Подкатегорија:
                   
540 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Trimer/Trimeri

Novi Trimeri BAIKAL


5.000 МКД
или предлог цена
30 јун 14:36Промовирано

Shporet so drva

Se prodava shporetot mnogu sacuvan Cena 7000den


7.000 МКД
или предлог цена
07 мај 21:12TOTAL elektricna kosilka kosacka 1200w NOVI!

Електрична косилка Напон: 220-240~50Hz мочност: 1200W мотор со чет...


4.650 МКД
или предлог цена
05 мај 23:11POLZAVESTI TRAKASTI KOFICASTI TRANSPORTERI

Производи: Индустриски машини и алати />Proizvodstvo na : -avtomatski...


1 €
или предлог цена
05 мај 18:15STRAFALKA Wurth 9.6 V kako nova

Strafalka marka Wurth 9.6 original professional donesena od Germanija...


2.500 МКД
или предлог цена
02 мај 12:02Strafalki doneseni od Germanija

Originalni strafalki doneseni od Germanija. Ovde ispitani servisirani...


3 €
или предлог цена
01 мај 21:08Mikser masina za mesanje lepak abrip i drugo

Mesalka mikser,za mesanje lepak abrip boja,i dr. vo isto vreme i mes...


350 €
или предлог цена
01 мај 17:40MLIN CEKICAR kako nov ITNOOO EFTINOOO

mlinot e raboten dve tri sezoni kako nov e so 15 kw motor moz...


По Договор
или предлог цена
30 апр 23:55Mikser mesalka za lepak

1600 wat 6 brzini


3.000 МКД
или предлог цена
30 апр 21:02Slajferka Black Deker odlicna

Slajferka Black Deker donesena od Germanija odlicno socuvana . Proba ...


1.400 МКД
или предлог цена
29 апр 18:00PRODAVA CIRKULAR PARKSIDE 1350w

Продавам нов ласерски циркулар, не употребуван, 1350w 190мм нож, 3 ме...


3.600 МКД
или предлог цена
24 апр 17:27Motorna pila B ZU5P

Nova Prakam po kargo


6.000 МКД
или предлог цена
23 апр 16:15masina za peglanje

ispravna


1.900 МКД
или предлог цена
23 апр 09:57Masina za sienje overlok so 4 konci

Se prodava masina za sienje overlok so 4 konci neupotrebuvana


8.900 МКД
или предлог цена
19 апр 17:52mashina za shienje

mashina za shienje BAGAT


60 €
или предлог цена
19 апр 00:00Trimer kosilica za treva

Nov trimer kosilica za treva. Nov vo kutija ruski lesnik mnogu jak 6....


8.000 МКД
или предлог цена
16 апр 16:00Strafalka Makita 18 v odlicna

Strafalka marka Makita 18 v donesena od Germanija odlicno socuvana ka...


2.500 МКД
или предлог цена
15 апр 19:52Strafalka Black Deker 12 v odlicna

Strafalka marka Black Deker 12 v donesena od Germanija odlicno socuva...


1.800 МКД
или предлог цена
15 апр 19:38Motorna pila

Pilata e italianski mnogu malu Rabotena


1 €
или предлог цена
14 апр 22:08Trimer trimeri

Trimeri Novi mojt da se vidi prakam I po kargo Novo si e novo


1 €
или предлог цена
14 апр 22:00Hilta

Nova Prakam po kargo


7.000 МКД
или предлог цена
13 апр 18:52Strafalka Wurth 12 v original odlicna

Strafalka Wurth 12 v donesena od Germanija odlicno socuvana . Proba n...


2.200 МКД
или предлог цена
12 апр 21:42Hilta bormasina

Vo ispravna sostojba


1.800 МКД
или предлог цена
12 апр 17:54Pegla lepenje ppr cevki plasticni

Polovna si rabotit dobro, se prodavat kako sto se gleda,


550 МКД
или предлог цена
12 апр 17:36Masina za sienje

Se prodava masina za sienje vo perfektna sostojba celosno funkcionaln...


2.800 МКД
или предлог цена
12 апр 05:57NEISPRAVEN BOSCH PERAC POD VISOK PRITISOK

PERACOT E KORISTEN SAMO ZA DOMASNI POTREBI


3.500 МКД
или предлог цена
10 апр 16:51Strafalka Bosh kako nova

Strafalka marka Bosh donesena od Germanija socuvana kako nova . Ova e...


2.200 МКД
или предлог цена
09 апр 17:30Strafalka marka Kraft 24 v odlicna

Strafalka marka Kraft 24 v donesena od Germanija socuvana odlicno. Im...


4.500 МКД
или предлог цена
09 апр 17:10СПЕЦИЈАЛНА ПРОМО ПОНУДА K 4 Compact UM + WB

Флексибилната компресорска машина за перење K 4 Compact може да се к...


15.500 МКД
или предлог цена
09 апр 12:24Domashna mashina za shienje

Domashna mashina za shienje Privileg


5.000 МКД
или предлог цена
07 апр 17:31masina za sienje BAGAT

SE PRODAVA MASINA ZA SIENJE NECCHI BAGAT ISPRAVNA RABOTI NA MONOFAZ...


100 €
или предлог цена
- 23 % Попуст
130 €
07 апр 08:33Masina za perenje Bosch

Се продава половна машина за перење алишта Bosch Classic xx 5 600 AA...


70 €
или предлог цена
03 апр 17:33Profesionalna brusalka

Profesionalna brusalka vo odlicna soatojba, marka RUPES.


2.500 МКД
или предлог цена
02 апр 16:28Vakum pumpa

Vakum pumpa 070 253926 vanco


6.000 МКД
или предлог цена
31 мар 20:04Prodavam Stihl 441.....odlicna

Se prodava motorna pila Stihl dosta zacuvana. Ima prostor za dogovor...


470 €
или предлог цена
31 мар 14:58Pila motorna elektricna nova

Prakam po kargo


2.800 МКД
или предлог цена
30 мар 23:38Хидрофор Ковин

Продавам хидрофор во одлична состојба,марка Ковин, со електрична пумп...


11.000 МКД
или предлог цена
30 мар 13:00Strafalka 18 v odlicna

Strafalka marka Alfa tools 18 v donesena od Germanija socuvana kako n...


2.200 МКД
или предлог цена
30 мар 10:49Prodavam Mashini za sienje

Mason's za sienje singer Mirna odlicno socuvana Kako nova ne e rabote...


5.000 МКД
или предлог цена
29 мар 14:35MASHINA ZA NIZHENJE TUTUN

Se prodava mashina za nizhenje tutun so 10 kaseti. CENA PO DOGOVOR! ...


1 €
или предлог цена
28 мар 12:33Комплет на цептер

Комплетот е повеќенаменски:правосмукалка, пегла на пареа за пеглање и...


2 €
или предлог цена
25 мар 23:10Страна 5 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам