Цела Македонија
                   
944 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продаваат половни ќерамиди 1500 броја!

Половни Ќерамиди 1500 броја! Цена: 11 денари


11 МКД
или предлог цена
05 дек 21:40Промовирано

180ден/м2 рефус мермер во разни бои

200м2 квалитетен мермер во разни бои за дворови, огради, скали, фасад...


180 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

04 окт 13:00Промовирано

Евтини окапници за надворесни прозори од гранит

Окапници од природен гранит за надворешна страна на прозорите а може...


300 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

Вчера 11:06НОВ ОГЛАС
Промовирано

Prodavam keramidi prva klasa CENA EKSTRA!!!

Prodavam keramidi prva klasa CENA EKSTRA!!! Keramidite se prva klasa...


9 МКД
или предлог цена
- 67 % Попуст
27 МКД
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Денес 10:00Се продаваат половни ќерамиди

Половни ќерамиди, добро сочувани, видете слики


10 МКД
или предлог цена
Денес 09:33SE PRODAVA KROV VO ODLICNA SOSTOJBA

Se prodava krov za poveke nameni vo odlicna sostojba bez nikakvi vloz...


150 €
или предлог цена
Денес 09:02Stici Oplati

Se prodavaat stici (oplati) za salovanje se gledaat na slikite.....mo...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:57Буре,Германско, 200 литри (стандард). 1500 денари за едно

- Бурето е одлично , без мириси , чисто од внатре итн. - Од Германс...


1.300 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градежни материјали

Денес 02:31PVC LAJSNA za VINFLEKS POD .

-Se prodava pvc lenta-LAJSNA za vinfleks pod. -lajsnata e nekoristen...


40 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градежни материјали

Денес 02:31Keramidi

Se prodavaat polovni keramidi leskovac okolu 900 parcinja 12 den par...


12 МКД
или предлог цена
Вчера 20:16Nivelatori kajli distanceri.

Provereno najdobri nivelatori na pazarot! So cist materijal! Dista...


130 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

Вчера 19:43Se prodavaat Polovni Keramidi

Kontakt 078/344-820 Oliver


10 МКД
или предлог цена
Вчера 18:57Se prodavaat Polovni Kapaci

Se prodavaat Polovni Kapaci Kontakt 078/344-820 OLIVER


80 МКД
или предлог цена
Вчера 18:56Plastificiran Lim

Se prodava Plastificiran Lim 4,5m x 1m…. Poveke info 070767620


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:10  НОВ ОГЛАС

OSB TABLI

Osb tabli 350 den m2 debelina 18 mm


350 МКД
или предлог цена
Вчера 18:03  НОВ ОГЛАС

iverka lesonit spert ploci

iverka tabli 2000 ×1000 mm 10mm deb parce 350 den lesonit...


350 МКД
или предлог цена
Вчера 18:00Obikolki za paleti

1200x800


250 МКД
или предлог цена
Вчера 18:00Stafni za patos

Stafni dimenzoii 1500. 2200 mm 1m3 9500denari debelina 50mm sir...


9.500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:00Paleti patos

Dim 1150 ×1150 DEBELINA 18 MM


170 МКД
или предлог цена
Вчера 18:00DASKI ZA KARATAVAN

dimen 1100 mm dolgi cena 9500 den m3 1150 mm dolgi deb 18mm ...


10.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:59Vibrator

Nov vibrator monofazen 2.2 kv


1 €
или предлог цена
Вчера 17:56KOVANO ZELEZO ALUMINSKI OGRADI TENDI KAPII SKALI 'SASKO-GIS'

STAKLENI ODRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLOKOVANI I ALUMINSKI OGRADI KOM...


35 €
или предлог цена
Вчера 17:37Gotov beton

Prodavam gotov beton so transport so i bez pumpa zavisnost od lokaci...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Градежни материјали

Вчера 14:49Salonitni tabli za krov 30m2

Salonitni tabli za krov 30m2


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

Вчера 13:01Salonitni tabli 50denari

Polovni salonitni tabli 80den.


80 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

Вчера 12:00SOLARNI KOLEKTORI GOLDEN SUN - BROJ 1

PRISTIGNA NOVATA KOLICINA NA GOLDEN SUN SOLARNI KOLEKTORI.. ZAGARA...


18.900 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Градежни материјали

Вчера 11:4910 kalupi za ukrasni szolbovi

Prodavam 10 kalupi za ograda, za terasi I sl, komplet so se strafovi....


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:43Евтини окапници за надворесни прозори од гранит

Окапници од природен гранит за надворешна страна на прозорите а може...


300 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

Вчера 11:06  НОВ ОГЛАС

MONTAZA NA PVC ROLETNI I VENECIJANER

Montaza i servis na roletni pvc aluminski venecijan varioljt komarn...


2 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Градежни материјали

Вчера 07:31pvc lamperija

se prodava pvc lamperija polovna 3.50 m parce ne e secena 90 kv


190 МКД
или предлог цена
Вчера 01:05Црево за подно греење

Црево за подно греење прва класа 10 барски вкупно 300 метри.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

05 дек 23:10Се продаваат половни ќерамиди 1500 броја!

Половни Ќерамиди 1500 броја! Цена: 11 денари


11 МКД
или предлог цена
05 дек 21:40Продавам природен КАМЕН

Продавам природен камен наменет за ѕидање и разубавување на вашиот дв...


1.500 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Градежни материјали

05 дек 20:06Prodavam PODUPIRACI

Prodavam drveni podupiraci so dolzina od 2.30m-3.00m, cena od 80-100d...


100 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Градежни материјали

05 дек 20:06Ќерамиди половни

Ќерамиди половни Околу 1000 парчиња


7 МКД
или предлог цена
05 дек 18:18Prodavam Betonski stupcinja

Se prodavaat betonski stupcinja,okolu 150 parcinja na broj tel 078 32...


100 МКД
или предлог цена
05 дек 17:55DRVENI PALETI 120X80

SE PRODAVAAT DRVENI PALETI SO DIMENZII 120X80


По Договор
или предлог цена
05 дек 17:44Тополи

Продавам 8 тополи..цена по договор 070/265-387 Игор


1 €
или предлог цена
05 дек 17:12Betonski stolbovi kolci

Vo odlicna sostojba Koristeni 4 godini zdravi kako novi Dolzina 2 ...


140 МКД
или предлог цена
05 дек 15:51Polovni Keramidi

Se prodavat polovni Keramidi okulu 800-900 broja! Se prodavat SITE Z...


10 МКД
или предлог цена
Босилово / Струмица

Градежни материјали

05 дек 13:23Husqvarna motorka pila

Husqvarna koristena za domasna upotreba. Kontakt tel: 078278670


8.500 МКД
или предлог цена
05 дек 12:21prevoz na shut pesok tampon 077622991

077622991 tamponiranje so valjak iskop transport skele pesok sut...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

05 дек 12:12KOVANO ZELEZO ALUMINSKI OGRADI TENDI KAPII SKALI 'SASKO-GIS'

KOVANI I ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI PROFES...


35 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градежни материјали

05 дек 11:29Страна 1 од 24

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам