Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1698 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NAJGOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI I OPREMA ZA TRIMERI

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO SITE DELOVI I OPREMA ZA TRIMERI OSVEN TRI...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:26Промовирано

NAJGOLEM IZBOR Z REZERVNI DELOVI I OPREMA ZA PILI

KEKO MOTORS NAJGOKEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI I OPREMA ZA MOTORNI PIL...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:25Промовирано

Delovi za Kultivator IMT 506

Prakjam po kargo ..


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:31Промовирано

Gumi traktorski polovni 420 85 34 - 16 9 34

Se prodavaat gumi traktorski polovni. 420 85 34 - 16 9 34!dva para po...


1 €
или предлог цена
Лозово / Свети Николе

Земјоделски возила / Трактори

Денес 06:02  НОВ ОГЛАС

Traktorski bandash

Bandash za 539 imt


По Договор
или предлог цена
Денес 03:54Traktorski gumi

12.4-32 8 Polovni vo perfektna sostojba zaednoso bandash 2 komada.


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Денес 03:53Deutz 6206 registriran

62 06 so.korpa hidrulicen volan registriran so 90.% zdravi gumi


7.000 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Денес 01:18Imt 539 2000g

Traktorot e top bez mana


5.200 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Денес 00:55John deere

John deere 071234990


1 €
или предлог цена
Вчера 22:37John deere

se prodava joha deere 1040 071234990


1 €
или предлог цена
Вчера 22:37internacional 724

internacional 724 vo top sostojba 071234990


4.000 €
или предлог цена
Вчера 22:37internacional 744

se prodava internacional case 744 vo top sostojba moze zamena za pogo...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:37СЕ ПРОДАВААТ ДВА ТРАКТОРА

Se prodavat dvata ,180 ks i 160 ks inf na tel 070 892 422


1 €
или предлог цена
Вчера 22:28Imt 504 kultivator motokultivator

Vo ispravna sostojba 076232124


500 €
или предлог цена
Вчера 22:27FORD 3000 SO DRLJACI ITNOO

FORDOT E VO SOLIDNA SOSTOJBA DRLJACI 4ka.SKORO NOVI DOGOVOR OKOLU CEN...


3.300 €
или предлог цена
Вчера 21:40FORD4000 60ks. SO PLUG EKSTRA

TRAKTOROT SE PRODAVA SO GARANCIJA I PROBA PO VASA ZELBA IMA I PLUG PO...


5.000 €
или предлог цена
Вчера 21:40Kabina za Tafe IMT 539 533

Kompletna tell 075 491 117


1 €
или предлог цена
Вчера 19:39Imt 539

Imt 539 Nov 1996god Registriran cela godina od prv gazda Gumi fabric...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 18:24IMT 560 NOV TIP

Imt 560 Nov tip inf samo na tel 070 814 282


3.100 €
или предлог цена
Вчера 17:11STEYR 50hp

Се продава STEYR 8055 во одлична состојтба , донесен е од Швајцарија,...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:52Massey Ferguson 1215 4x4

Novi gumi 430rabotni casa 4x4 Servo volan Godina na proizvodstvo...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:26Se.prodava traktor landini 45 konja so.perkins motor moze za

Traktorot e vo odlicna sostojba motor perkins 45 konja od novio.motor...


2.500 €
или предлог цена
Босилово / Струмица

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 15:13Prodavam traktor t 40 so 1800 casa

Prodavam traktor duplak vo ispravna sostojba traktorot ima 1800 rabot...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 15:06Traktor porsche super export deluxe 329 old tajmer

Se prodava traktor porsche old tajmer so originalni delovi i solidna ...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:41IMT 558

Se prodava IMT 558 58ks vo dobra sostojba. 4500 saati. Redovno mu e m...


2.750 €
или предлог цена
Вчера 12:50Се продаваат трактори New Holland

Се продаваат трактори New Holland T8050 (силина на мотор - 239 kw), N...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:13imt 539 so kabina

Kako nov 90 godina Registriran


4.200 €
или предлог цена
Вчера 12:02Internacional 44kw

traktorot e mnogu dobro socuvan Za Poveke inf 070610006


1 €
или предлог цена
Вчера 10:58Imt 539 so dok so proba

Imt 539 89g so dok soobrakajna so proba Inf samo na 070 880 379


1 €
или предлог цена
Вчера 10:16IMT 539

IMT 539 vo besprerkorna (fabricna) sostojba 95god so 1060 rabotni ca...


5.300 €
или предлог цена
Вчера 10:10FENDT

Se prodava traktor vo odlicna sostojba.


3.600 €
или предлог цена
Вчера 09:21КУЛТИВАТОР kultuvator

Култиваторот е тој на сликата . Остаен е со работа лани , годинава н...


150 €
или предлог цена
Вчера 09:00Seprodava belorus 82

Traktorot e so predna vuča, vo dobra sostojba i e spremen za rabota.s...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:29Imt 539

Prodavam imt 539 vo odlicna sostojba 89 god tell 070 531 710


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 07:03Imt 539

Imt 539 vo odlicna sostojba so sobrakajna 88 god.tell 070 531 710


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 07:02IMT 539 1994GOD

IMT 539 1994god so kompresor gumi dobri Si Pali na kluc nov akolumat...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 02:43Se prodava traktor 533

se prodava Traktor 533 so Plugovi. Prekulica od Kultivator - 509, ...


2.500 €
или предлог цена
26 мар 21:13Traktor IMT 533 , plugovi , prikolica

IMT 533 so dve lameli bez dokumenti Prikolica bez kiper vo dobra sost...


3.300 €
или предлог цена
26 мар 19:44IMT 542 traktor

Prodava se traktor imt 542 vo dobra sostojba. odlica masina i menjac....


2.800 €
или предлог цена
26 мар 19:38jacmen

Se prodava jacmen vo vreki so ekstra kvalitet inf 072313453


1 €
или предлог цена
26 мар 19:22IMT 539 , 2010 god

539 , servisiran novi gumi vo top soatojba bez niedna mana Cena 62...


6.200 €
или предлог цена
26 мар 17:36Masina za cepenje drva

Se prodava masina za cepenje drva 078 458 408 - Ljupco


200 €
или предлог цена
26 мар 17:12Ferguson 65

Se prodava traktor vo ispravna sostojba Ferguson 555 65 ks Ima doku...


1 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

26 мар 16:37Страна 2 од 43

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам