Подкатегорија:
                   
121 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Trimer/Trimeri

Novi Trimeri BAIKAL


5.000 МКД
или предлог цена
30 јун 14:36Промовирано

GASENA VAR

Gasena var na golemo i malo, cena polovna. Za povekje informaci na 0...


120 МКД
или предлог цена
Вчера 02:09PRODAVAM STRAFILICA BORMASINA MAKITA I HILTI MADE IN JAPAN

PRODAVAM STRAFILICA BORMASINA MAKITA I HILTI MADE IN JAPAN . MAK...


1.800 МКД
или предлог цена
01 јул 23:52Hidrofor

Hidroforot e nov ne e upotreben kupen e pred 4 meseci uste e pod gara...


11.000 МКД
или предлог цена
01 јул 14:15Kompreor 25 l za delovi

Kompre. 25 litri za delovi,


1.800 МКД
или предлог цена
01 јул 13:38Elektromotor trofazen 2.2kw

Imam eden trofazen 2.2kw i eden monofazen 2.2kw ,(imam i drugi elektr...


130 €
или предлог цена
01 јул 13:37Hidrofor pumpa za voda

Hidroforot e ovoj na slika kako nov. Ima eden problem tocno kaj monom...


4.500 МКД
или предлог цена
01 јул 13:35Tomos za voda delovi

Struja ima i mnogu kompresija ima moze komplet moze na delovi. Isto t...


2.500 МКД
или предлог цена
01 јул 13:34Stolna brusalica

Vo odlicna sostojba moze i zamena za nesto drugo normalno ako mi odgo...


3.000 МКД
или предлог цена
01 јул 13:34Kompresor 50l

Poloven kompresor 50 li so izgoren motor, a inaku kompresija ima kako...


4.300 МКД
или предлог цена
01 јул 13:33Mlin Cirkular kombiniran

Monofazen mlin ima i Cirkular se prodavat bez motor, a moze ii so mot...


75 €
или предлог цена
01 јул 13:33MAKITA STRAFILICA ILTA UBODNA PILA BORMASINA HILTI

PRODAVAM STRAFILICA BORMASINA MAKITA I HILTI MADE IN JAPAN . MAK...


1.800 МКД
или предлог цена
30 јун 21:36Set za sienje

Сет за шиење, идеален за во безброј прилики. Корисен за сите видови н...


199 МКД
или предлог цена
29 јун 15:02Inverter 12v 220v 600 w Nordic power

se prodava inverter Nordic Power 12v 600 w donesen od svajcarija ,pra...


4.000 МКД
или предлог цена
26 јун 00:03Secilo za trimer

Element so 6 secila za za secenje treva pokrupna i drugi raboti


600 МКД
или предлог цена
25 јун 15:23Pumpa za voda

Prodavam trofazna pumpa za voda KONCAR. Napomena: potrebno e premotuv...


2.000 МКД
или предлог цена
20 јун 16:47Masina za luk sobiranje

Se prodava masina za luk sobiranje nova


1.200 €
или предлог цена
19 јун 23:06Reduktor racën za centrifuga za med

Racen reduktor za vrtenje za centrifuga za med ili nesto drugo. Moze ...


2.000 МКД
или предлог цена
19 јун 20:30Inverter Invertor 12/220V 500W - USB - od 12V na 220V

Nov invertor za vozilo na upaljac ili akumulator na 12Volti. Ima izl...


2.200 МКД
или предлог цена
19 јун 13:05Filtri za Rowenta pravosmukalki

Novi filtri za pravosmukalki Rowenta 800den


800 МКД
или предлог цена
16 јун 14:55Heftalica elektricna

Heftalicata e mnogu jaka ima edna mala plastika skrsena i ne mu davat...


350 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
400 МКД
15 јун 21:43Bormasina strafilica hitachi

Polovna original hitachi bormasina ispravna ima dve bateri i racna sj...


1.500 МКД
или предлог цена
15 јун 21:35Osovina osovina za Cirkular moze i zamena

Imam nekolku osovini malata osovina e za Cirkular ili nesto drugo ce...


2.000 МКД
или предлог цена
13 јун 12:26Prodavam rainbow pravosmukalki

Prodavam dve rainbow pravosmukalki


2 €
или предлог цена
09 јун 23:08Stihl 064,065,066 karburator

Nov,neotpakuvan karburator Archer-Australia za Stihl 064,065,066.


2.200 МКД
или предлог цена
08 јун 21:40Elektromotor elektro motor so reduktor

Prodavat elektromotor so reduktor imam i drugi elektro motori moze i ...


110 €
или предлог цена
06 јун 18:12Inverter-invertor od 12v na 220v od 500w-3000w - novi.

Invertorite(gi imam so moknost od 500w pa do 3000w-GI IMAM SITE MODEL...


По Договор
или предлог цена
01 јун 10:01Bosh pistol za vap

Pistolot e bez crevo


1.200 МКД
или предлог цена
30 мај 21:33Brusna hartija lenta (smirgla)

Brusna hartija rolna granulacija 40" dolzina 17.4 m sir...


13.000 МКД
или предлог цена
26 мај 13:26Ултразвучен уред за бркање штетници глувци лебарки комарци

Повеќе информации на линкот: https://www.united-electronics.gr/pr...


300 МКД
или предлог цена
24 мај 19:23Racna pumpa za voda ulje nafta i drugo

Pumpata e vo odlicna sostojba. Moze i zamena.


2.000 МКД
или предлог цена
20 мај 12:38Boca za hidrofor za vozduh

Polovna boca za hidrofor istata moze i za vozduh za kompresor


1.800 МКД
или предлог цена
16 мај 15:26Elektromotor elektro motor 2.2kw trofazen monofazen

Trofazen odlicen moze i zamena


120 €
или предлог цена
12 мај 12:06Elektromotor elektro motor trofazen/monofazen

Ispravna sostojba moze i zamena


2.500 МКД
или предлог цена
12 мај 07:27Elektro motor elektromotor sever 1,5kw

Vo odlicna sostojba ima i kocnica Pogoden za Cirkular mlin i drugo 1....


140 €
или предлог цена
12 мај 07:14Elektromotor sever 1.5kw monofazen

Vo odlicna sostojba 1,5 kw 2890 obrt Ima i kocnica. Moze i zamena daj...


140 €
или предлог цена
11 мај 10:28PRODAVAM PLASTICENI KANISTRI OD 1000 LITRI

PRODAVAM POLOVNI KANISTRI ZA VODA OD 1000 LITRI


1 МКД
или предлог цена
06 мај 14:52Kabel debel za zavaruvanje CO2

Dolzina 3.5M Cena fiksna 1000 mkd


900 МКД
или предлог цена
06 мај 11:42Пушница за димење месо

Уред за пушење месо


По Договор
или предлог цена
02 мај 17:51Remenica Fiberna

Se prodava nova fiberna remenica so dva kanali. Nadvoresniot diametar...


111.111.111 €
или предлог цена
02 мај 14:35Elektromotor monofazen zamena

Ispraven isfarban moze zamena


2.500 МКД
или предлог цена
01 мај 17:38Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам