Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1696 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NAJGOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI I OPREMA ZA KOSILKA

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO GOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI I OPREMA ZA K...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:26Промовирано

NAJGOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI ZA MOTOKULTIVATORI

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO REZERVNI DELOVI ZA MOTOKULTIVATORI ZA IMT 50...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:26Промовирано

Delovi za Kultivator IMT 506

Prakjam po kargo ..


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:31Промовирано

Massey ferguson, imt

Traktorot e vo ispravna sostojba redovno servisiran i garaziran. Za ...


2.000 €
или предлог цена
18 мар 20:24Fiatagri 780

Se prodava Fiatagri 780Dt vo odlicna sostojbo...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

18 мар 20:02Hurliman

Se prodava traktor hurliman H 361 uvezen od ch 60 ks 3 klipa vozdusno...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

18 мар 18:32PRODAVAM TRAKTOR IMT 539 I IMT 533

Prodavam traktor IMT 539, 1995 god, (neotvaran i ne e za otvaranje), ...


1 €
или предлог цена
18 мар 17:59Se prodava holder

Se prodava traktor holder vo ispravna sostojba, 1956 god, kompletno r...


1 €
или предлог цена
18 мар 16:51Traktor Store 502-Шторе 502

Traktorot e vo odlicna sostojba 37kw-50ks, kompresor, kabina, motor t...


4.300 €
или предлог цена
18 мар 14:31Fijat

Se prodava traktor Fijat vo odlicna sostojba,cena po dogovor.Kontakt ...


1 €
или предлог цена
18 мар 14:15Traktorce kosilica MTD

Prodavam traktorce kosilica MTD,mnogu malku koristeno za domasni potr...


1.100 €
или предлог цена
18 мар 13:00deutz 4506

novi gumi top sostojba


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.300 €
18 мар 11:30KUPUVAM TRAKTOR VLADIMIREC

Samo socuvan Ponudete na 077 642 508


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

18 мар 11:20Traktor HAKO - Germanski

Prodavam traktor HAKO, ispraven, multi funkcionalen. So FABRICHKI mot...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

18 мар 09:54JOHN DEERE

Repariranje hladnjaci i zavaruvanje sve od plastika.I vo saketo(alumi...


1 €
или предлог цена
18 мар 07:48vladimirec t 25

vo ispravna sostojba se si raboti bez mana pali na kluc novi gumi ...


1.550 €
или предлог цена
Македонски Брод

Земјоделски возила / Трактори

17 мар 21:27Polovni traktori

Vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
17 мар 18:11IMT 539

SE PRODAVA IMT 539 vo ODLICNA SOSTOJBA BEZZ ZABELESKA PLUGOVI 755...


4.000 €
или предлог цена
17 мар 17:40Tafe hidraulika

Se prodava hidraulcen volan za tafe


1 МКД
или предлог цена
17 мар 17:11се продаваат трактор и приколка

ЈАВЕТЕ СЕ НА ОВОЈ БРОЈ - 079 257 971 цена по договор без замени прик...


По Договор
или предлог цена
Пехчево / Берово

Земјоделски возила / Трактори

17 мар 16:26Traktor

Prodavam traktor fiat 665c vo odlicna sostojba


5.000 €
или предлог цена
17 мар 14:25New Holland G-170

New holland G 170 vo odlicna sostojba. Tel 078 389 333 Boban


25.000 €
или предлог цена
16 мар 20:26Motokultivator KUBOTA TMA21 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор KUBOTA TMA21 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Бензин Цен...


390 €
или предлог цена
16 мар 19:44Motokultivator YANMAR YTA401 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор YANMAR YTA401 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Дизел Цен...


1.190 €
или предлог цена
16 мар 19:44Motokultivator YANMAR YC850 HS8 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор YANMAR YC850 HS8 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Дизел ...


1.590 €
или предлог цена
16 мар 19:44Motokultivator MITSUBISHI MT300 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор MITSUBISHI MT300 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Бензин ...


390 €
или предлог цена
16 мар 19:44Traktor/Трактор Kubota A15 4x4 - увоз од Јапонија

KUBOTA Aste 15” 4x4 Увоз од Јапонија. Цена: Трактор со фреза 4.490 ...


4.490 €
или предлог цена
16 мар 19:43Traktor/Трактор Kubota A195 - увоз од Јапонија

KUBOTA A-195” 4x4, Увоз од Јапонија. Цена:трактор со фреза 4.690 еур....


4.690 €
или предлог цена
16 мар 19:43Traktor/Трактор Yanmar Ke-3 4x4 - увоз од Јапонија

Yanmar Ke-3” Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 3.690 еур. Г...


3.690 €
или предлог цена
16 мар 19:43Дизел мотори "YANMAR" - увоз од Јапонија

- Цена 190 EUR со ДДВ - Можност за плаќање на рати со кредитна карти...


190 €
или предлог цена
16 мар 19:43FREZI - uvoz od JAPONIJA - od 390 do 790 eur

ФРЕЗИ - ДИРЕКТЕН УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН: 075 457 9...


390 €
или предлог цена
16 мар 19:42Motokultivatori KUBOTA , YANMAR - uvoz od JAPONIJA- so freza

РАЧНИ ТРАКТОРИ YANMAR YH80 SS80, KUBOTA K1-85, KUBOTA K7 E7 - . ДИРЕК...


1.190 €
или предлог цена
16 мар 19:42YANMAR FX22D 4x4- uvoz od JAPONIJA-so freza

ДИРЕКТЕН УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА НА МАЛОГАБАРИТНИ ТРАКТОРИ - ИДЕАЛНИ ЗА ОБРА...


4.690 €
или предлог цена
16 мар 19:42Traktor/Трактор Hinomoto N279 4x4 - увоз од Јапонија

HINOMOTO N279 4х4.Увоз од Јапонија. Трактор со фреза 6.490 еур. Гуми...


6.490 €
или предлог цена
16 мар 19:42Виљушкар Утоварач / Viljuskar Utovarac TOYOTA

“TOYOTA” Утоварувач-вилушкар Увоз од Јапонија Тел. 075 457 991. ...


5.490 €
или предлог цена
16 мар 19:41Traktor/Трактор Yanmar F13 4x4 - увоз од Јапонија

“YANMAR F13” 4Х4 само 541 работни часови. Увоз од Јапонија. Цена: ...


3.990 €
или предлог цена
16 мар 19:41Traktor/Трактор “KUBOTA B14 4x4 - увоз од Јапонија

“KUBOTA” B14, 4X4 Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 4.390...


4.390 €
или предлог цена
16 мар 19:41Traktor/Трактор Shibaura P155F 4x4 - made in Japan

“SHIBAURA” P155F, 4X4 Увоз од Јапонија. Цена: Трактор со фреза 4.3...


4.390 €
или предлог цена
16 мар 19:41Traktor/Трактор Yanmar 2000B - увоз од Јапонија

“YANMAR 2000B” Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 2.890 еур. Г...


2.890 €
или предлог цена
16 мар 19:40Трактор/Traktor Yanmar YM1610 - uvoz od Japonija

“YANMAR ym 1610” Цена: трактор со фреза 2.900 еур. Тел 075 457 991 Гу...


2.900 €
или предлог цена
16 мар 19:40Motokultivator KUBOTA K8 dizel - uvoz Japonija

“K U B O T A” K8, мотокултиватор-дизел, супер состојба. Цена 1.590 е...


1.590 €
или предлог цена
16 мар 19:40JOHN DEERE 1120

Vo dobra sostojba Odlicno socuvan Celosno ispravan


3.600 €
или предлог цена
16 мар 18:43Plug dvobrazden

Plugovi dvobrazdni pomistaci


18.000 МКД
или предлог цена
16 мар 16:33Страна 5 од 43

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам