Цела Македонија
                   
989 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

180ден/м2 рефус мермер во разни бои

200м2 квалитетен мермер во разни бои за дворови, огради, скали, фасад...


180 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

Денес 13:00Промовирано

GREDI GRAGJA OBLI OD KROV POLOVNI

Половни обли греди, обла граѓа , обликова и режана граѓа борова Бор...


1 €
или предлог цена
Денес 18:51Se izdavat skele,hiltovi,podupiraci / Jepen me qera skele..

Se izdavat skele, hiltovi, podupiraci i drugi gradezni raboti donesen...


По Договор
или предлог цена
Денес 18:50Gradezna kolicka

Prodavam gradezna kolicka


1.300 МКД
или предлог цена
Денес 18:29STIROPOR GRADEZEN MASIVEN 15CM NA 100CM NA 30CM

Prodavam stiropor gradezen masiven edna ploca e 0.3 kvadrati 15cm deb...


200 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
400 €
Бутел / Скопје

Градежни материјали

Денес 17:36Kamen Kamenja

Se prodava kamen za cidanje ili za polnetica. Moze za zamena ...ponud...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:09Stici Oplati

Se prodavaat stici (oplati) za salovanje se gledaat na slikite.....mo...


1 МКД
или предлог цена
Денес 17:09Kupuvam polovni daski

Kupuvam 200kom polovni daski dolzina 2m x 10cm sirina . Dajte ponuda ...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Градежни материјали

Денес 15:14izrabotka na sekakov vid fasadi

izrabotuvame fasadi


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Градежни материјали

Денес 13:55Стиропор, лепаци за стиропор, абриб, итонг

Се продава градежен материјал останат од градба на куќа: стиропор 3цм...


1 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Градежни материјали

Денес 13:13PARKET

Se prodava poloven PARKET so dimenzii 40cm dolzina i 5cm sirina. Cena...


7 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градежни материјали

Денес 13:00180ден/м2 рефус мермер во разни бои

200м2 квалитетен мермер во разни бои за дворови, огради, скали, фасад...


180 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

Денес 13:00PARKSIDE Svajc Aparat so Zica Nov

Nov Svajc Aparat Parkside Vidi Sliki


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
250 €
Денес 13:00Workzone spitz Hamer 1500W

Spitz Hamer poloven 1500W


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
120 €
Денес 13:00Dekorativen Japonski zid

Продаваме и вградуваме декоративен Јапонски малтер со исклучителна ес...


9 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

Денес 12:5810 kalupi za ukrasni szolbovi

Prodavam 10 kalupi za ograda, za terasi I sl, komplet so se strafovi....


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:18Se prodavaat keramidi 200 komada

Se prodavaat keramidi 200 komada 070333309


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градежни материјали

Денес 10:58KAMEN DEKORATIVEN

PREKRASEN DEKORATIVEN KAMEN ZA UREDUVANJE NA VAS STANBEN I DELOVEN PR...


1.100 МКД
или предлог цена
Денес 10:15dekorativen kamen INOVARTE

INOVARTE se zanimava so proizvodstvo i prodazba na dekorativen kamen...


25 €
или предлог цена
Денес 09:27ALUMINSKA OGRADA ZA BAZEN STAKLENI OGRADI'SASKO-GIS'

TUS KABINI STAKLENI,ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALN...


35 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градежни материјали

Денес 08:23Keramidi

Se prodavaat polovni keramidi leskovac okolu 900 parcinja 12 den par...


12 МКД
или предлог цена
Денес 06:52SE PRODAVA KROV VO ODLICNA SOSTOJBA

Se prodava krov za poveke nameni vo odlicna sostojba bez nikakvi vloz...


150 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
200 €
Денес 05:53Iskop Izvedba Ureduvanje Odrzuvanje Tampon Zemja nabivanje

Леарт Конструктион 070 960201 -Изведба на градежни работи Куќи -Потп...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

Вчера 22:40Aluminiumski,Inoksni i Pvc Lajsni

Prodazba na Aluminiumski,Inoksni i Pvc Lajsni od najrazlicni modeli i...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градежни материјали

Вчера 22:33ПРОДАЖБА НА ИНОКСНИ,АЛУМИНИУМСКИ И ПВЦ ЛАЈСНИ

Продажба на сите модели на Алуминиумски и Иноксни Лајсни од Грчкиот п...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градежни материјали

Вчера 22:33Prodavame Aluminiumski,Celicni i Pvc lajsni

Prodavame Aluminiumski,Celicni i Pvc lajsni za plocki,laminati,parket...


2 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градежни материјали

Вчера 22:32Се продава кружна скала

Се продава кружна скала. Информации и цена на моб.


1 МКД
или предлог цена
Вчера 22:30паркет продавам

Продавам паркет со димензии 400 х 40 мм, добро сочуван


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Вчера 21:38Монтажа на олуци,ветар лајсни симс и сце поврзано со лим

Монтажа и изведба на лумени кровови,окуци ветар лајсни и било што со ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градежни материјали

Вчера 21:38Продавам цевки за соларни колектори за топла вода

Продавам користени 60 цевки за соларни колектори за топла вода. Со...


25.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

Вчера 20:44Metalni Potpiraci

Izdavam 80 Metalni Potpiraci na izvlekuvanje so kajli do 3 metri visi...


3 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Градежни материјали

Вчера 16:55Prodavam polovni bekaton plocki

Prodavam polovni bekaton plocki vo odlicna sostojba.Cena 4 evra kvadr...


4 €
или предлог цена
Вчера 15:22Kupuvam poloven bekaton 15m2

Kupuvam polovni bekaton okolu 15m2,(seedno kakvi)


150 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Градежни материјали

Вчера 13:41Kontinjeri promkcija September

Cena eksluziv 3x2 m2 1650e


1.650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

Вчера 13:34Se prodavat 2 orevi za mebel

Dve stebla otevi za mebel ... vo gjorce petrov .tel kontakt 07027131...


888.888 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градежни материјали

Вчера 13:08Salonit tabli od pokriv

Salonit tabli od pokriv, vasa demontaza.


10 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

Вчера 11:49Vodootporni iverici

Se prodavaat dve vodootporni iverici, 223 x 122. Cena 3000 denari po...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:56Се продаваат половни ќерамиди

Половни ќерамиди, добро сочувани, видете слики


10 МКД
или предлог цена
Вчера 08:46INOX ODZACI (ROSTFRAJ) ROSTER STRUMICA

Prodazba i montaza na odzaci * izoliran dvoen debeloziden inox koj...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:43PVC Cevki 10 bari, kolena, reduciri - NOVI

Se prodavaat pvc cevki od Konti Hidroplast: - 2 cevki so dolzina od ...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:00UKRASEN KAMEN - VESTACKA BUNJA

,РАСПРОДАЖБА,,ПРОДАВАМ ВЕШТАЧКИ КАМЕН,,(вештачка буња) КОЈ МОЖЕ ДА СЕ...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 07:31Страна 1 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам