Подкатегорија:
                   
543 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Trimer/Trimeri

Novi Trimeri BAIKAL


5.000 МКД
или предлог цена
24 јун 14:29Промовирано

Masina za cistenje sneg moze zamena

Masinata e ova na slika,motorot e odlicen si vrtit dobro ,mehanicki ...


180 €
или предлог цена
06 јун 18:12Makita elektricna pila UC4051A

Elektricna pila malku koristena samo 2 m kubni issecheni . romansko p...


150 €
или предлог цена
05 јун 10:36Motoren Benziski trimer AGRINA AG520 NOVI!

Redovna cena:6.999 den 🔥🔥Cena na popust:5.999 den🔥🔥 Бензиски тр...


5.999 МКД
или предлог цена
04 јун 12:39Maxpuls kosacka za treva 1200w novi ! Elektricna kosilka

Maxpuls 1200w kosacka MaxPuls Електрична косилка за трева MP-LM2...


4.499 МКД
или предлог цена
04 јун 12:38Машина за шиење

Продавам поволна машина за шиење во исправна состојба,може да се кори...


2.000 МКД
или предлог цена
04 јун 12:23Se prodava masina za ronenje na pcenka i melenje brashno

Se prodava mashina za ronenje na pcenka i melenje brashno. Marka: “L...


349 €
или предлог цена
03 јун 17:48Kosilka kosilica

Za delovi. Ima nekoj spoj.


550 МКД
или предлог цена
03 јун 17:28Strafilica bormasina devalt

Polovna, masinata si rabotit mislam deka e defekt polnacot.


800 МКД
или предлог цена
03 јун 17:25Ger Cirkular metabo

Poloven rabotit odlicno, zabeleska okolu federeot, moze i zamena


120 €
или предлог цена
03 јун 17:21Strafilici strafilici

Nova strafilici 18w udarna


1 €
или предлог цена
02 јун 17:47strafilica bormasina donesena e od svajcarija 12v so dve ba

Se prodava strafilica donesena e od svajcarija 12v so dve bateri i po...


1.000 МКД
или предлог цена
02 јун 14:40Strafalka B 1 kako nova 14.4 v

Strafalka marka B 1 14.4 v donesena od Germanija socuvana kako nova ....


2.000 МКД
или предлог цена
02 јун 12:55Strafalka Einhell 18 v kako nova

Prodavam strafalka marka Einhell 18 v donesena od Germanija socuvana ...


2.300 МКД
или предлог цена
02 јун 12:50DELOVI ZA MOTORNA PILA I MASINA ZA PERENJE

Prodavam delovi od motorna pila McCULLOCH PM 374 a moze i cel [PROBLE...


1 €
или предлог цена
02 јун 10:38Husqvarna Nova Kosilka Za Treva Donesena od CH Na Baterii

Husqvarna,nova neuklucena,kosika za treva Kupena vo Svajcarija Rabo...


37.000 МКД
или предлог цена
02 јун 07:43Motokultivator so prikolka

Motokultivator so PRIKOLKA odlicno socuvan i raboti KUMANOVO 078...


450 €
или предлог цена
01 јун 14:36Baterija za Einhell 18 v odlicna

Prodavam baterija za Einhell 18 v vo odlicna sostojba. Imam i drugi b...


800 МКД
или предлог цена
01 јун 10:25Pistoli pistol vozdusen za farbane

Pistol za strafenje


3.500 МКД
или предлог цена
30 мај 19:03Pistol pistoli za farbane dizni od 1.3 1.4 1.5 1.7

Od 1000 den i 1800 den setot 1500 den


1.000 МКД
или предлог цена
30 мај 19:02Pumpi za parno pumpa

.


2.300 МКД
или предлог цена
30 мај 19:02Pegli pegla za cevki profesionalni

Cenite se na slikite


1.000 МКД
или предлог цена
30 мај 19:02Vaga vagi 40kg100kg200kg300kg500kg

Metalni


1.300 МКД
или предлог цена
30 мај 19:02Elektricna pili pila motorna

Cenite se na slikite


2.600 МКД
или предлог цена
30 мај 19:02Vibrator za beton racna

.


2.500 МКД
или предлог цена
30 мај 19:01Pumpi za voda TOMOS

Prodavam dve Pumpi za voda TOMOS , ednata (sivata) po 6 godini stoen...


4.000 МКД
или предлог цена
30 мај 08:04Nov dolce gusto

Prodavam dolce gusto nov


1 €
или предлог цена
28 мај 23:25Циркулар за дрва

Циркулар за дрва


12.000 МКД
или предлог цена
28 мај 07:36Husqvarna Nova Kosilka Za Treva Donesena od CH Na Baterii

Husqvarna,nova neuklucena,kosika za treva Kupena vo Svajcarija Rabo...


37.490 МКД
или предлог цена
26 мај 14:07Beko masina za sadovi

Beko mashina za perenje sadovi, raboti odlicno. Menuvav kujna pa kupi...


6.000 МКД
или предлог цена
26 мај 10:32Продавам машина за молзење крави!!!

Продавам машина за молзење крави марка „БРК„ користена 1 година, на и...


280 €
или предлог цена
26 мај 08:42PRODAVAM MASINA ZA SIENJE BAGAT

Prodavam ispravna masina za sienje BAGAT model SONJA. Tel. 07822...


3.000 МКД
или предлог цена
25 мај 12:12Slajferka Black Deker nova

Prodavam slajferka Black Deker nova nekoristena . Prakam i po kargo n...


1.800 МКД
или предлог цена
23 мај 21:34Masina za sienje

Se prodava masina za sienje INFORMACII NA 075 332 411


1 €
или предлог цена
23 мај 20:30Farm masina za perenje avtomobili pod pritisok wap 1400w

Моќност—1400W Номинален притисок—80bar Max притисок—110bar Номинал...


5.999 МКД
или предлог цена
23 мај 07:45pneumatsko crevo so pistol

pneumatski pistolot nov izraboten od aluminium


По Договор
или предлог цена
22 мај 12:45bentili za kompresor

novi i polovni


По Договор
или предлог цена
22 мај 12:45nepovraten ventil

nepovratniot ventil moze da se reparira i e od energoinvest trudbenik...


По Договор
или предлог цена
22 мај 12:45Avtomatski pneumatski ispustac na kondenzat

Avtomatskiot ispustac e nov i Germansko proizvodstv Donaldson ednosta...


По Договор
или предлог цена
22 мај 12:45pritisni sklopki

pritisnite sklopki se trofazni i monofazni so rastereten ventil


По Договор
или предлог цена
22 мај 12:44Filter za komprimiran vozduh

filterot e kompletno ispraven so vloska koja se stava vnatre vo kukis...


По Договор
или предлог цена
22 мај 12:44Страна 3 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам