Цела Македонија
                   
38443 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Golf 7 full oprema

Se prodava golf 7, 1.6 110 ks , kolata so vozenej e donesena od holan...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 09:26Промовирано

Peugeot 308 1.6 HDi 66kw 2009 Swiss

Peugeot 308 1.6 HDi 66kw 2009 swiss NOV UVOZ OD SVAJCARIJA PLATENI S...


4.550 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.650 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Mercedes benz c180 w204, 2010 UNIKAT

2.2 најдобриот и новиот мотор, од последната серија на Мерцедес. Рег...


12.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

29 мај 22:36Промовирано

Se prodava Jugo tempo 1.1

Jugoto go prodava mojot tatko Jordan. Toj povece ne moze da go vozi, ...


600 €
или предлог цена
Денес 13:37Prodavam Peugeot 206

Kolata zagreva ponekogas, ima eden rasipan klip, odnadvor ima zabeles...


900 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 €
Денес 13:36Bmw 418 d gran cupe Moze zamena

Bmw 418d Gran cupe God.2015 Steg1 Reg 08.2023 karton Servisirana...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 13:36RENAULT KADJAR 1.6 DCI 2018 G 4X4 ENERGY

RENAULT KADJAR 1.6 DCI 2018 G 4X4 ENERY, 122 000 km REGISTRIRAN ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:35MERCEDES E220 OM651 NA DELOVI!!

Mercedes w212 - e220, e200 170ks - 2012 god, 170ks - 2010god, 136ks -...


1.234 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 13:31MITSUBISHI OUTLANDER 2.0

2.0 - 140ks VW Motor 4X4 Vo dosta dobra sostojba Povekje info na tel.


7.299 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 13:31Продавам PEUGEOT PARTNER.

Продавам PEUGEOT PARTNER 1.9 2001 год . Не регистриран .


1.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.550 €
Неготино

Автомобили

Денес 13:28PEUGEOT 2008 1.6 VTI ALLURE 2013

Prodavam: Peugeot 2008 1.6 VTI Benzin 88kw-120ks God: 2013 Najvisok...


8.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.590 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:28C3 extra

C3 vo super sostojba. Mnogu mala potrosuvacka. Napraven kompleten ser...


6.300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 13:27Mercedes-Benz A180 SPORT CDI

Voziloto e vo odlicna sostojba.


13.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 13:27MAZDA 3 1.6i 16V UVOZ CH

Se prodava Mazda 3 1.6i 16v facelift model proizvedena 2012 godina, u...


8.200 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 13:26HONDA CIVIC 1.8i-VTEC UVOZ CH

Se prodava Honda Civic 1.8i-vtec 2009 godina facelift model, uvezena ...


7.700 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 13:26SE PRODA A TOP E KOLATA MOZE ZAMENA ZA AUTOMATIK

Kolata e zacuvana max top sostojba ne i fali apsolutno nisto moze zam...


4.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:25Wv polo

Se prodava wv polo 1.4tdi 2006god Klima el stakla Servisirano so ...


3.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:21Citroen C4

Se prodava Citroen C4 1.6 hdi Godina na proizvodstvo 2013 Kolata e r...


7.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:20Peugeot 4007 2.2 hdi 156ks ( 4x4 )

Peugeot 4007 Kozen enterier Hrom paket 7 sedista Elektrika na predn...


6.900 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.000 €
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 13:18Opel astra 1.7cdti ecoflex 2012g.ekstra ful opr.uvoz germani

Opel astra 1.7cdti ecoflex j model 6 brzini 2012g.ekstra ful oprema ...


6.650 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:18Citroen C4 1.6hdi 92ks 2011god

Klimatronik,abs,esp,bord kompijuter,svetla za magla....plateni davack...


6.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:18Citroen c1.1.4hdi.07g.ful oprema uvoz germanija registrirano

Citroen c1.1.4hdi 07g.ful oprema Klima abs esp servo upr.cent.zakl.2...


3 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:18Mercedes C 220 cdi eleganc

Prodavam mercedes C 220 cdi eleganc vo dobra sostojba vredi da se vidi


8.300 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Автомобили

Денес 13:18Golf 6 1.6 tdi 105 ps 2011/10 prva reg u mk

Golf 6 1.6 tdi 105 ps u mnogu dobra sostojba bez ni tu edna mana prva...


7.200 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 13:17Bmw e90 330d 170kw 2007 automatic

Se prodava bmw e90 330d 170kw automatic so full oprema se gleda i n...


7.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 13:17Passat 20 tdi

Extra sostojba so najvisoko nivo na oprema 4motion f1 dsg 170 ks stop...


13.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:16FORD FIESTA 1.4 DIESEL 2006 GODINA

Kolata e sega donesena od holandija i registrirana e pred 10 dena ...


3.150 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:16SE PRODAVA VW T3 KOMBI REG 1.6 DIZEL PALI VOZI TRANSPORTER..

SE PRODAVA VW T3 KOMBI REG 1.6 DIZEL PALI VOZI TRANSPORTER..


1.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:14CITROEN C3 2011 staklo

Se prodava citroen c3 2011 god 1.4 motor registrirano cela godina pov...


5.600 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автомобили

Денес 13:14Seat leon

1.4 ben plin kolata e vo dobra sostojba registrirana cela god info071...


3.700 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автомобили

Денес 13:14Alfa Romeo Mito 1.3 JTD 6 BRZINI FULL MOZE ZAMENA

Prodavam Alfa Romeo Mito 1.3 JTD 6 brzini menuvac najdobriot i najeko...


4.800 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.999 €
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 13:12Touran 1.9 DSG 2008

Prodavam Touran 1.9 so DSG avtomatik 228.000km orginalni Servis nap...


6.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:12BANDASI BANDAZI ASTRA ZAFIRA MERIVA 16 5X110 SIGNUM VEKTRA

BANDASI BANDAZI 16 5X110 ZAFIRA MERIVA CORSA ASTRA VEKTRA SIGNUM 1


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:12CHEVROLET CAPTIVA 2011 GOD 2.2 DIZEL 4X4 MANUAL MENJAC

CHEVROLET CAPTIVA 2011 GODINA 2.2 DIZEL 4X4 MANUAL MENJAC 6 BRZINI SO...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:12ML 320cdi Redizajn

Se prodava ml 320 cdi vo odlicna sostojba servisiran i registriran ce...


15.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:11MERCEDES C220

SE prodava MERCEDES C220 2001GODINA.REGISTRIRAN DO 10.2023GODINA SO ...


2.400 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:07Prodavam Lancia Ypsilon (1.2Benzin) vo perfektna sostojba!

🚘 LANCHIA Ypsilon (1.2Benzin / nikogash nemalo plinski ured vozilot...


1.100 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Автомобили

Денес 13:06Seat Ibiza

Kolata e vo odlicna sostojba 1.6 tdi 90ks, napraven golem i mal se...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:06Smart ForTwo 800cc Dizel cdi

⛽️ 3L / 100km 🛠️Servis pred 3000km ⚙️motor i menuvac super sosto...


2.600 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 13:06Prodavam BMW X3 (3.0d) vo odlichna sostojba!

🚘 BMW X3 (3.0dizel) PODATOCI ZA VOZILOTO: - marka: BMW - model...


8.700 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Автомобили

Денес 13:06Prodavam Rover 75 (2.0Benzin/AtestPlin) vo odlichna sostojba

🚘 ROVER 75 (2.0Benzin/AtestPlin) PODATOCI ZA VOZILOTO: - marka: ...


1.850 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Автомобили

Денес 13:06Prodavam Ford Fusion 1.4i / TNG vo odlichna sostojba!

Prodavam Ford Fusion 1.4i / TNG vo odlichna sostojba!


4.300 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Автомобили

Денес 13:05FIAT PUNTO 1.9 JTD KLIMA SERVO ELEKTRIKA REG CELA GODINA

.


1.600 €
или предлог цена
- 90 % Попуст
16.000 €
Денес 13:05Страна 1 од 962

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам