Цела Македонија
                   
53348 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bmw 535d M-packet 313ps 2011

Bmw 535d M-packet 313ps 2011 Servisiran,registriran socuvan fabrika ...


23.500 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
25.500 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Вчера 13:48Промовирано

SLEP SLUZBA POMOS NA PAT 24/7

SlEP SLUZBA 🔥POMOS NA PAT24/7🔥 PROFESIONALEN TRANSPORT NA VOZILA NI...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 14:10Промовирано

Amarok V6 TOP Sreden

Se prodava Amarok V6 so mnogu oprema


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Ford Mondeo 2.0 tdci 2003g NA DELOVI

Delovi za Ford Mondeo 2.0 tdci 2003 god Motor, menjac, podvozje e t...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 20:41PRODAVAM GOLF 6 1.6 TDI

Prodavam GOLF 6 Godina na proizvodstvo 2011 Registriran do 02.2022 ...


123 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 20:41Seat Toledo 1.9tdi 110ks 2000g ZA DELOVI

Voziloto vo momentot e celo i vo vozna sostojba. Avtomatska klima, al...


50 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

Денес 20:39форд мондео 1.8 TDCI

Колата е во одлична состојба без никакви дополнителни трошоци. Регист...


6.100 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.300 €
Битола

Автомобили

Денес 20:38Mercedes A160 benz ZA DELOVI '99

Voziloto e za delovi


50 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

Денес 20:37Audi A6 1.8 125ks benz ZA DELOVI

Voziloto e za delovi. -Bandazite PRODADENI


50 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

Денес 20:36VW Passat 1.8t ZA DELOVI

Voziloto e celo vo momentov, a moze i za delovi. 1.8t 150ks, 2000god,


50 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

Денес 20:36Lancia Lybra 1.9 jtd karavan Libra ZA DELOVI

Voziloto e vo ispravna sostojba, klima ispravna. Motor i menjac ispra...


50 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

Денес 20:36VW Golf 4 1.6 benzin ZA DELOVI (tri vrati)

Voziloto e za delovi -klimatronik -el prozori -alu bandazi 15ki so...


5 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

Денес 20:36Mercedes E240 w210 avtomatik karavan '98 ZA DELOVI

Mercedes E240 benzin 170ks V6 Elegance za delovi. Vo momentot vozilot...


50 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

Денес 20:36C-crosser

C crosser 2008 godina 2.2 hdi 7 sedista Novi letni i novi zimski gu...


7.700 €
или предлог цена
Зелениково / Скопје

Автомобили

Денес 20:35Audi A4 B6 2.5 tdi karavan 2001god ZA DELOVI

Voziloto e za delovi, 150ks, menjac 6 brzini, -farovi prodadeni -se...


5 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

Денес 20:35Opel Kadett oldtajmer 1978

Voziloto e vo vozna sostojba i so prevod


550 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

Денес 20:35ASTRA H 1.6 TWINPORT COSMO

OPEL ASTRA H TWINPORT 1.6 TWINPORT 77KW 105 KS COSMO OPREMA SPORT VE...


8 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 20:35MERCEDES C200 facelift redizajn neuvezuvan

Prodavam mercedes c 200 kupen od Mecedes benz-makedonija vtor ga...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 20:34AUDI A6 3.0TDI QUATRO i zamena

a6 3.0 quatroo 272ps odlicno vozilo premnogu socuvano bez grebanica i...


7.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
7.999 €
Денес 20:32Opel Meriva 1.4 so fabricki plin registrirana do 16.02.2022

OPEL MERIVA B 2011 g 1.4 benzin so fabricki plin najdobriot motor na ...


4.999 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 20:31Se prodava fiat

Продаваме пунто модел 2 со најдобриот мотор 1.2 8 вентили има ксено...


1.050 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 20:30BMW 530 D F10 FULL OPREMA UVO OD GERM REG

BMW 530 D F10 FULL OPREMA GOD 2010 KM 265.0000 Ordinal 4 NOVI G...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 20:29VW POLO 1.2 TDI BLUEMOTION FULL OPREMA UVOZ OD GERMANIA

VW POLO 1.2 TDI BLUEMOTION FULL OPREMA GOD 2011 KM 163.000 UVOZ ...


4.999 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 20:29Hyundai Sonata 2.0 CRDI Automatic

Се продава Hyundai Sonata 2.0 CRDI Automatic. -Регистрирана до Октом...


3.200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 20:27Passat 1.9TDI

Passatot e vo odlicna sostojba. Vredi da se vidi!


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

Денес 20:27Se prodava mercedes E 2700

Vo odlicna sostojba 078/838-168


3.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 20:26RENAULT CLIO(Klio) 1.5 dci,top sostojba,kako novo

RENAULT CLIO III, 1.5 DCI, 63KW, 85KS --Enterier ekstra socuvan,bez ...


2.950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 20:25Opel VECTRA

Se prodava Opel VECTRA 1.6 benzin, proizvedena 1998 godina. Voziloto ...


750 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 20:24AUDI A4 -1.9TDI

AUDI A4-1.9 TDI. 2003 godina, 101 ks, ( maliot danok ) registrirano d...


2.200 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 20:24Mercedes B180CDI 109ks 6 brzini AVANGARDE

MERCEDES B180CDI 109ks 6 BRZINI AVANGARDE 192 000km ⚠️CENA 4800e⚠️ B...


4.800 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 20:23Mercedes B180CDI 109ks 6 brzini 165 000km

MERCEDES B180CDI 109ks 6 BRZINI 165 000km 2008god ⚠️CENA 4700e⚠️ BEZ...


4.700 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 20:23Evtino!!!! Ford Mondeo

Evtino!!!! Prodavam ford mondeo 2.2 tdci so ponovite diesel motor ...


По Договор
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

Денес 20:22VW Passat 2.0 tdi BMT so full oprema

Vw Passat 2.0tdi karavan(140ps) God. 12.2012 DSG menuvac 4 bandazi...


По Договор
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

Денес 20:22Land Rover Discovery

Prodavam terenec vo odlucna sostojba. Zamenet rebrasti i vodena pumpa...


По Договор
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

Денес 20:22MERCEDES E220 CDI 2010GOD

Reg cela godina servisiran komplet 4 novi gumi BEZ ZAMENI Cenata e...


8.999 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
9.300 €
Виница

Автомобили

Денес 20:20AUDI A8 4.2TDI V8 LANG QUATTRO 17GOD

PEREFEKTNO... Se so postoe od oprema na AUDI ja poseduva 2015godin...


34.000 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
40.000 €
Виница

Автомобили

Денес 20:20Se prodava ili menuva Ford Focus

Se prodava moze i Zamena ford focus karavan 1.8 TDCi,115ks, 2004god.K...


1.100 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.199 €
Куманово

Автомобили

Денес 20:17Ford FIesta 1.8 Dizel

Ford fiesta 1.8Dizel reg do 24.07.2021god ima servo za poveke javete ...


700 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Автомобили

Денес 20:16се продава Renault Grand Scenic

Renault Grand Scenic 1.9dci 85kw 7 sedista Panorama Servisirano ...


3.000 €
или предлог цена
Денес 20:16BMW X3 2.0d XDRIVE-08

BMW X3 2.0d 150ks 6brzini XDRIVE (4x4). Poseduva visoko nivo na opre...


7.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 20:15Mercedes C 220cdi 143ks 2002god Top sostojba

Za info 072 245 390 Za info 072 245 390 Info 072 245 390 Merced...


3.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.700 €
Денес 20:14Mercedes c 220cdi top sostojba INFO 078672893

INFO 078 672 893 INFO 078 672 893 INFO 078 672 893 MERCEDES C22...


4.400 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.600 €
Битола

Автомобили

Денес 20:14Mercedes c200 cdi -07

Se prodava Mercedes C200 2007 god vo top sostojba Full oprema 6 b...


7.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 20:13Страна 2 од 1334

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам