Цела Македонија
                   
53363 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

GREAT WALL 2.4 i STEED 5 PIKAP - 2011

Ве молам за дополнително инфо звонете од 08:00 ч до 16:30 ч Се про...


6.900 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.000 €
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

AUDI A6 2.7TDI AVANT KARAVAN

PRODAVAM AUDI A6 2.7 TDI AVANT KARAVAN VO ODLICNA SOSTOJBA 2.7 tdi 2...


6.300 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

14 јул 06:36Промовирано

Fiat grande punto 1.9 multijet 96 kw -131ps 6+R

Se prodava Fiat grande punto 1.9 multijet 96 kw - 131ps so 6 brzini ...


33 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

PEZO 307 1.6, 80kw 109ks 2005 god benzin

Pali vozi !!! Registrirana cela godina do 24.06.2022god. Zelena karta...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 20:07Citroen C3 1.4i

Poseduva a-test plin Odlicno socuvana moze da se vidi u bilo koe vre...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 20:06Citroen C4 1.2 TNG 82ks Neuvezuvan,TOP sostojba

Citroen C4 Cactus 1.2 Pure Tech -купен 10.06.2015 год од Citroen Ав...


7.999 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 €
Кочани

Автомобили

Денес 20:04Opel Corsa C 1.2 2004god. Klima Ekstra

Se prodava Opel Corsa C 1.0 motor na lance, benzinec 2004 godina, kol...


2.350 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Автомобили

Денес 20:03Fiat Punto 1.4 16v 2005god. Full oprema

Se prodava Fiat Pundo 1.4 16V Benzinec 2005godina, sega uvezen, plate...


2.350 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Автомобили

Денес 20:03Mercedes-Benz W204 C180 kompressor BlueEfficiency

Se prodava Mercedes Benz C180 avantgarde kompressor BlueEfficiency vo...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 20:02AUDI A3 1.9 TDI SPORTBACK

Audi a3 1.9 tdi 77kw 105ks Climatronik Elektrikan na stakla Tempo...


4.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.500 €
Битола

Автомобили

Денес 20:00BMW. 523 E 39

Klima atest plin atest na folii elek na stakla, reg do 12/21 info na...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 20:00Seat Altea 2008g 1.9 105ks DSG

Се продава Сеат Алтеа 2008година, 1.9 ТДИ, 105кс, со автоматски DSG м...


5.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 19:56AUDI A4 2.0TDI

Audi A4 B7 2.0 TDI 140КС 8 вентилски мотор, произведено 2007год. на к...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 19:55BMW 320d (E90) 163ks ***SUPER SOCUVANO***

Se prodava BMW E90 320d 120kw-163ks 2006g Kolata e registrirana do MA...


6.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 19:54Ford Focus 1.6 TDCI Eco Netic

Ford Focus 1.6 TDCI Eco Netic model. Voziloto e kupeno od salon vo Ge...


5.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 19:54RENOULT CLIO 1.5 DIESEL 2006 GOD

avtomobilot e vo ekstra sostojba full oprema redovno servisiran ...


3.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 19:52BMW E90 325d motor 3.0 exstraaa

BMW e90 325d so noviot motor 3.0.. proizveden 2007 prva registracija ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 19:52Prodavam Passat variant tng 1.6

Prodavam Passat variant tng ,proizveden 1996g.vo ekstra sostojba, mn...


1.150 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.390 €
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 19:51Se prodava Seat Exeo 2011 kupena od MK

Se prodava seat exeo 2.0 143ks 2011god prv gazda kupeno vo mk so real...


7.450 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автомобили

Денес 19:50Alfa Romeo 159 2.4jtdm 200ks

Alfa Romeo 159 2.4jtdm 200ks 🚀🚀 Ispravna sostojba pali vozi funkci...


3.499 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.600 €
Кичево

Автомобили

Денес 19:45Citroen C3

Citroen C3 1.4i Benzin , 2003g 101000 km, 2 kluca, klima, neuvezena...


2.290 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.390 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 19:45Vw Golf 6 2.0TDI 2009

Vw golf 6 2.0Tdi 2009 perfekten registriran cela god Kompleten ser...


6.890 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 19:44Audi A3 2.0Tdi S Line 2009 UNIKAT

AUDI A3 2.0TDi 103kw EURO 5 2009g S-LINE UNIKAT EDINSTVENA NA PAZ...


8.190 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 19:44Fiat punto clasic 1.2i 2007

Fiat Punto 1.2i 2007g full oprema, elektrika na retrovizori i prozori...


2.590 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 19:44Vw Polo 1.6Tdi COMFORTLINE 2009/10 PERFEKTNO

VW POLO 1.6TDi COMFORTLINE 66kw/90hp 2009/10g FABRIKA CENA: 5390e...


5.390 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 19:44AUDI A4 2.0 TDI 110KW

GODINA 2014-TA KILOMETRAZA 200 000 KM. ORGINAL SO SERVISNA KNISKA MO...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 19:43  НОВ ОГЛАС

SKODA FABIA 1.9 TDI 74KW NAJNOV UVOZ CH

GODINA 2006-TA KILOMETRAZA 230 000 KM. ORGINAL SO SERVISNA KNISKA MO...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 19:43VW GOLF 5 1.4 BENZIN PLIN NEUVEZUVAN

Prodavam VW Golf , odlicno socuvan, redovno servisiran i garaziran. ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 19:43Se prodava Mazda B2500

Se prodava Mazda B2500d-2.5 obicen dizel bez turbo, ne e 4x4. Kolata ...


5.300 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 19:42Се продава поло класик 1.9 sdi

Се продава поло класик 1.9 сди.регистриран,исправен со сменет ребраст...


1.300 €
или предлог цена
Денес 19:41SE PRODAVA AUDI A6 2.0 TFSI

Se prodava AUDI A6 2.0 TFSI Od oprema poseduva: -Elektrika na site ...


6.800 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 19:40Prodavam Citroen c3 Exclusive 1,6 HDI-UNIKAT

Prodavam Citroen c3 1,6HDI 109hp najdobriot i najsnazniot motor Kola...


По Договор
или предлог цена
Денес 19:39Motor za vw Volkswagen golf 3 1,9 obicen dizel

Se prodava dobar.motor 1,9 obicen dizel. Na moto...


200 €
или предлог цена
Денес 19:39Bmw 530i BENZIN PLIN UNIKATTTTTT

Se prodava bmw 530 benzin plin vo odlicna sostojba servis napraven ul...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 19:38FORD FOKUS 1.6 TDCI 90.ks.2006 god EKSTRA

Avtomobilot e vo bezprekorna sostojba kako nadvoresno taka enteriersk...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 19:38TOUAREG 2.5 TDI 2009GOD

Touareg 2009god 2.5 TDI BG tablici 170000km Greaci na sedista N...


5.900 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
6.500 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 19:37Seat Leon 1.9 TDI 105 KS

-Seat Leon 1.9 TDI 105 KS -SREDENI DOKUMENTI DO REGISTRACIJA…Plate...


4.500 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 19:36Suzuki Maruti, Odlicna Sostojba!

Prodavam Suzuki Maruti, benzin, kolata e premnogu socuvana za godinit...


26.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
27.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 19:36Odlicna Mazda 3 sedan

Se prodava Mazda 3 sedan 1.6 benzin, 2004 godina, mnogu socuvana so p...


3.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 19:36Citroen C4 1.6 hdi 90 ks

-Citroen C4 👈 - 1.6 hdi 90 KS 👈 -Klima raboti ladi👈 -Alum...


3.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 19:36Аudi A4 2.0 tdi 2010god

Audi a4 2.0 tdi 2010god so ful oprema klimatronik kruzkontrol abs srs...


8.499 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автомобили

Денес 19:35Audi a4 2.0 tdi 2015god

Audi a4 2.0 tdi 2015god Bluemotion klimatronik abs srs asp cruisecont...


12.499 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 19:34OPEL CORSA 1.3CDTI

Opel corsa 1.3 cdti vo odlicna sostojba reg.do 01-2022 + zelen karton


3.600 €
или предлог цена
Денес 19:32Страна 1 од 1335

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам