Цела Македонија
                   
987 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam PODUPIRACI

Prodavam drveni podupiraci so dolzina od 2.30m-3.00m, cena od 80-100d...


100 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Градежни материјали

22 сеп 21:22Bitumen - katran

4 kanti novi nekoristeni bitumen-katran, vo edna kanta ima 20 kg, za...


1.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 20:03Cigli

Se prodavaat polovni cigli


10 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

22 сеп 09:37Samotni cigli 075224467

Samotni cigli za furna 075224467 cena 80 den


80 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градежни материјали

21 сеп 22:42Krseni ploci od travertin

*Skopje i Kicevo Krseni ploci so debelina od 2,3,4,5 cm Bubnjareni ...


6 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градежни материјали

21 сеп 16:17Spojka za GUSENI odvodni cevki (Гусена цевка) - 70 мм.

Спојката е за спојување на 2 гусени цевки (Гус - Гус) димензија 70 м...


450 МКД
или предлог цена
21 сеп 13:52Ќерамиди

Се продаваат 400- 450 парчиња ќерамиди, цена за парче 8 денари.


По Договор
или предлог цена
21 сеп 10:06KOVANO ZELEZO ALUMINSKI OGRADI TENDI KAPII SKALI 'SASKO-GIS'

KOVANI I ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI PROFES...


35 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градежни материјали

21 сеп 08:49DRVENI PALETI 120X80

SE PRODAVAAT DRVENI PALETI SO DIMENZII 120X80


По Договор
или предлог цена
20 сеп 18:22POLOVNI KERAMIDI 1500 BROJA

SE PRODAVAAT POLOVNI KERAMIDI 1500 KOMADA KONTAKT 070437380 SAMO NA ...


111 €
или предлог цена
20 сеп 18:22Hunter Douglas , спуштен плафон за купатила

Hunter douglas


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градежни материјали

20 сеп 18:00Polovni keramidi

Ispravni


6 МКД
или предлог цена
20 сеп 13:53SEPTICKI JAMI

BETONSKI SEPTICKI JAMI VO RAZLICNI DIMENZII ..... KOMORNI PRELIVNI JA...


111.111 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

20 сеп 06:27sahti za vodomer odvod i dovod optika

IZRABOTKA NA BETOSNKI SAHTI VO NEKOLKU DIMENZII OD ARMIRAN BETON KOMP...


11.111 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

20 сеп 06:27Se IZNAJMUVAAT METALNI POTPIRACI - PODOPIRACI

SE IZNAJMUVAAT METALNI POTPIRACI SO VINT , GI NOSIME DO VASIOT OBJEKT...


4 МКД
или предлог цена
19 сеп 22:14IZNAJMUVAM POTPIRACI , POTPORI, PODOPIRACI

iznajmuvam potpiraci za ploci - Prilep


4 МКД
или предлог цена
19 сеп 22:14Prodazba na 3D tapeti na golemo i malo ( тапети )

Дело Декор Трејд Скопје е увозник на тапети од Француско производство...


2 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

19 сеп 21:553D fototapeti posteri 3Д фототапети постери на големо и мало

Дело Декор Трејд Скопје е увозник на фототапети од Европско производс...


2 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

19 сеп 21:55OGRLICA ZA PRIKLJUCOK ZA VODA F-80 NOVA

rodavam nova ogrlica za prikjučok na voda so F-80. 075455488


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градежни материјали

19 сеп 19:59Zidni plocki prva klasa

ZIdni plocki prva klasa ostanato 18m


450 МКД
или предлог цена
19 сеп 15:16DRVENI STUBOVI ZA OGRADA

IZRABOTENI OD BUKA 38 PARCINJA MALI 10 PARCINJA GOLEMI KAKO NA SL...


9.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

19 сеп 12:26ZAVRTKI ZA LIM/ЗАВРТКИ ЗА ЛИМ/ШТРАФОВИ ЗА ЛИМ/STRAFOVI

RAZNI VIDOVI NA STRAFOVI ZA LIM VO POVECE DIMENZII I BOI.


11.111 €
или предлог цена
19 сеп 10:14Husqvarna motorka pila

Husqvarna koristena za domasna upotreba. Kontakt tel: 078278670


8.500 МКД
или предлог цена
19 сеп 09:09Keramidi 10denari

Okolu 350 keramidi


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

19 сеп 08:56Продавам градежни материјали хитно

Добар ден Продавам градежни материјали: -Монта греда -Арматура б...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

18 сеп 13:00ISKOPI OD SEKAKOV VID iskop

Vrsime sekakov vid na iskop so prevoz (tamponiranje golemi kolicini, ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градежни материјали

18 сеп 12:24Polovni keramidi

Се продаваат половни керамиди по цена од 5 ден. за парче. Вкупно има ...


5 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Градежни материјали

18 сеп 12:13Половен буков паркет

Продавам буков паркет 40 м2 . Димензии Д:Ш:В 30х5х2 цм.


5 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

18 сеп 09:55KUPUVAM PODNI PLOCKI

Kupuvam podni plocki 13 m² mozi I raspar so dimenzija 33x33


350 МКД
или предлог цена
17 сеп 12:53Oluci pocinkovani novi

Se prodavaat oluci pocinkovani, novi od debel lim. Horinzotalni 20 pa...


100 МКД
или предлог цена
16 сеп 08:35demag kran

demag kranovi razni od 125 do 1600 kg


24.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градежни материјали

15 сеп 21:59Шамотни цигли за скара

Продавам шамотни цигли,имам околу 20 парчиња. Цена за сите ќе се дог...


70 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

15 сеп 12:19Daski gredi graga

Se prodava graga na golemo i malo


230 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

14 сеп 13:52Prodavam drveni poluoblici 7cm x 15cm x 4m - 200m2

Prodavam drveni poluoblici - Debelina: 7cm - Sirina: 15cm - Dolzi...


45 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

13 сеп 21:24IZRABOTKA NA KOSHULICA NIZ CELO SKOPJE

NUDIME KFALITETNA IZRABOTKA NA KOSULICA IZOLACIJA NIVELIRANJE I MASIN...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

13 сеп 20:18Drveni skali varena buka

Prodavam drveni skali (stapalo+celo) 31 od varena buka malku koristen...


25 €
или предлог цена
13 сеп 18:36Продавам паркет

Продавам половен, буков паркет, еднаш користен, не е шлајфуван, 60-65...


4 €
или предлог цена
13 сеп 18:36Se prodava mesalka i hidrofor za voda

Se prodava novo bure za vino ili voda nekoristeni.Tel.078228114


По Договор
или предлог цена
Зелениково / Скопје

Градежни материјали

13 сеп 07:48Ѓерамиди користени

Се продаваат Ѓерамиди користени. 600-650парчина.Цена-6ден.Плус 50 кап...


1 МКД
или предлог цена
12 сеп 20:56KERAMIDI ЌЕРАМИДИ

POLOVNI KERAMIDI


4 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Градежни материјали

12 сеп 20:08Страна 5 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам