Цела Македонија
                   
4789 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA SCANIA R 500 V8

Se prodava SCANIA R 500 2013g.EEV, MEGA,vo perfektna sostojba so serv...


30.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Камиони

30 мар 08:57Промовирано

СЕ ПРОДАВА ГРАЈФЕР(КРАН ДИГАЛКА)

Лице за контакт Гоце 070877685


По Договор
или предлог цена
Куманово

Камиони

27 мар 11:22Промовирано

Scania S450 2018

Se prodava Scania S450 Godina : 2018 Km: 555 000


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

29 мар 11:46Промовирано

Reno Midlum 150

Kamionceto e vo odlicna sostojba. Za cisternite ima atest. Mozi i sam...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 13:32Renault Midlum - 150hp | Cisterni (so atest)

Kamion: - Godina na proizvodstvo: 2003 - Motorna sila: 150hp - Nos...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 13:31Scania 380

2003godina registrirana cela godina komplet so prikolica


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 13:31Volvo FH12 420hp / Moze zamena za kola

Voziloto e vo odlicna sostojba. Registrirano e do 05/2021


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 13:31Volvo FH12 460hp / Euro 3 ( Na Delovi)

Kamionot ima iskrivena shasija i osteten dolen del od kabinata, drugo...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 13:31| FAP 16/20 | Grajfer

Voziloto e vo ispravna sostojba.


7.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 13:31Digalka za kamioni | Дигалка | Made in EU

Digalka so dva klipa plus vint. 12T , Pogodna za predna osovina Ne ...


4.300 МКД
или предлог цена
Гостивар

Камиони

Вчера 13:25  НОВ ОГЛАС

SLEP SLUZBA 24/7 PRILEP

BA-DA ANGROMEHANIKA PRILEP POMOS NA PAT 24/7 AVTO DELO...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 13:19Utovar Transport i Istovat na Kontejneri

Transport na Kontejneri nis site Dostapni i tesko dostapni Tereni niz...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 13:17Usluga so Kran Hiap Utovar Istovar

Se vrsi sekakov vid na Transport Usluga so Kran Digalka Utovar is...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 13:15Prevoz Transport so kamion / Превоз Транспорт со камион

Bezbeden i siguren, Prevoz / Transport Kamiom sanducar so rampa Kam...


3 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

Вчера 13:14Slep Sluzba Resen.Road Assistance.Vlecna sluzba.Pomos na pat

Влечна служба 24/7 Лиценцирана компанија која вр...


72.240.900 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

Вчера 13:14Delovi za Man

Prodavam delovi za Man Tga 410 078243640


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Камиони

Вчера 13:12Transport na kamioni, avtobusi, Slep sluzba

Vrsime transport so niskonoseca na sekokov vid na kamioni i gradezni ...


120 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Камиони

Вчера 13:12Hemisko cistenje na site vidovi vozila po najdostapni ceni g

TEL:072 320 516 - Камиони-3000DEN Hemisko cistenje na kamioni po...


3.000 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

Вчера 13:11RENAULT MIDLUM 160 DXI KUFER SO RAMPA 118 KW 2008 Godina

ЦЕНА: 9250 € + ДДВ (mozna zamena za kola) MARKA: RENAULT МODEL: M...


9.250 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Вчера 13:00Kamion prevoz niz cela Makedonija

Vrsime selidba na stanovi kuqi kancelarii i drugo.. isfrluvame gradez...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Вчера 13:00DAF XF105 460

Се продава Daf Xf 460 105 со шалтер мењач,камионот е во одлична состо...


11.000 €
или предлог цена
Радовиш

Камиони

Вчера 13:00Autovoz

Odlicen vo top sostojba so 1.060.000km novi gumi site volvo motor 460...


23.000 €
или предлог цена
Струмица

Камиони

Вчера 13:00MAN 464

Se prodava Man 464 99god so ful oprema registiran re montiran so odl...


7.300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Вчера 13:00IVECO Sralis 450 MK tabli 2009god so poluprokolka

registriran uste 4 meseci 900.000km krone prikolka isto 2009 moze i...


20.000 €
или предлог цена
Кочани

Камиони

Вчера 13:00VOLVO _KIPER

Se prodava volvo FM9_300 Kamijonot e kiper .kipa na 3 strani Proi...


1 €
или предлог цена
Велес

Камиони

Вчера 12:59SCANIA 114 380

2000ta godina EURO 2 KLIMA WEBASTO RETARDER KAMIONOT E VO IZVON...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Камиони

Вчера 12:49Mercedes Benz

Mercedes benz


9.500 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

Вчера 12:38Kaisi novi

Kaisi novi


450 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 12:28  НОВ ОГЛАС

Mercedes 26-28 6x6 kiper

Se prodava mercedes 26-28 6x6 vo ispravna sostojba moze i bez sanduk ...


11.500 €
или предлог цена
Велес

Камиони

Вчера 12:26  НОВ ОГЛАС

Pumpa miler 9 k

Pumpa miler kiper 9 k reduktor prodolzetak ispravna top sostojba Cen...


3 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
320 €
Кичево

Камиони

Вчера 12:26  НОВ ОГЛАС

Cisterna

Info na 078 259 319


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 12:24Schmitz

Schmitz 2007 godina Predna podizna Paletar Novi ceradi Registra...


2 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Камиони

Вчера 11:56MAN TGX 18.400

Man tgx 18.400 2014 godina 780000km Retarder Full oprema Registr...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Камиони

Вчера 11:56МЕЊАЧ MENJAC

МЕЊАЧ ОД МЕРЦЕДЕС 12 13 ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Вчера 11:50PREVOZ SO KAMION

ПРЕВОЗ СО КАМИОН НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА ДО 5 ТОНА


100 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Вчера 11:50ХЛАДЊАК ЗА МЕРЦЕДЕС 809.HLADNJAK ZA MERCEDES

ВО СУПЕР СОСТОЈБА НЕ ТЕЧЕ СО ГАРАНЦИЈА.ИЗВАДЕН ОД МЕРЦЕДЕС 8 О9 ВО ВО...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Вчера 11:50Man 28 314 sasija 6x4

Registriran 2001god


5 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Вчера 11:41  НОВ ОГЛАС

Renault Master 2,8 dci kipper

Registriran 2001god


5 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Вчера 11:38  НОВ ОГЛАС

EPC Katalozi za delovi Man,Scania,Iveco,Volvo,Mercedes,Daf

NAPOMENA ***REZERVNI DELOVI ZA KAMIONI NE PRODAVAME*** ***NEOPHODN...


1.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Вчера 11:31Dijagnostika za Man,Daf,Scania,Iveco,Volvo,Mercedes EURO 6 !

DOSTAPNA VEDNAS NA LAGER ! EKSLUZIVNO SAMO KAJ NAS- NAJNOVATA ORIG...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Вчера 11:29sofer so C kategorija

Sofer C kategorija so Rabotno Iskustvo imam vozeno Solo Kamijon i K...


5 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Вчера 11:20TAM 80 T 1985GODINA 56KW ODLICNO!!

SE PRODAVA TAM 80T 3680kubici 56Kw/76ks Registrirano do 20.05.2023go...


2.100 €
или предлог цена
Крива Паланка

Камиони

Вчера 11:08KAMIONSKI GPS NAVIGACII / NAJNOVI MAPI IGO PRIMO GARMIN

➡️ NAJDOBRA KAMIONSKA GPS NAVIGACIJA SO NAJDOBRIOT SOFTVER I NAJNOVIT...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

Вчера 10:56Страна 3 од 120

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам