

Se prodava trokrilna vrata vo odlicna sostojba :tel:072/238-282 cena ...


02 сеп 21:11Drveni i metalni vrati i svetlarnici

дрвени врати полно дрво (без каси): - влезна врата - 93х200 - - со...


1 €
или предлог цена
02 сеп 15:34Внатрешни врати од чисто дрво.ПОВОЛНО!!!

Информации на тел:070/214-214


6.000 МКД
или предлог цена
01 сеп 16:52HITNO ХИТНО PROZORI BALKONSKI VRATI ПРОЗОРИ БАЛКОНСКИ ВРАТИ

Хитно и поволно продавам 6 дрвени прозори со термопан стакло 6 бал...


01 сеп 13:58Nadvoresna vrata(krilo)

Krilo od nadvoresna vrata drvena Cena povolna! 077/651 - 911


500 МКД
или предлог цена
01 сеп 11:24Kroven prozorec

Kroven prozorec so kipane! Nee koristen kako nov,drvren!


8.000 МКД
или предлог цена
01 сеп 09:04Racno izrabotena prekrasna vrata

Mnogu ubava drvena vrata, drvena, racna izrabotka. Se prodava zaradi ...


По Договор
или предлог цена
01 сеп 07:48Drvena vrata

Stara drvena vrata bez kasa


2.000 МКД
или предлог цена
01 сеп 00:21PROZORI SLOVENSKI BALKONSKI VRATI БАЛКОНСКИ ВРАТИ ПРОЗОРИ

Prodavam extra socuvani prozori i balkonski vrati SLOVENSKI So TERM...


31 авг 20:24Vrati vrata mnogu dobro drvo aluminium

Se prodavaat vrati razni dimenzii izvadeni od dukan igroteka mnogu so...


1 МКД
или предлог цена
31 авг 18:29Ge dupla vrata so trokrilen prozorec

Se prodava ge vrata so trokrilen prozorec vo dosta dobra sostobja. Vr...


1.000 МКД
или предлог цена
31 авг 11:23Prozori Finska baraka

Se prodavaat polovni drveni prozori od finska baraka. Prozorite se fu...


4.050 €
или предлог цена
27 авг 14:57Продавам половнa внатрешна (собна) врата без каса!

Продавам половна одлично сочувана внатрешна врата со прозор, има квак...


26 авг 13:30Drvena dograma EFTINO

Vlezna vrata 205x125(so kasa samo bez gorniot del) Vrata 215x78 so...


500 МКД
или предлог цена
25 авг 23:01Metalna vrata polovna

Mnogu zacuvana metalna vrata so dimenzii 205cmX75cm, debelozidni prof...


3.000 МКД
или предлог цена
25 авг 19:23Drven prozor komplet so krila , stakla , roletni ..

Drven prozor komplet so , stakla , krila , roletni Pogoden za vo vik...


1.100 МКД
или предлог цена
25 авг 14:00Stari i novi vrati i prozorci --- extra cena

Se prodavat stari i novi vrati i stari prozorci i parket. Cena po do...


1 МКД
или предлог цена
25 авг 10:58Sе prodava vlezna vrata od Hrast

Се продава влезна врата од Храст. Visina 2m Sirina 1.2m (pogolemiot...


6.000 МКД
или предлог цена
25 авг 07:09Drveni prozori i vrati

Cenata e na parce so vas prevoz Tetovo bez kasi


300 МКД
или предлог цена
24 авг 19:242 drveni dupli prozori lesnina 125x165

Prodavam 2 drveni dupli prozori lesnina 125x165 so po 3 krila. 2000de...


1.500 МКД
или предлог цена
24 авг 13:45Дрвени прозорци

Прозороци


1.000 МКД
или предлог цена
24 авг 00:59Врата

Дрвена


1.000 МКД
или предлог цена
24 авг 00:59Vlezna vrata i prozori

Vrata e prodadena samo prozori se ostanati bez kasi se mob 078 238 9...


1.000 МКД
или предлог цена
23 авг 20:04Plastificirani vrati

Novi bez montaza.


100 €
или предлог цена
22 авг 08:25Страна 5 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам