Цела Македонија
                   
53360 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Toyota Yaris 1.3 VVT-I nov uvoz svajcarija🇨🇭🇨🇭

TOYOTA YARIS 1.3 VVT-I BENZIN 64KW 87KS GOD 2006 KOLATA E FABRIKA CIS...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

21 јул 07:35Промовирано

AUDI A4

Se prodava AUDI A4 2.7tdi, 2009god, registrirano do 08.02.2022g. Napr...


8.700 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

FORD FIESTA 1.4 TDCI, NOV UVOZ FRANCE, EURO 5, STAKLO!!!

PRODAVAM FORD FIESTA 1.4 Tdci(60KW)2012GOD.SO NAJDOBRIOT I NAJEKONOM...


4.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.450 €
Куманово

Автомобили

Вчера 09:05Промовирано

BMW 320D COMPACT 150HP 2004GODINA

🏁 BMW 320D 110KW- 150HP noviot motor 2004GODINA. Voziloto e vo perfe...


2.999 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 €
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 18:18AUDI A6 1.8 T 2002 Atest plin Vredi da se vidi ❗

Se prodava AUDI A6 1.8 T 2002 godina ⛔ Registrirano do 10.04.2022 ⛔...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:18Mercedes Benz E220 W211 perfektna sostojba

se prodava mercedes e 220 vo top sostojba so full oprema: klimatronik...


2.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 18:14Ford fokus 1.8tdci za delovi

po kolata se e ispravno ima samo problem so bosh pumpata se prodava z...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 18:14Honda Civic 2.2 CTDI

honda civic 2.2 ctdi--103kw--140ks--euro 4 --klimatronik-ladi odlicn...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 18:13Kia Sorento 2.5CRDI

Kia Sorento 2.5crdi


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автомобили

Денес 18:13BMW e60

Se prodava BMW e60 525d 2005 god Bmw e vo odlicna sostojba bez denar...


6.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 18:13Opel Tigra 1.8opc --Zamena

Opel tigra 1.8opc 2004god reg. Cela godina vo dobra sostojba moze i z...


3.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:12Skoda SuperB 2.5 turbo diesel

Registriran do 03.02.2022 Zelen Karton Servisiran Menuvac avtomatik v...


4.150 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

Денес 18:12BMW X3 2.0D 184KS 4X4 NAVI AUTOMATIC 180000KM 2014

Модел:BMW X3 2.0D 184КS XDRIVE 4x4 NAVI AUTOMATIC 2014 /SUV Произвед...


15.990 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 18:11  НОВ ОГЛАС

Citroen C4 2008

Se prodava odlicen citroen C4,1.6 hdi, so realni 180.000 km. Pred god...


3.700 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 18:10Ford Orion 1700d

Продавам Форд Орион 1.8 обичен дизел,во одлична механичка состојба,со...


450 €
или предлог цена
Денес 18:10Renault Megane 1.9 dci

Рено Меган 1.9 дци 92 кв со 130 кс. 6 брзини. Произведен 2007 годин...


По Договор
или предлог цена
Денес 18:10Mazda CX7

Odlicna mazda CX7, 2.2 uvezena pred 3 godini od Svajcarija, prva regi...


9.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 18:10DAEWOO MATIZ BENZIN/PLIN SO ATEST

ODLICNO SOCUVANO DAEWOO MATIZ BENZIN/PLIN SO ATEST REGISTRIRAN SO NO...


1.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 18:09Prodavam opel Astra h 1.7 cdti

Opel astra h 1.7 vo odlicna sostojba bez nikakvi vlozuvana vo odlicen...


3.300 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Денес 18:09HYUNDAI ACCENT 1.6GDI 2019 dog

HYUNDAI ACCENT 1.6GDI 90kw(122hp) 2019god. POMINATI KM 49611km -A...


12.000 €
или предлог цена
Денес 18:08Renault Megane Cabrio 1.9 dci

Опрема abs кочници airbag x6 esp серво волан сензори за дожд ел...


1 €
или предлог цена
Денес 18:08Chevrolet Captiva 4X4 2.0 DIZEL 150KS - 2007

Se prodava Chevrolet Captiva 2.0 dizel 150 ks . 2007 godina so 7 sedi...


5.100 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
5.999 €
Сарај / Скопје

Автомобили

Денес 18:08PEUGEOT 307 1.6 HDI 109 KS 2005 G. FABRIKA

- KLIMATRONIK - BORDKOMPJUTER - CENTRALNO - FABRICKO RADIO - ABS ...


2.777 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.333 €
Крива Паланка

Автомобили

Денес 18:08Se prodava VW TIGUAN 2.0 TDI 12.2007god 103kw,140ks so pomi

Se prodava VW TIGUAN 2.0 TDI 12.2007god 103kw,140ks so pominati 100%...


9.300 €
или предлог цена
Денес 18:07HITNOO !!!!!! Ford fiesta

Ford Fiesta 1.2 Kolata e vo top sostojba 🔝 Registrirana do 07.202...


4.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 18:05  НОВ ОГЛАС

Prodavam Vw polo 1.4 mpi vo Top Sostojba

Vw polo 1.4 Mpi vo odlicna sostojba so ful oprema japoseduva slednava...


2.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Денес 18:05AUDI A6 3.0TDI QUATTRO S-LINE

Prodavam Audi A6 3.0TDI vo odlicna sostojba so mnogu oprema vklucuvaj...


11.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 18:04  НОВ ОГЛАС

Golf II 1.6D 1991y

Moze da se vidi vo sekoe vreme ,dogovor za cena na lice mesto...


1.000 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

Денес 18:04  НОВ ОГЛАС

AUDI A6 3.0 TDI Quattro

-KLIMATRONIK -10 AERBEGA -EL.STAKLA -EL.OGLEDALA -BORD KOMPJUTER ...


6 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 18:04Baram passat b5 dizel

Baram pasat b5 dizel 1.9 tdi koj ima neka ponudi samo caravan Ne ne...


2.222 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Денес 18:01  НОВ ОГЛАС

GOLF 7 1.6 TDI SOCUVANO Full Opremaa

GOLF 7 1.6 TDI 77 KW 105 PS BLUEMOTION REG DO 12.2021 196.000 KM ORG...


11.800 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Автомобили

Денес 18:00Opel 2.0 dizel

vektrata e 2.0dizel 97 god i ima problem so instalacijata okolu motor...


500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 17:59Pezo 308 dizel 2009 16hdi 80kw

Se prodava pezo 308 dizel 2009 16hdi 80kw registrirana cela godina so...


4.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:59Alfa Romeo 166 3.0 V6

Prodavam Alfa Romeo 166 3.0 V6 motor, so pominati 130.xxx km, kolata ...


8 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 17:59Citroen c1 bmw mercedes golf opel ford Honda

Kolata e vo perfektna sostojba Zabeleski nema uvozena 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 ...


3.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:58BMW E46 320D 136KS FULL OPREMA

podavam bmw e46 320d 136ks so full oprema -klimatronik -vebasto -a...


2.650 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 17:58Ford mondeo 1.8 td bmw mercedes golf opel honda pezo citroen

Kolata e vo ispravana sostojba Servisirana so 4novi.gumi Kolata e v...


550 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:58Ford mondeo 1.8 td bmw mercedes golf opel honda pezo citroen

Kolata e vo ispravana sostojba Servisirana so 4novi.gumi Kolata e v...


550 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:58RENAULT MEGANE 3 1.5 DCI EDC 81KW 2010 UVOZ CH

Renault Megane 1.5 dCi EDC 81KW ✅Година на производство: 2010 ✅Кило...


5.500 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 17:57FORD MONDEO 2.0 TDI

Ford mondeo 2.0 TDI Proizvedena:2007 godina Full oprema/Exstra sost...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 17:57  НОВ ОГЛАС

Citroen c1 bmw mercedes golf opel ford Honda

Kolata e vo.perfektna sostojba Uvoz 🇨🇭🇨🇭so servisna kniska 1....


3.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:56VW GOLF 6 1.4 TSI 160k.s - UNIKAT !!!!!

VW GOLF 6 1.4 TSI 160 KS - Неувезуван - Еден сопственик - Реални...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:56OPEL VEKTRA

Prodavam OPEL VEKTRA so najdobriot motor 1.9 CDTI 2004 Voziloto e...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

Денес 17:56Страна 5 од 1335

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам