Цела Македонија
                   
984 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Стиропор, лепаци за стиропор, абриб, итонг

Се продава градежен материјал останат од градба на куќа: стиропор 3цм...


1 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Градежни материјали

03 окт 06:52Shamotni cigli/Шамотни цигли/ Termalni, Термални за фурна

Se prodavaat shamotni cigli idealni za ognista, furni, skari ili term...


70 МКД
или предлог цена
- 30 % Попуст
100 МКД
03 окт 00:25Cigli Tuli

Se Prodavaat Cigli Tuli 15 denari parce


15 МКД
или предлог цена
02 окт 22:38Kadroni drveni

Drveni kadroni dolzina od 73 do 80 cm ,Sirina ,debelina 9x9cm .Vtor ...


80 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

02 окт 20:03Karabini od temel do krov i renoviranje

Karabinii


1 €
или предлог цена
02 окт 20:01Dekorativen Japonski zid

Продаваме и вградуваме декоративен Јапонски малтер со исклучителна ес...


9 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

02 окт 18:21pesok tampon zemja sut

pesok droben kamen zemja humus do 2 kubika


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

02 окт 15:35Borduri za kujna i wc

Plocki/Borduri za kujna ili WC. 10 denari parce Kolicinite se ogran...


10 МКД
или предлог цена
02 окт 15:30Plocki prva klasa zidni i podni

Plocki prva klasa za vnatre zidni i podni. Dimenzii: zidna 25x50 ...


390 МКД
или предлог цена
02 окт 15:30se iznajmuvaat podopiraci potpori podupiraci

se iznajmuvaat podopiraci ima razlicni dimenzi ima i fasadno skele...


1 €
или предлог цена
02 окт 14:19dekorativen kamen INOVARTE

INOVARTE se zanimava so proizvodstvo i prodazba na dekorativen kamen...


25 €
или предлог цена
02 окт 13:24ALUMINSKI i STAKLENI OGRADI TUS KABINI 'SASKO-GIS'

TUS KABINI STAKLENI,ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALN...


35 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градежни материјали

02 окт 09:01Gradezna limarija

Vrsime nabavka I montaza na limarski uslugi ...


5 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

02 окт 07:41Geramidi - Ѓерамиди - Герамиди

Се продаваат 420парчина герамиди, здрави Телефон за контакт - 070 59...


17 МКД
или предлог цена
02 окт 07:25PRODAVAM STEBLA OD OREV

Prodavam 6 stari 40 godishni stebla od orev. cena po dogovor KONTAK...


1 МКД
или предлог цена
01 окт 22:39Gradezna kolicka

Prodavam gradezna kolicka


1.300 МКД
или предлог цена
01 окт 18:29Kamen Kamenja

Se prodava kamen za cidanje ili za polnetica. Moze za zamena ...ponud...


2.000 МКД
или предлог цена
01 окт 17:09izrabotka na sekakov vid fasadi

izrabotuvame fasadi


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Градежни материјали

01 окт 13:5510 kalupi za ukrasni szolbovi

Prodavam 10 kalupi za ograda, za terasi I sl, komplet so se strafovi....


5.000 МКД
или предлог цена
01 окт 11:18Se prodavaat keramidi 200 komada

Se prodavaat keramidi 200 komada 070333309


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градежни материјали

01 окт 10:58ALUMINSKA OGRADA ZA BAZEN STAKLENI OGRADI'SASKO-GIS'

TUS KABINI STAKLENI,ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALN...


35 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градежни материјали

01 окт 08:23Keramidi

Se prodavaat polovni keramidi leskovac okolu 900 parcinja 12 den par...


12 МКД
или предлог цена
01 окт 06:52Iskop Izvedba Ureduvanje Odrzuvanje Tampon Zemja nabivanje

Леарт Конструктион 070 960201 -Изведба на градежни работи Куќи -Потп...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

30 сеп 22:40Aluminiumski,Inoksni i Pvc Lajsni

Prodazba na Aluminiumski,Inoksni i Pvc Lajsni od najrazlicni modeli i...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градежни материјали

30 сеп 22:33ПРОДАЖБА НА ИНОКСНИ,АЛУМИНИУМСКИ И ПВЦ ЛАЈСНИ

Продажба на сите модели на Алуминиумски и Иноксни Лајсни од Грчкиот п...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градежни материјали

30 сеп 22:33Prodavame Aluminiumski,Celicni i Pvc lajsni

Prodavame Aluminiumski,Celicni i Pvc lajsni za plocki,laminati,parket...


2 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градежни материјали

30 сеп 22:32Се продава кружна скала

Се продава кружна скала. Информации и цена на моб.


1 МКД
или предлог цена
30 сеп 22:30Монтажа на олуци,ветар лајсни симс и сце поврзано со лим

Монтажа и изведба на лумени кровови,окуци ветар лајсни и било што со ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градежни материјали

30 сеп 21:38Продавам цевки за соларни колектори за топла вода

Продавам користени 60 цевки за соларни колектори за топла вода. Со...


25.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

30 сеп 20:44Metalni Potpiraci

Izdavam 80 Metalni Potpiraci na izvlekuvanje so kajli do 3 metri visi...


3 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Градежни материјали

30 сеп 16:55Prodavam polovni bekaton plocki

Prodavam polovni bekaton plocki vo odlicna sostojba.Cena 4 evra kvadr...


4 €
или предлог цена
30 сеп 15:22Kupuvam poloven bekaton 15m2

Kupuvam polovni bekaton okolu 15m2,(seedno kakvi)


150 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Градежни материјали

30 сеп 13:41Se prodavat 2 orevi za mebel

Dve stebla otevi za mebel ... vo gjorce petrov .tel kontakt 07027131...


888.888 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градежни материјали

30 сеп 13:08Vodootporni iverici

Se prodavaat dve vodootporni iverici, 223 x 122. Cena 3000 denari po...


3.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 08:56Се продаваат половни ќерамиди

Половни ќерамиди, добро сочувани, видете слики


10 МКД
или предлог цена
30 сеп 08:46INOX ODZACI (ROSTFRAJ) ROSTER STRUMICA

Prodazba i montaza na odzaci * izoliran dvoen debeloziden inox koj...


1 €
или предлог цена
30 сеп 08:43PVC Cevki 10 bari, kolena, reduciri - NOVI

Se prodavaat pvc cevki od Konti Hidroplast: - 2 cevki so dolzina od ...


1 €
или предлог цена
30 сеп 08:00SE PRODAVAAT KORISTENI KERAMIDI

Se prodavaat dve vrsti koristeni keramidi okolu 1500 parcinja


5 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градежни материјали

30 сеп 01:01kamen ploci

kameni ploci so debelina od 5sm do20sm boja na ciment pogodni za rede...


10 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Градежни материјали

29 сеп 22:10Se prodavaat keramidi

Se prodavaat 250 keramidi vo solidna sostojba, 10 denari keramida


2.500 МКД
или предлог цена
29 сеп 21:36Страна 2 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам