Подкатегорија:
                   
540 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Trimer/Trimeri

Novi Trimeri BAIKAL


5.000 МКД
или предлог цена
30 јун 14:36Промовирано

Strafalki polnaci baterii servis na baterii

Prodavam strafalki doneseni od Germanija odlicno socuvani . Prodavam ...


1 МКД
или предлог цена
28 јун 21:26Косачки за двор

Косачки за двор Состојба одлична Контакт 078435246 Тони Цена по дог...


1 МКД
или предлог цена
28 јун 17:37Циркулар за дрва, алуминиумски прозори-НЕУПОТРЕБУБАНИ

Се продава циркулар за дрва Електроковина 2кв со германска склопка Ми...


350 €
или предлог цена
28 јун 16:47Makita

Racna freza Makita


1 €
или предлог цена
28 јун 11:08Машинка за мешање ајвар

Продавам машинка за мешање ајвар со мотор сега е направена и не е кор...


1 €
или предлог цена
27 јун 07:39Bateriska strafalka skoro nova

Strafalkata e kvalitetna.Prodavam strafalka marka Tecavei 12 skoro no...


1.800 МКД
или предлог цена
26 јун 20:38Strafalka Metabo 12 v original

Metabo original professional 12 v donesena od Germanija socuvana kako...


2.500 МКД
или предлог цена
26 јун 20:26Trimer

Trimer za treva mojt da se vidi ne lice mesto


1 €
или предлог цена
26 јун 19:57Bosch vibraciona bormasina psb 400 re

Prodavam vibraciona bormasina Bosch Koristena desetina pati po doma ...


1.200 МКД
или предлог цена
25 јун 16:49SUSAC za KOMPRESOR komprimiran vozduh AIR DRYER

SUSACI - AIR DRYER NOVI - OMI - ITALIJA poveke kapaciteti / na lage...


1 €
или предлог цена
25 јун 15:12prodavam frizideri,pecka na drva(smederevac) zamrznuvac i sl

prodavam polovni frizideri dve- tri parcinja . friziderza zamrznuvan...


50 €
или предлог цена
25 јун 11:43Stihl 230 stil

Motorna pila stihl 230 vo odlicna sostojba poveke inf na brojot


200 €
или предлог цена
25 јун 07:49Motorna pila - STIHL MS381 (Motorka)

Nova motorna pila STIHL - MS381


400 €
или предлог цена
24 јун 17:32Bagat

Prodavam masina za sienje bagat 072 250 765 Deki


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.000 МКД
24 јун 15:59Prodavam Prahosmukalka so Voda od TOP SHOP

Prodavam mnogu mlaku koristena prahosmukalka so voda kupena od Top S...


1 €
или предлог цена
24 јун 15:32Strafalki polnaci baterii servis na baterii

Strafalki polnaci baterii i vrsam servis na baterii za strafalki . Or...


1 МКД
или предлог цена
23 јун 21:17motorna pila stihl .motorka.

nova motorna pila stihl ms 250


250 €
или предлог цена
21 јун 23:16agregat honda 4,5 kw

nov agregat honda 4.5 kw cetvorotakten dva monofazni izlezi .mnogu ja...


310 €
или предлог цена
21 јун 23:16KINZO brusalka

KINZO 180W


1.700 МКД
или предлог цена
20 јун 15:56Motorna Pula Husqvarna E-Series 240

Motorna Pila Huqsvarna e-series 240...Vo perfektna sostojba. Slikit...


120 €
или предлог цена
20 јун 10:25HITNO! IKUBATOR NOV AVTOMATIK ZA PILINJA

Se prodava nov samo dva pati koristen Inkubator avtomatik temperaura ...


5.500 МКД
или предлог цена
20 јун 08:19Prodavam bor masini

Bormasinite se vo ispravna sostojba prakam po kargo cena po dogovor


11 МКД
или предлог цена
19 јун 20:39Motorna pila Homelite za delovi

Se prodava homelite pila na delovi nema klip i klipnjaca palenjeto ra...


1 €
или предлог цена
19 јун 13:36demag krnovi

novi polovni site ispravni ve molam pred da se javite proverete gi c...


30.000 МКД
или предлог цена
17 јун 19:11Pumpa Motor za Voda - So Defekt

Pumpa Motor za Voda - Defekt DAB JET 200M Usis 6/4 Potis 5/4 175 ...


3.000 МКД
или предлог цена
17 јун 07:00Elektricen Trimer

Se prodava nov neupotreben elektricen trimer 2 vo 1 (za kroenje i shi...


250 €
или предлог цена
16 јун 22:25Strafilica nova

NOVA Prakam po kargo


2.000 МКД
или предлог цена
16 јун 18:26Комбинирана столарска машина

Се продава комбинирана столарска машина. За повеќе информации јавете...


450 €
или предлог цена
14 јун 14:36Baterija za Incco 14.4 v odlicna

Prodavam baterija za Incco 14.4 v vo odlicna sostojba. Proba na lice ...


800 МКД
или предлог цена
14 јун 13:03Cepel машина за шиење

Зачувана,исправна,како нова...3000 без постоље...4000 со постољето...


3.000 МКД
или предлог цена
13 јун 21:51pila za trimer

novi pili za trimer f26 9 zabi cena : 2000 den prajcame po kargo...


2.000 МКД
или предлог цена
13 јун 15:42Odlicno raboti

Inf 078565252


2.000 МКД
или предлог цена
13 јун 12:40Pumpa pumpi za parno

.


2.300 МКД
или предлог цена
13 јун 12:02Pistol pistoli za farbane dizni od 1.3 1.4 1.7

Od 800 den 1000 den i 1700 den


1.000 МКД
или предлог цена
13 јун 12:02Pegla za plasticni cevki pegli

.


1.000 МКД
или предлог цена
13 јун 12:02Pila motorna na benzin i elektricni pili

Cenite se na slikite


2.600 МКД
или предлог цена
13 јун 12:02vaga vagi od 40kg100kg200kg300kg

.


1.400 МКД
или предлог цена
13 јун 12:01Vibrator za beton racen so crevo

1 kw


2.600 МКД
или предлог цена
13 јун 12:01Se prodava bormasina

Se prodava bormasina vo dlicna sostojba info 078 254 230


1 €
или предлог цена
12 јун 10:11Racna pila AEG 710w

Vo isprana sostojba


2.300 МКД
или предлог цена
12 јун 06:44Страна 2 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам