Цела Македонија
                   
315 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам шума

Продавам шума во с. Длабочица, Кумановско, на површина од 56191 м2, ц...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Останато

04 ное 11:39Pecka

Se prodava pecka so boca i eks. sad cena po dogovor informacii na tel...


10.000.000 €
или предлог цена
Штип

Останато

31 окт 18:57ZIDEN I KROVEN PANEL 14sm16sm18sm uvoz SVAJCARIJA

NOV SVAJCARSKI PANEL PO EKSTRA CENA


1 МКД
или предлог цена
Струмица

Останато

31 окт 12:33set patenti 3/4 germanska

garniturata e od 19 do 50 germanska


120 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

30 окт 12:07SE KUPUVA STAN VO SKOPJE

DOKOLKU IMATE STAN KOJ SAKATE POBRZO DA GO PRODADETE PO PONISKA CENA,...


800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

27 окт 17:55Se prodavaat dva objekti

Se prodavaat dva objekti so dvorno mesto od okolu 1000 m2 vo Kumanovo...


1 €
или предлог цена
Куманово

Останато

27 окт 14:02СЕ ПРОДАВААТ ДВЕ ГРОБНИ МЕСТА ВО НАСЕЛБА ЃОРЧЕ ПЕТРОВ

Се продаваат две гробни места во населба Ѓорче Петров, православни гр...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

22 окт 17:22Geramidi 2000 parcinja

Geramidi - 2000 parcinja tel: 078734098 Evtino


1 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

21 окт 20:48Изнајмување на простор во деловно трговскиот комплекс БОБ'С

Понуда за изнајмување на простор во деловно трговскиот комплекс „БОБ’...


400 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

20 окт 14:45Fiskalna kasa

Mn malku koristena samo nekolku meseci kako nova e..


10.000 МКД
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Останато

19 окт 22:37Niva

Nivata se naogja vo s.Dobrosane 3636 kvadrata Cena 11000e Tel za ...


11.000 €
или предлог цена
Куманово

Останато

12 окт 14:52Se prodava STALA

mesto 4500 metri.mv ..vo koe ima funkcionalna Stala od 1000 met..kv. ...


По Договор
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Останато

09 окт 22:26Купувам стан

Барам да купам стан во струга по можност кај Фон , Трим и Лум , или ...


4 €
или предлог цена
Струга

Останато

08 окт 14:21Se prodava/menuva plac vo Vizbegovo

Se prodava ili se menuva so stan gradezno zemjiste vo Vizbegovo do st...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

05 окт 10:53ПРОДАЖБА НА СТАНОВИ ВО НАСЕЛБА ИЛИНДЕН

Продажба на станови во населба Илинден. Површина на становите од 53м2...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Останато

30 сеп 09:48Krovni resetki

Krovni resetki 11 komada 10 Metra raspon


1 €
или предлог цена
Куманово

Останато

29 сеп 18:33Куќа на Џон Кенеди Kuka na Xon Kenedi

kontakt tel.070/255614 Cobe Prodavam Kuka na ul. Xon kenedi ( pozadi...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

16 сеп 15:31gumi гуми 13C [16 platna]

078-333-158 viber poveke vidovi i brendovi na lager isporaka za...


45 €
или предлог цена
Струмица

Останато

14 сеп 13:07Prodavam placevi

Prodavam plac vo Kucevacka bara, 970m2 vo blizina na stareckiot dom, ...


12 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

13 сеп 22:50се издава деловен простор

Се издава пица ресторан Смок.Телефон 075-233-113


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

13 сеп 15:24Ќерамиди Лесковац N.221

Се продаваат користени ќерамиди Лесковац 221 во одлична состојба, 100...


По Договор
или предлог цена
Валандово

Останато

28 авг 13:09Mlin cekicar 11kw

Se prodava mlin cekicar 11kw za stocna hrana i mesalka za hrana. Cen...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Останато

26 авг 17:07Се купува стан или куќа во Ресен

Се купува стан или куќа во Ресен. Предложете понуда на тел. 075/770 5...


По Договор
или предлог цена
Ресен

Останато

19 авг 01:12Gips karton knauf krecenje moler moleraj

Moden art Gips karton Opsivki Gletovanje Lepak mreza Krecenje Spuste...


40 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

16 авг 13:44Gips karton knauf moler krecenje gletuvanje

Renovirajte so modern art 100% kvalitet Gips karton Dekorativni tehn...


30 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

16 авг 13:44Gips karton moleraj knauf

Izvedba na gips karton moleraj MODERN ART


40 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

16 авг 13:44Мебел

Се продаваат биро со масивна медијапан плоча, половно, и 5 столици по...


По Договор
или предлог цена
Битола

Останато

13 авг 17:32Oprema za igroteka

Cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Останато

22 јул 13:00SE IZDAVA KUKA PRED KONTINENTAL NA BULEVAROT

SE IZDAVA KUKA NA BIT PAZAR NA BULEVAROT PRED KONTINENTA POZADI FAKUL...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

21 јул 10:33Оранжерија

15 декари оранжерии во Гевгелија има сопствена бушотина за вода, па...


1 €
или предлог цена
Струмица

Останато

16 јул 14:47Се продава хотел во Опеница, Охрид

Се продава целосно опремен и наместен хотел во Опеница на 10 км од О...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

30 јун 14:34TV-komoda,mala komoda i masa

Odlicno Socuvani, malku koristeni site za 400 evra


400 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

26 јун 10:37Menuvam baraka vo Dracevo za stan vo Skopje

Menuva baraka vo nas Dracevo za stan vo Skopje. prednost Kisela Voda....


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

19 јун 21:14Strafovi srafovi 4.8x80, 4.8x100 4.8x120 4.8x140

Se prodavaat novi strafovi 4.8x80, 4.8x100 4.8x120 4.8x140. Vo kutija...


300 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

13 јун 12:59IZDAVAM MESHALICA ZA MALTAR/BETON

IZDAVAM MESHALICA ZA MALTAR/BETON CENATA ZAVISI OD TOA KOLKU DENOV...


500 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

10 јун 11:05Се издава хотел во строг Центар

Се издава хотел во строг Центар, на 50м од Плоштад. Хотелот се издава...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

07 јун 17:08Гробно место Бутел, Скопје

Се продава гробно место во Бутел, Скопје Цена по договор 078 907 5...


5.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

28 мај 14:36Moleraj, laminat, elektrika, plocki, abrip

Moler, laminat, elektricar, plockar , abrip


1 €
или предлог цена
Битола

Останато

23 мај 17:34Izrabotka na geomehanicki elaborati ispituvanje na tampon

vrsenje na geomehanicki istragi ispituvanje na tampon dupcenje na...


По Договор
или предлог цена
Струга

Останато

22 мај 09:04Маси од Мермер и Гранит

Имаме готови модели и изработка на маси и се друго што може да се изр...


111 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

12 мај 21:47Страна 5 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам