Цела Македонија
                   
944 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Keramidi

Prodavam Keramidi Tondach skros novi 840 parcinja novo e 62 den parce...


1 €
или предлог цена
02 ное 19:37Шамотни цигли тули за скара samotni cigli skara tuli

Се продаваат шамотни цигли за скара 13 комада, цена 2 евра парче, сит...


2 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градежни материјали

02 ное 18:08Ograda od vestacka treva -mreza,ogradi, za gradina

Ograda od vestacka treva CENATA E NA M2 1m visina x10m dolzina...


750 МКД
или предлог цена
02 ное 12:52KERAMIDI POLOVNI

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

02 ное 11:37ISKOP TAMPONIRANJE HUMUS

ISKOP,TAMPONIRANJE,HUMUS 1.VRSIME - RAZNI MASINSKI ISKOPI NA PODRUMI...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градежни материјали

02 ное 10:09Se prodavaat keramidi

Se prodavaat keramidi okolu 1000 parcinja,moze i nesto povise,keramid...


3 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

02 ное 09:50Буре,Германско, 200 литри (стандард). 1500 денари за едно

- Бурето е одлично , без мириси , чисто од внатре итн. - Од Германс...


1.300 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градежни материјали

01 ное 21:13PVC LAJSNA za VINFLEKS POD .

-Se prodava pvc lenta-LAJSNA za vinfleks pod. -lajsnata e nekoristen...


40 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градежни материјали

01 ное 21:12Termo Fasadi

Vrsime usluga so vrven kvalitet na sekakov vid na termo fasadi,gips,p...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

01 ное 19:44Калап за правење бетонски патеки

Освежете ја својата градина без преголеми инвестиции, со помош на еди...


699 МКД
или предлог цена
01 ное 13:02Prodavam pesok vo vrekji

Prodavam pesok vo vrekji vo n.Dracevo Cena na vrekja 50 denari. Tel...


50 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

01 ное 12:56Шпаринг П- Профил,Цевки Ф-90

Шпаринг 2,5 пута 3 см,6 м. околу 250 кгр,45 ден кгр. П-профил 30 бро...


11.111 €
или предлог цена
31 окт 23:46Mreza celicna,pocinkovana 4 broja,12 kvadrati

Mreza celicna,pocinkovana ,farbana.. 4 broja,12 kvadrati,shirina 1 s...


600 МКД
или предлог цена
31 окт 23:45Dekorativen kamen

Se prodava dekorativen priroden kamen racno klesan ostanato 17 m2


350 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Градежни материјали

31 окт 21:25KESI NAJLONSKI ekstra cena MNOGU JAKI

Kesite se jaki moze da se polni so var, piperki grozje a moze da pos...


8 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Градежни материјали

31 окт 19:44Plocki PRVA KLASA EFTINO Плочки

Prodavam novi neraspakovani plocki zidni-podni. Kvalitetni(indiski 1...


25 €
или предлог цена
31 окт 19:40Se prodava Betonski Stubovi

Se prodava Betonski Gradezni Stubovi 500 komada.Komplet so prevoz.Vis...


1 МКД
или предлог цена
- 99 % Попуст
100 МКД
31 окт 18:35Prodavame Aluminiumski,Celicni i Pvc lajsni

Prodavame Aluminiumski,Celicni i Pvc lajsni za plocki,laminati,parket...


2 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градежни материјали

31 окт 17:13Stari keramidi

Poklonuvam stari keramidi okolu 800 parcinja


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Градежни материјали

31 окт 15:56Husqvarna motorka pila

Husqvarna koristena za domasna upotreba. Kontakt tel: 078278670


8.500 МКД
или предлог цена
31 окт 14:41se iznajmuva skele

se iznajmuva skele za fasadi visoki ploci


5 МКД
или предлог цена
31 окт 08:28se iznajmuvaat podopiraci potpori podupiraci

se iznajmuvaat podopiraci ima razlicni dimenzi ima i fasadno skele...


1 €
или предлог цена
31 окт 08:27Parket bukov 300-37

Edno topce bukov parket 300 na 37 50 parcina


1 МКД
или предлог цена
31 окт 08:05TECNA GUMA - TRAJNO RESENIE ZA PROBELMITE SO VODA!

❗️ ТРАЈНО РЕШЕНИЕ ЗА ПРОБЛЕМИТЕ СО ВОДА! ❗️ *Хидроизолација на: рамн...


500 МКД
или предлог цена
30 окт 11:55Shamotni cigli/Шамотни цигли

Se prodavaat shamotni cigli za furni ili termo pecki. 45kom tuli. Par...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градежни материјали

30 окт 11:07Keramidi

Vo odlicna sostojba 120 po 10 denara


10 МКД
или предлог цена
30 окт 10:01Gradezna kolicka,segi,sita,stici ,talpa

Gradezna kolicka,stegi metalni Sita za seenje pesok Stici za salov...


1 МКД
или предлог цена
29 окт 13:44IZOLACIJA TERVOL I KAMENA VOLNA

Со добра термичка изолација може да заштедите повеќе од 50% од топл...


1 МКД
или предлог цена
29 окт 12:14Kupuvam poloven bekaton 15m2

Kupuvam polovni bekaton okolu 15m2,(seedno kakvi)


150 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Градежни материјали

29 окт 10:13Armstrong / Армстронг

Се продава Армстронг. Цена намалена на 9 евра за метар квадратен со ...


9 €
или предлог цена
28 окт 21:26PALETI

1200 × 1000


150 МКД
или предлог цена
28 окт 17:58Keramidi

Prodavam okolu 2.500 keramidi vo mnogu dobra sostojba, vo s.Creshevo ...


10 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Градежни материјали

27 окт 13:04ALUMINIUMSKA SKALA dvostrana 125 sm. 2*6

Prodavam ALUMINIUMSKA SKALA 125 sm. 2*6,malku koristena. Maksimalna t...


3.100 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Градежни материјали

27 окт 09:45PRODAVAM STEBLA OD OREV

Prodavam 6 stari 40 godishni stebla od orev. cena po dogovor KONTAK...


1 МКД
или предлог цена
26 окт 22:20НОВИ - Инокс оџак со изолација - Inoks odzak rosvajt inox

Производство и монтажа на квалитетни и безбедни оџаци, изработени цел...


54 €
или предлог цена
26 окт 21:40Panelni ogradi

3D Panelna ograda e sovremen nacin na ograduvanje, taa e moderna, cvr...


12 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

26 окт 21:31DRVEN PROZOR DUPLI

EDEN PROZOR 160 cm visina X 68cm sirina DUPLI CENA 500 denari


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

26 окт 17:37ZAVRTKI ZA LIM/ЗАВРТКИ ЗА ЛИМ/ШТРАФОВИ ЗА ЛИМ/STRAFOVI

RAZNI VIDOVI NA STRAFOVI ZA LIM VO POVECE DIMENZII I BOI.


11.111 €
или предлог цена
26 окт 10:19Samotni cigli 075224467

Samotni cigli za furna 075224467 cena 80 den


80 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градежни материјали

26 окт 10:10KERAMIDI KIKINDA PRVA KLASA

KERAMIDI KAKO NOVI NAMESTENI NA KUKJA ZA POKRIV DO 90m2.Gi prodavam p...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градежни материјали

26 окт 09:17Страна 6 од 24

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам